reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Dajesz mi nadzieję na to że to po prostu taki moment a nie jakieś niedobory czegoś które się objawiają w ten sposób 😅
No pewnie ani o tym nie myśl. Ja odrazu sobie wytłumaczyłam że mam zasoby własne z których fasolowa się posiłkuje:) dodawaj sobie malinek żurawiny do herbaty dodatkowo sok sobie wypij z dodatkiem orzechów maja dużo kwasu foliowego i czekaj cierpliwie 🙃😉... Jak Cię puści to będziesz wcinać wszystko że wszystkim 🤣😅
 
reklama
Haha, dam znać, ale wiesz jak jest - każde jest polecane, zależy kto zapłacił za reklamę 😆
Frustruje mnie to, bo mam odpowiedź raz na dwa tygodnie, nie da się z nimi nic załatwić, jak zwykle na wszystko mają czas. Dwóch hydraulików nam rozłożyło ręce,bo najprawdopodobniej grunt nie dosechł dobrze, zaczęło nam to wychodzić rok temu (!!!) i deweloper uwazaj,bo zrzucił to na to, że pewnie lejemy po ścianie łazienki, a tam są kurki i to tędy leci 🙄🤦‍♂️😆 zostawiliśmy, daliśmy doschnąć i z miesiąca na miesiąc idzie tylko bardziej... Jeżeli to to, co myślę, to czeka nas ściągnięcie całej podłogi, wywiercenie dziurek w betonie i podłączenie maszyny osuszającej - a to nie robota na dzień czy dwa. Ciekawe czy zdążymy przed kwietniem, szczerze wątpię. 🤦‍♂️
Może porozmawiajcie z sąsiadami czy u nich też wychodzi, jak tak to możecie razem zawalczyć wtedy szansę będą dużo większe.
Nie przejmujcie się tym brakiem apetytu, to przejściowe ja od początku ciąży najpierw przytyłam 1kg potem schudłam 2kg i w sumie odblokowało mnie w tym tyg czyli w 18 jadłabym wszystko i cały czas 🤤🤭... I też nie dobrze bo musze się pilnowac. Wcześniej piłam herbaty z owocami żeby co kolwiek przełknąć i 3 posiłki po 1 kanapce. Słabo wchodziło i nic nie było dobre niby coś mi się zachciało a spojrzałam i blee;p nie zjem
Ja mam tak od podatku ciąży o tak jak piszesz też nie do końca dobrze bo strach o wagę. lekarz na prenatalnych powiedział nawet :" ale ta mama Cie dobrze karmi " bo taki duży brzuszek ma dzidziuś 😁ja jestem co trzy godziny głodna i cały czas coś wymyślam a to gołąbki, pierogi, spaghetti co chwilę jakieś smaki mam masakra 😁 no ale chyba jednak lepiej w te stronę także nie będę narzekać 😌
 
Dzisiaj obudziłam się z dużym bólem żuchwy...dosłownie nie mogę otworzyć buzi bo boli... Jeszcze nigdy tak dziwnie mnie nie bolało jakby 8 albo promieniuje od ucha nie wiem ale tego się strasznie boje 😥 oby nie zapalenie. Wzięłam Apap ale nie pomógł, wysmarowalam się amolem i jak zasnęłam rano o 10 to spałam do 14 🙄😁
Ale dalej boli... No ale tak ogólnie czuję się trochę lepiej chociaż tyle.
 
Ja też zastanawiałam się już nad łóżeczkiem. Z córką mieliśmy łóżeczko, karmiłam ją trzy miesiące. Mama mi powiedziała,że za każdym razem muszę odbić i odłożyć do siebie bo spanie z nami jest dla niej niebezpieczne i tak sobie wzięłam do serca,że miała trzy lata jak pierwszy raz się z nami położyła i to tylko dlatego,że widziała braciszka który przychodził w nocy 🙄😁 Syn natomiast miał dostawke i karmiłam go dłużej, do 10 miesiąca. Często nie wstawałam tylko jak była pora karmienia przeciągałalam go dosłownie do nas i spał z nami później no bo jak takiego śpiącego odkładać słodziaka. I się przyzwyczaił i było później ciężko no i też czasem zdarzyło mi się zasnąć podczas karmienia co tez nie jest dobre.... Dlatego teraz myślę o łóżeczku jednak. Blisko naszego łóżka będzie spała ale osobno, co bezpieczniejsze dla niej tak myślę. Dostawki używaliśmy max 6 miesiący i trzeba było wymienić bo już się nie mieścił. A tak jakbym chciała go w dużym położyć to myślę po prostu do wózka i może jeździć ze mną po całym domu też 😌
 
Ci starsi są najgorsi [emoji849]
No a jak te starsze panie co któraś przychodzi do lekarza z nudów...ja rozumiem ze starsi ludzie itd. Ale naprawdę szanujmy te ciężarne...ja kiedyś panią z brzuchem zaprosiłam do kolejki przed siebie to właśnie tają starsza pani mi powiedziała a co pani się tu rządzi to jej mowie ze zgodnie z prawem ta pani może wejść pierwsza a jak sie pani nie zna na prawach i obowiązkach pacjenta to niech pani zamknie buzię i cicho czeka...powiedziala wiązankę ze jestem niewychowana i takie tam aż jakiś pan powiedział że on to szanuje i żeby przestała drzej ryja [emoji23]
 
Dzisiaj obudziłam się z dużym bólem żuchwy...dosłownie nie mogę otworzyć buzi bo boli... Jeszcze nigdy tak dziwnie mnie nie bolało jakby 8 albo promieniuje od ucha nie wiem ale tego się strasznie boje 😥 oby nie zapalenie. Wzięłam Apap ale nie pomógł, wysmarowalam się amolem i jak zasnęłam rano o 10 to spałam do 14 🙄😁
Ale dalej boli... No ale tak ogólnie czuję się trochę lepiej chociaż tyle.
Moja koleżanka tak miałam przy porażeniu nerwu twarzowego...po przeziębieniu jej sue zrobilo i po twarzy nic widać nie było ale jakaś lekarka stwierdziłam że to właśnie to...ale przyczyn może być dużo może źle spałaś?
 
Może porozmawiajcie z sąsiadami czy u nich też wychodzi, jak tak to możecie razem zawalczyć wtedy szansę będą dużo większe.
To już mam obczajone, tylko my 🙄 też miałam nadzieję, że komuś jeszcze pociekło, ale nie, w naszej wspólnocie nawet najbliższy sąsiad ma sucho 🤷
Dzisiaj obudziłam się z dużym bólem żuchwy...dosłownie nie mogę otworzyć buzi bo boli... Jeszcze nigdy tak dziwnie mnie nie bolało jakby 8 albo promieniuje od ucha nie wiem ale tego się strasznie boje 😥 oby nie zapalenie. Wzięłam Apap ale nie pomógł, wysmarowalam się amolem i jak zasnęłam rano o 10 to spałam do 14 🙄😁
Ale dalej boli... No ale tak ogólnie czuję się trochę lepiej chociaż tyle.
Masz już ósemki? Nie masz spuchniętego dziąsła przypadkiem? To co mi jeszcze do głowy przy przychodzi to albo przewianie albo typowo coś z zębami. Temat u mnie na tapecie,bo robię na wariata wszystko co się da z zębami, żeby mieć z głowy i się nie mordować później 🤕
 
Ja raczej jestem za dostawką. Zdecydowałam, że na początek super się sprawdzi. Taka na kółkach. W nocy obok naszego łóżka, a w dzień zawiozę do salonu czy do pokoiku dziecka i może spać wszędzie. Nawet u rodziców piętro niżej :)
Tez myślałam nad takim łóżeczkiem dostawianym na kółkach na poczatek albo o kołysce na kółkach bo co prawda mieszkanie nieduże ale nie wyobrażam dobie ze dzidzi śpi w swoim łóżku w sypialni samo a my sobie siedzimy w salonie, albo ja coś gotuje w kuchni 🤔 a takim czymś bym sobie pojechała do salonu i byłoby dziecko z nami :)

Dzisiaj obudziłam się z dużym bólem żuchwy...dosłownie nie mogę otworzyć buzi bo boli... Jeszcze nigdy tak dziwnie mnie nie bolało jakby 8 albo promieniuje od ucha nie wiem ale tego się strasznie boje 😥 oby nie zapalenie. Wzięłam Apap ale nie pomógł, wysmarowalam się amolem i jak zasnęłam rano o 10 to spałam do 14 🙄😁
Ale dalej boli... No ale tak ogólnie czuję się trochę lepiej chociaż tyle.
Ja tak miałam to mi wyszło jakieś zapalenie torebki kostnej pod ósemka czy coś takiego.. kazał mi dentysta usunąć zęba ale dał tez antybiotyk i mi po nim przeszło wiec zęba zostawiłam bo jestem cykor 😂
 
Moja koleżanka tak miałam przy porażeniu nerwu twarzowego...po przeziębieniu jej sue zrobilo i po twarzy nic widać nie było ale jakaś lekarka stwierdziłam że to właśnie to...ale przyczyn może być dużo może źle spałaś
Na noc włączyliśmy sobie oczyszczacz powietrza. Niby wydawało się,że prawie nic nie wieje z niego no ale jednak musiało mnie przewiac. Chociaż mąż czuje się super no ale on był dalej ja tuż przy nim 🙄

Masz już ósemki? Nie masz spuchniętego dziąsła przypadkiem? To co mi jeszcze do głowy przy przychodzi to albo przewianie albo typowo coś z zębami. Temat u mnie na tapecie,bo robię na wariata wszystko co się da z zębami, żeby mieć z głowy i się nie mordować później 🤕
Przed ciążą wyleczyłam wszystkie zęby także to raczej odpada no a 8 wychodzą cały czas więc to też mogłoby być to ale już więcej niż połowa zęba jest widoczna więc myślałam, że ten etap mam już za sobą 😌
 
reklama
Ja tak miałam to mi wyszło jakieś zapalenie torebki kostnej pod ósemka czy coś takiego.. kazał mi dentysta usunąć zęba ale dał tez antybiotyk i mi po nim przeszło wiec zęba zostawiłam bo jestem cykor 😂
Oby to nie było to u mnie 😥 ja też boje się strasznie wyrywania i teraz antybiotyki też nie wskazane. Oby przeszło samo tak jak się pojawiło. Już mam dość co chwila coś 🙄😥
 
Do góry