reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Dziewczyny, które biorą Acard. Jaka dawkę macie 150 mg czy 75 mg? Bo mi jeden z lekarzy powiedział że mogłabym brac nawet 150 mg a mam 75 mg. Pytam z ciekawości. Bo bez konsultacji z prowadzącym lekarzem sama nic nie zmienię
Biorę 150. Pytałam przed staraniami lekarza czy 75 czy 150 to powiedział „można spokojnie 150 bo to nie jest jakaś duża dawka” :)
 
reklama
Dziewczyny, które biorą Acard. Jaka dawkę macie 150 mg czy 75 mg? Bo mi jeden z lekarzy powiedział że mogłabym brac nawet 150 mg a mam 75 mg. Pytam z ciekawości. Bo bez konsultacji z prowadzącym lekarzem sama nic nie zmienię
Ja narazie biorę 75 a od 15 tygodnia czyli za tydzień mam zacząć brać 150 aż do końca ciąży
 
Też mi lekarz powiedział że 150 to nie jest duża dawka, a że teraz takie rekomendacje są ze kobiety w ciąży powinny brać 150. W poprzedniej ciąży 4 lata temu brałam cała ciąże 75
 
Moze sie uda ze przyjedzie na Swieta Bozego Narodzenia. Chyba ze znow zamkna granice wiec wtedy nie wiem kiedy.

Moze sie uda ze przyjedzie na Swieta Bozego Narodzenia. Chyba ze znow zamkna granice wiec wtedy nie wiem kiedy.
Masz kobieto powera życiowego tak sobie myślę... I niesamowitą siłę żeby wszystko samej ogarnąć. A jak się czujesz dzisiaj?
 
Dziewczyny, które biorą Acard. Jaka dawkę macie 150 mg czy 75 mg? Bo mi jeden z lekarzy powiedział że mogłabym brac nawet 150 mg a mam 75 mg. Pytam z ciekawości. Bo bez konsultacji z prowadzącym lekarzem sama nic nie zmienię
Cześć, ja o to pytałam dwóch lekarzy i każdy powiedział, ze dawka 100 mg to minimum które działa. Jeśli chcesz, możesz kupować Aspirin Cardio 100 mg. To opcja pośrednia. Tak zleca mój ginekolog.
 
Podczytuję grupę od pewnego czasu, jestem po prenatalnych, więc chyba mam już odwagę dołączyć.
Termin z OM mam na 30.04, a wg usg 23.04. Czyli jestem na etapie mniej więcej 14 tygodnia :)
Objawy ustąpiły jak ręką odjął z końcem 12 tygodnia. Teraz oprócz zmęczenia nie czuję zbyt wiele.
Na usg w 12 tygodniu widać ładnie, że rośnie chłopak :)
Jestem w Krakowa 😉
 
reklama
Screenshot_20211026-210131_Chrome.jpg
Dział chłopieńcy w H&M jestem w szoku, że Polska taka nowoczesna. 😁
 
Do góry