reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Moja córka 5lat zawsze mówiła że nie chce, że mam żadnego dzieciaka nie przynosić ze szpitala 😁 jak jej z mężem powiedzieliśmy wczoraj to powiedziała "acha"... Entuzjazmu nie ma... A jak u was?
Moja czekała od kiedy pamiętam na rodzeństwo.miala być jedynaczką. Jak widziała bociany to krzyczała zawsze swój wierszyk żeby przyniósł jej braciszka, na! Nawet do lecącej czapli krzyczała. 🤣🤣🤣 Gdy wróciła z kolonii dostała od nas prezent koszulkę z napisem "będę starszą siostrą" i biedna aż na głos płakała ze szczescia.
 
reklama
Ja straciłam pierwsze dziecko, zdrowe... Moja doktor chce teraz zrobić wszystko, co tylko można... Nie mam przeciwciał przeciwko kardiolipinie, ale zastrzyki biorę... Ja dostałam 3 opakowania, czyli na miesiąc. Kolejne 3- pani w aptece powiedziała, że "stanie na rzęsach", ale je zdobędzie
Ojej przykro mi z powodu aniołka 😣😣😣dobra aptekarka, mi kazała jechać po Polsce i szukać bo oni nie ściągną tego..🙈
 
Ja mam 43 lata i trochę mniej entuzjazmu. Zdaję sobie sprawę z ryzyka. Ale wynik niczego nie zmieni, a dobrze jest wiedzieć co w trawie piszczy. Będzie czas na odpowiednie przygotowania💪
Ojej jak miło, że jest tu i starsza mama🙂ja mam co prawda 36lat ale też ten entuzjazm jakby mniejszy, stłumiony strachem i obawą...
 
A co było powodem? Ja też mam zalecone te zastrzyki ale dostać je graniczy całkowicie z cudem!!!😣😣😣mam jedno opakowanie bez szans na zrealizowanie recepty na resztę opakowań 😣😣😣 a jak długo macie je brać?
Ja mam z uwagi na trombofilie. Clexane jest u mnie normalnie dostępne. Można tez sprawdzić na kto ma lek gdzie jest w okolicy i ewentualnie zamówić. Jeszcze nie miałam z tym problemu.
 
Dzien dobry, u mnie wizyta o 10, od 5 jak codzien na nogach bo najstarszego busem do szkoly trzeba wyslac, mlodsze od razu tez wstaje wiec najpozniej 5.30 rozpoczynamy zawsze dzien. Przez to ta godzina 10 to mi sie jakas pozna wydaje 😂 choc zdaje sobie sprawe ze to "juz". Po 9 juz z domu wyjsc musze zeby jeszcze odebrac wczesniej wyniki z badan krwi. Trzymajcie kciuki zeby lekarz byl w miare przystepny, no i tak ogolnie. Ciekawe czy bede badana ginekologicznie 🤔 mam nadzieje ze nie 🙂
 
reklama
Jestem przekonana🙂mam koleżankę z pracy, która urodziła będąc w Twoim wieku pięknego i zdrowego synka. Do 5 miesiąca myślała, że przekwita a w ciąży była 🙈
Moja ciąża to pamiątka z wakacji w Kołobrzegu😉. Po prostu się nie zabezpieczaliśmy. Z poprzednim partnerem nie udało mi się przez 12 lat, choć byłam młodsza, zdrowsza...teoretycznie 😊 po tylu latach i tak nie wierzyłam że się uda więc nie było stresu😉 Przez tydzień jęczałam że to zaburzenia hormonalne 🙉 W głowie mi się nie mieściło że mogę zaciążyć. No stara i głupia 🤣 jak zrobiłam test ciążowy to mnie w ziemię wbiło ...milion myśli🤯 strach😱 radość🤩 za stara...bez doświadczenia...za chuda...macica dwurozna..to się nie uda....co ludzie powiedzą🙈 matko-sałatko😂
 
Do góry