reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Ja wizyta we wtorek...obym nie zapomniała i żebym nie zapomniała wyników badań wziąć...
Moj syn był w piatek na wycieczce...chodzili po lesie połowa dzieci w tym on zmoczyly buty i skarpety i od wczoraj taki niewyraźny...dziś się smarczy i 37.2 ma...retyyyyyy...zapodałam mu herbatę z malinami i imbirem, lipomal ruszył i witamina C plus sinupret i jutro go zostawię w domu...matko byle się nie rozkręcił...
 
Ja już to widzę z tym detektorem. Pewnie latała bym co chwilę do lekarza albo jeździła na sor. Co ma być to będzie, przeznaczenia nie oszukam. A nie będę próbowała być mądrzejsza i szybsza od Pana Boga. Ja akurat jestem wierząca. Ja wiem, że z takimi gadżetami tylko bym popadła w paranoję 🙄🙃😵
 
Ja już to widzę z tym detektorem. Pewnie latała bym co chwilę do lekarza albo jeździła na sor. Co ma być to będzie, przeznaczenia nie oszukam. A nie będę próbowała być mądrzejsza i szybsza od Pana Boga. Ja akurat jestem wierząca. Ja wiem, że z takimi gadżetami tylko bym popadła w paranoję 🙄🙃😵
A co ma wiara do tego?
 
Hej, a ja się zaczęłam martwić bo przy ostatnich 2 wizytach w toalecie przy podcieraniu papier był zabrudzony blado różowawą wydzielina, a od godziny zaczął mnie boleć brzuch na okres...martwię się jak nie wiem co teraz. ( Wczoraj uprawiałam seks, ale czy dostałabym takie bóle okresowe? Do tej pory nic mnie nie bolało poza delikatnymi ukłuciami w jajnikach) 😢
 
Ja po poronieniu czulam sie spokojniejsza, bo od razu bym wiedziała ze cos nie tak a nie z martwym plodem chodziła przez tydzień.
Ja mam jutro wizyte i bardzo sie boje
Dla manie najbardziej stresująca jest chwila jak leżę i czekam aż na monitorze pokaże się obraz. Później ciśnienie ze mnie schodzi i zapominam o co chciałam zapytać 🙈 Chyba przestanę wszystko analizować i będę cierpliwie czekać do kolejnej wizyty🙈 Trzymam kciuki za Twoja jutrzejszą wizytę 🤗 Musi być dobrze 😊
 
Hej, a ja się zaczęłam martwić bo przy ostatnich 2 wizytach w toalecie przy podcieraniu papier był zabrudzony blado różowawą wydzielina, a od godziny zaczął mnie boleć brzuch na okres...martwię się jak nie wiem co teraz. ( Wczoraj uprawiałam seks, ale czy dostałabym takie bóle okresowe? Do tej pory nic mnie nie bolało poza delikatnymi ukłuciami w jajnikach) 😢
Ja dla swojego spokoju pojechała bym na SOR chyba, że masz nr do swojego lekarza i możesz się z nim skonsultować 🤔.
 
Ja dla swojego spokoju pojechała bym na SOR chyba, że masz nr do swojego lekarza i możesz się z nim skonsultować 🤔.
Mieszkam w UK, tutaj nie masz kontaktu z żadnym lekarzem, tylko położną, jeżeli to jest ciąża poniżej 16 tygodnia to wtedy nie ma się kontaktu alarmowego do nikogo. ( Tak tu niestety jest, że ciąża dla nich zaczyna się od 2 trymestru i pierwsze usg też robią w 2 trymestrze, ja byłam wyjątkiem bo przeszłam wcześniej pozamaciczną i usg miałam w 6 tyg.) Co do pogotowia, to rozważam to, ale usg nie działa u nich w nocy, a wiem to ponieważ rok temu jak poroniłam siedziałam na pogotowiu od 14 do około 18/19 bo zapomnieli, że jestem na liście pacjentów, a potem przeprosili, że już lekarzy nie bo pracują do 17, więc odesłali mnie do domu, a że dostałam okropne bóle to wróciłam i mnie jedynie położyli na kozetce gdzie robiłam przez kilka godzin do późnej nocy.
Więc jeżeli nie będzie dzis gorzej to raczej rano się zgłoszę na pogotowie to może wtedy faktycznie ktoś mnie zbada.
 
reklama
Hej, a ja się zaczęłam martwić bo przy ostatnich 2 wizytach w toalecie przy podcieraniu papier był zabrudzony blado różowawą wydzielina, a od godziny zaczął mnie boleć brzuch na okres...martwię się jak nie wiem co teraz. ( Wczoraj uprawiałam seks, ale czy dostałabym takie bóle okresowe? Do tej pory nic mnie nie bolało poza delikatnymi ukłuciami w jajnikach) 😢
Jeśli nie ma żywej krwi to może po stosunku ten różowy kolor się pojawił, czasem podobno tak jest bo macica staje się bardziej ukrwiona i tak się może zdarzyć.
 
Do góry