reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Ale śliczna dzidzia! Wszystko tak pieknie widać na tym zdjęciu :)


Strasznie mi przykro :( jak poronienie na takim etapie to może coś z krzepliwością, dobrze ze masz skierowanie do kliniki i ktoś się Tobą kompleksowo zajmie. Tule i życzę Ci żeby niedługo zaświeciło slonko 🤗
Bardzo dziękuję ❤️ mam nadzieję że tak będzie.
 
Jestem już po USG i wizycie w szpitalu. Niestety serduszko nie bije od 2 tygodniu😢. W przeciągu 2 tygodni nastąpi poronienie, dostałam przeciwbólowe i z powodu 3 niepowodzenia teraz dostałam skierowanie do kliniki płodności i mnie dokładnie sprawdzą co może być ze mną nie tak i w przypadku następnej ciąży będą mnie dokładnie nadzorować i sprawdzać.

Dziękuję raz jeszcze za wsparcie❤️

Dziewczyny życzę Wam pięknych i zdrowych i roześmianych dzieci! Jesteście wspaniała grupą, cudownych kobiet wierzę, że wszystkie dotrwacie do mety😘

Ja jestem rozbita, smutna i przeplakałam swoje, ale mam cudownego mężczyznę, który jest koło mnie i trzyma mnie, żebym się jeszcze bardziej nie rozleciała. Nie będę się poddawać, ale muszę najpierw się zregenerować i pozbierać do kupy mentalnie.

I ja sie zegnam. Poronienie zatrzymane
Myślałam o was cały dzień, niestety w pracy miałam taki kocioł, że dopiero teraz was nadrobiłam. Strasznie mi przykro😭
 
reklama
A tak z innej beczki...jak często jecie posiłki. Ja co 1,5-2 godz. Małe porcje. Jak mnie głód złapie to wytrzymać nie mogę, a byłam niejadkiem. Trochę się martwię ze mało ważę. Ostatnio 51 kg przy 1,62 m wzrostu🙄
Spokojnie ja przy 173m 59 kg i narazie waga się nie rusza 🤣 ale nie martwi mnie to bo z synem dopiero później przybierałam na wadze 😁 mamy czas 😅
 
Do góry