reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny pomocy mam dziwne bóle w podbrzuszu takie klujace rtlko po prawej stronie boli i przechodzi i tak w kółko dziś jest 8+3 czy któraś tak z was miala?
 
Dziewczyny pomocy mam dziwne bóle w podbrzuszu takie klujace rtlko po prawej stronie boli i przechodzi i tak w kółko dziś jest 8+3 czy któraś tak z was miala?
Mnie jakieś takie dziwne bóle brzucha dopadły właśnie parę dni temu w dniu przewidywanej kolejnej miesiączki. Dziś też mam 8+3 😉
 
Dziewczyny pomocy mam dziwne bóle w podbrzuszu takie klujace rtlko po prawej stronie boli i przechodzi i tak w kółko dziś jest 8+3 czy któraś tak z was miala?
Ja delikatny kłujący ból miałam w czasie kiedy powinna być miesiączka
Nie trwało to jednak długo i nie było mocno dokuczliwe
 
Dziewczyny pomocy mam dziwne bóle w podbrzuszu takie klujace rtlko po prawej stronie boli i przechodzi i tak w kółko dziś jest 8+3 czy któraś tak z was miala?
Ja ostatnio pisałam, że mam takie pobolewania jak na okres przez dwa dni, ale przeszło. Myślę,że to normalne jednak. Nie pamiętam jak było w pierwszej ciąży, bo to już 9 lat, ale intuicja mi podpowiada,że to rozciąganie się macicy.
 
reklama
Do góry