reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Ale prześliczny brzuszek 😍😍😍
Między ciążą mojej mamy a moją tez jest 10 lat różnicy... Zawsze moja mama się śmieje, ze Ona bardzo szybko chciała mnie mieć 😅
Ale widzę, ze każda z nas na duphaston reaguje inaczej - mi waga przez pierwsze cztery tygodnie ciąży stała w miejscu mimo ze od czasu do czasu podjadałam a brałam dwie tabletki dziennie. Dopiero wczoraj u lekarza kiedy mnie zważył zauważyłam ze poszłam jakieś 2,5 kg do przodu 😅
Między ciążą moją, a mojej mamy jest 12lat różnicy, ale w drugą stronę, bo mama urodziła mnie mając 35 😁
 
reklama
Jak tak czytam Wasze posty, to ja chyba jako jedyna mam euthyrox 88...
A na początku ciąży miałam TSH 4,010, po miesiącu TSH jakoś 0,5. Kazali mi nadal zażywać w takiej dawce.
No i kazano mi 30, 45 minut wstrzymać się ze śniadaniem, a tabletki ciążowe brać min. 4h po euthyroxie.
Ja biorę 100 🙈 Ale choruje od kilku lat już na hashimoto i w sumie pół roku zanim w ogóle zaczęliśmy się starać o dziecko to miałam podniesioną dawkę żeby wyregulować tsh. W samej ciąży natomiast póki co jest dobrze, raz nawet wyszła mi nadczynność 😀 a ostatni wynik też 0,5 💪
 
Dziewczyny ja z kolei mam pytanie o ciuszki ciążowe. Gdzie można w ogóle kupić?
Narazie się zaopatrzyłam w legginsy z lidla (o których się dowiedziałam z forum ❤️) i legginsy z h&m mama. Nie bardzo wiem w jakich innych sklepach można ewentualnie czegoś poszukać?
 
Między ciążą moją, a mojej mamy jest 12lat różnicy, ale w drugą stronę, bo mama urodziła mnie mając 35 😁
No moja się trochę pospieszyła bo miała 16 lat jak mnie urodziła 😱😅 Ja mam teraz 26 i śmieje się, ze w jej wieku miałam już 10 lat 😱 Myśl, ze zostanie babcią w tak młodym wieku trochę ja stresuje bo całkiem świetnie się trzyma jak na swoje lata ale powtarzam jej, ze trzeba się było tak nie spieszyć 😅😅
 
Dziewczyny ja z kolei mam pytanie o ciuszki ciążowe. Gdzie można w ogóle kupić?
Narazie się zaopatrzyłam w legginsy z lidla (o których się dowiedziałam z forum ❤️) i legginsy z h&m mama. Nie bardzo wiem w jakich innych sklepach można ewentualnie czegoś poszukać?
Ja z racji tego, ze pracuje w Sinsay i mam 30% zniżki zamierzam coś zamówić właśnie z działu dla mam. Mam kolka par leginsow sportowych z Sinsay i póki co tez się sprawdzają 🙂
 
Fajne rzeczy widziałam w bon prix ale tam zazwyczaj jest już większa rozmiarówka.
Bluzki zamówiłam sobie w c&a bo akurat była promocja 😁
Spodnie w h&m faaajne ale dość drogie. Choć prawdę mówiąc w necie nie widziałam jakichś mocno tańszych.
Jeszcze szukam biustonosza i majtek/fig.
 
No moja się trochę pospieszyła bo miała 16 lat jak mnie urodziła 😱😅 Ja mam teraz 26 i śmieje się, ze w jej wieku miałam już 10 lat 😱 Myśl, ze zostanie babcią w tak młodym wieku trochę ja stresuje bo całkiem świetnie się trzyma jak na swoje lata ale powtarzam jej, ze trzeba się było tak nie spieszyć 😅😅
Będzie superową młodą babcią, dużo energii przynajmniej będzie mogła wnukom poświęcić 😄
 
reklama
Do góry