reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
W ogóle to mąż obiecał, że pójdzie dziś do Lidla po te legginsy ciążowe. Wiedziałam, że to ciężkie zadanie (ma problemy czasem z identyfikacją produktów i np. zamiast cukinii przynosi ogórka), ale miał dzwonić i wysyłać zdjęcia :D najpierw wysłał zdjęcie legginsów, na których opakowaniu było napisane "sport leggins" 😂 Wytłumaczyłam mu, że to zdecydowanie nie to i ma szukać "S" legginsów ciążowych - szukał (byliśmy cały czas na linii) i w końcu znalazł,jest dwupak i nawet "S" - i wrócił i okazało się, że to kuźwa zwykłe legginsy. Powiedział, że S się udało znaleźć i chyba z radości już nie sprawdził reszty 🤣 także zaraz idę do Lidla:D
Haha też byłam 🤣🤣 ale tam był błąd one będą 21.10 😂 w nastepny czwartej:p
 
Mogłaś krzyknąć może bym usłyszała 🤣😂 ale nie byłam sama ze dwa brzuchy chodziły na około oprócz mnie 😆
I klops obudziła się rano...zimno w nosie...szyja boli...jeden węzeł chłonny boli...czuje sue przeziębiona...co na to zimno w nosie?
Jak zjem to zapodam witaminę C...pije herbatę z imbirem i lipą...😭 no żeś w mordę...
 
I klops obudziła się rano...zimno w nosie...szyja boli...jeden węzeł chłonny boli...czuje sue przeziębiona...co na to zimno w nosie?
Jak zjem to zapodam witaminę C...pije herbatę z imbirem i lipą...😭 no żeś w mordę...
Biedna..włóż sobie szalik po domku herbate z malinami lub sokiem, aronię, jak masz nebulizator to możesz sobie zrobić inhalacje solą. 😙
 
reklama
Nie wiem jak u innych dziewczyn, ale u mnie nie było potrzebne skierowanie. To w sumie jest nieinwazyjne badanie, tylko pobranie próbki krwi, ale widać co miejsce to inne zasady 😅
Ja oczywiście nie mówię, że musisz akurat Nifty robić tylko chciałam dać znać jak to było u mnie z tym geneplanet ;)

Ale skierowanie niby po co tak się zastanawiam...kupujesz pakiet i tyle...
Właśnie też się zdziwiłam jak mi powiedziała że mimo że to badanie komercyjne to potrzebuję skierowania 🤷‍♀️ Dziś zadzwonię gdzieś jeszcze i najwyżej zobaczę 😊 Już się trochę uspokoiłam, ryzyko nie jest wysokie, szanse na urodzenie zdrowego dziecka są ogromne, a że i tak nie jestem w stanie nic już zmienić to pozostaje mi tylko starać się być spokojną, bo stres może narobić więcej szkody niż pożytku 😌
 
Do góry