reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Czy któraś z Was robiła krzywą cukrową?
Dostałam wyniki i jak porównałam z tymi z tamtego roku z poprzedniej krzywej to są całkiem inne jednostki. Nie łapię o co chodzi.
Ja mam wizytę u swojego lekarza jutro na 16.
Coraz bardziej się stresuję po tej pierwszej u innego.
 
reklama
Czy któraś z Was robiła krzywą cukrową?
Dostałam wyniki i jak porównałam z tymi z tamtego roku z poprzedniej krzywej to są całkiem inne jednostki. Nie łapię o co chodzi.
Ja mam wizytę u swojego lekarza jutro na 16.
Coraz bardziej się stresuję po tej pierwszej u innego.
Ja robiłam
 
Czy któraś z Was robiła krzywą cukrową?
Dostałam wyniki i jak porównałam z tymi z tamtego roku z poprzedniej krzywej to są całkiem inne jednostki. Nie łapię o co chodzi.
Ja mam wizytę u swojego lekarza jutro na 16.
Coraz bardziej się stresuję po tej pierwszej u innego.
Ja też robiłam. Czekam teraz na konsultacje z diabetologiem tylko dlatego, że cukier na czczo był 92.9 ... i to 0.9 mnie kwalifikuje do konsultacji ..
 
Taaak, w sobotę byliśmy na grilu u znajomych (ledwo przetrwałam, ale na świeżym powietrzu jeszcze jakoś daje radę) i była ciężarna w 6 miesiącu. Ile ona się nasłuchała „złotych rad” od matek… powiem szczerze ze ja nie wiem czy bym dała radę, bo bardzo nie lubię jak ktoś mi udziela nieproszonych rad, często wtedy wypale coś głupiego, a widze ze to raczej standard - niechciane porady dla ciężarnych i młodych matek. I ciagle to podkreślanie - a zobaczysz jak wtedy bedzie (jak się urodzi, jak będzie miało rok, jak dojdzie rodzeństwo). Masakra.
To chyba normalne. Te złote rady.
"skończy się spanie do 10"
itp. ja już to usłyszałam parę razy 😑
 
Jeśli tak, to przepraszam, odniosłam się do jej słów, że nie będzie używać detektora bo "Co ma być to będzie, przeznaczenia nie oszukam. A nie będę próbowała być mądrzejsza i szybsza od Pana Boga. Ja akurat jestem wierząca.". Po prostu uważam, że wystarczy napisać, że się nie będzie korzystać kropka. Bez obrażania osób, które zamierzają z tego korzystać. Nie wyobrażam sobie w prawdziwym życiu, że mówię koleżance, że zamierzam kupić detektor tętna, a ona mówi 'a co próbujesz być mądrzejsza i szybsza od Pana Boga?'. Takie komentarze lepiej zatrzymać dla siebie. 🤐
Ale ja to odniosłam do siebie to stwierdzenie, nie powiedziałabym tego do kogoś. Jak kogoś obraziłam to przepraszam, ale cały komentarz odnosił się tylko i wyłącznie do mojej osoby i odnosił się do tego, że po prostu ufam Panu Bogu i on wie co jest dla mnie najlepsze więc nie będę próbowała być mądrzejsza od niego.
 
reklama
Dziewczyny wizyta w środę a mój mózg już zaczyna platać mi figle.. Dziś śniło mi się że na usg zobaczyłam węża z ludzką głową z zębami ^^ na pierwszej wizycie 3 tyg temu było wszystko wporządku ale przyznam że jak się wczytuję że i w późniejszych tygodniach może przestać bić serduszko to zaczynam się bać :( i pomimo że staram się do wszystkiego podchodzić pozytywnie to strach jest. A jeszcze w sobotę moja siostra bierze ślub i gdybym się w środę dowiedziała że coś jest nie tak to nie wiem co ja zrobię...
 
Do góry