reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

A czy jest tu ktoś kto nie odczuwa wogole brzucha? Żadnych ciagnieć kłuć itp? Mi kurcze nic nie jest. Mam jedynie wzdęcia okropne i co zjem to takie dziwne uczucie na żołądku że nie wiem czy to głód czy co... Wczoraj zjadłam kluski śląskie z sosem i myslalam że się wykończę nachyliłam się tylko nad toaleta i samo poszło 😅
Ja 🙂 mnie zupelnie nic nie boli w brzuchu.. jedynie jak leze na plecach i mam kichnąć lub się zaczynam śmiać to łapie mnie taki jakby skurcz mięśni brzucha na samym dole gdzie jest macica 🙈 zawsze wtedy biorę nogi do góry zgięte aby te mięśnie nie zabolały 🤣 tzn to chyba mięśnie 🤔
 
reklama
Ja 🙂 mnie zupelnie nic nie boli w brzuchu.. jedynie jak leze na plecach i mam kichnąć lub się zaczynam śmiać to łapie mnie taki jakby skurcz mięśni brzucha na samym dole gdzie jest macica 🙈 zawsze wtedy biorę nogi do góry zgięte aby te mięśnie nie zabolały 🤣 tzn to chyba mięśnie 🤔
Też tak mam jak czuje ze mam kichnąć to od razu wstaje krzyżuje nogi lub siadam i to pomaga 😅
 
Ja 🙂 mnie zupelnie nic nie boli w brzuchu.. jedynie jak leze na plecach i mam kichnąć lub się zaczynam śmiać to łapie mnie taki jakby skurcz mięśni brzucha na samym dole gdzie jest macica 🙈 zawsze wtedy biorę nogi do góry zgięte aby te mięśnie nie zabolały 🤣 tzn to chyba mięśnie 🤔
Oo wiem co czujesz bo mam tak przy wychodzeniu z auta. Mięśnie skośne brzucha tak jakby się naciągały? Nieprzyjemne uczucie.
 
Mnie tez nic nie boli w brzuchu, czasami raz na tydzien moze rzadziej zakluje prawy jajnik ale ja mam tam jakas cyste wiec to od tego a nie od ciazy. Muli mnie jedynie ale to tez zadne odczucia w zoladku, brzuchu czy cokolwiek. Poprostu typowe ciazowe mdlosci.
 
A powiedzcie kochane co pijecie w ciąży? Na wodę nie mogę patrzeć, bo mnie muli na sam widok, herbat nie pijam, miałam przez pewien czas fazę na gazowane słodkie napoje typu cola fanta i piłam bez opamiętania aż w końcu mi to koleżanka z głowy wybiła. Później przeniosłam się na piwo bez alkoholu, na które teraz nie mogę patrzeć. Jestem na etapie soków z kartonu bo tylko te przechodzą mi przez gardło ale one to chyba nie nawadniają dobrze i są bombą kaloryczną. Dajcie znać jak u Was z tym piciem w ciąży?
 
A powiedzcie kochane co pijecie w ciąży? Na wodę nie mogę patrzeć, bo mnie muli na sam widok, herbat nie pijam, miałam przez pewien czas fazę na gazowane słodkie napoje typu cola fanta i piłam bez opamiętania aż w końcu mi to koleżanka z głowy wybiła. Później przeniosłam się na piwo bez alkoholu, na które teraz nie mogę patrzeć. Jestem na etapie soków z kartonu bo tylko te przechodzą mi przez gardło ale one to chyba nie nawadniają dobrze i są bombą kaloryczną. Dajcie znać jak u Was z tym piciem w ciąży?
Ja piję wodę Żywiec Zdrój tak mi zaleciła ginekolog ale też na nią patrzeć już nie mogę i dodaje sobie do szklanki plasterek cytryny bo inaczej nie wypije tak mi się już obrzydzila a od czasu do czasu napije się soku
 
Mam dni kiedy włącza mi się totalny wodowstręt.. I też mam mega dylematy co pić
Kiedyś był żywiec Zdrój gazowany pomarańczowy i cytrynowy ale wygląda na to że wycofali, a tak za mną chodzi🤷‍♀️
Ostatnio kupiłam wodę gazowana i dodaję do niej soku z malin
Nawet, nawet mi smakuje też lemoniada chyba z Tymbarku, ale to raz kiedyś wypije jak już mam mega pragnienie
 
Oo wiem co czujesz bo mam tak przy wychodzeniu z auta. Mięśnie skośne brzucha tak jakby się naciągały? Nieprzyjemne uczucie.
nie wiem dokładnie co to za mięśnie ale to jest miejsce idealnie na środku, na samym dole brzucha, jak pęcherz i właśnie macica chyba 🤣 zastanawiam się, czy to ze względu na słabe mięśnie brzucha tak się dzieje czy po prostu przez te wszystkie zmiany i rozciąganie itd 🤔
@Paolx ja jak stoję i mam kichnąć to się w pól zginam haha prawie do przysiadu 🤣
 
A powiedzcie kochane co pijecie w ciąży? Na wodę nie mogę patrzeć, bo mnie muli na sam widok, herbat nie pijam, miałam przez pewien czas fazę na gazowane słodkie napoje typu cola fanta i piłam bez opamiętania aż w końcu mi to koleżanka z głowy wybiła. Później przeniosłam się na piwo bez alkoholu, na które teraz nie mogę patrzeć. Jestem na etapie soków z kartonu bo tylko te przechodzą mi przez gardło ale one to chyba nie nawadniają dobrze i są bombą kaloryczną. Dajcie znać jak u Was z tym piciem w ciąży?
może woda z sokiem? O dobrym składzie, bez cukru, malinowy, żurawinowy, z aronii. Do kupienia w aptece albo bio sklepie/ półce ze zdrową żywnością
 
reklama
A powiedzcie kochane co pijecie w ciąży? Na wodę nie mogę patrzeć, bo mnie muli na sam widok, herbat nie pijam, miałam przez pewien czas fazę na gazowane słodkie napoje typu cola fanta i piłam bez opamiętania aż w końcu mi to koleżanka z głowy wybiła. Później przeniosłam się na piwo bez alkoholu, na które teraz nie mogę patrzeć. Jestem na etapie soków z kartonu bo tylko te przechodzą mi przez gardło ale one to chyba nie nawadniają dobrze i są bombą kaloryczną. Dajcie znać jak u Was z tym piciem w ciąży?
Jak miałam etap kiedy nawet woda powodowała mdłości piłam właśnie soki z kartonu bo nic innego nie chciało mi przejść przez gardło🙈 Teraz jak mdłości mi przeszły to wróciłam do picia wody czasami jak mam jej dość to dodaje do niej sok malinowy, zrobiony przez teściową 🙈
 
Do góry