reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Dziewczyny, napisałam wczoraj do @aniaslu o prywatny wątek.
Odpisała mi, że potrzebuje 2 dziewczyn, które będą moderatorkami - i tutaj ja mogę się zgłosić, bo siedzę w domu, ale potrzebujemy jeszcze jednej chętnej. :)
I listę osób, które mają mieć dostęp do działu. Ja taką listę mam z połowy września, ale od tego czasu część dziewczyn przestała się odzywać (i to mogę sprawdzić, jak ktoś się nie odzywa od ponad miesiąca to na razie bym go nie podawała, jak będzie chciał potem dołączyć to napisze do którejś z nas).
Doszły też nowe osoby, których nie ma na liście poniżej. I teraz prośba, żeby odezwały się dziewczyny, których nie ma na liście, a ja je dopiszę (lista jest alfabetyczna, żeby łatwiej się znaleźć).
Trzecia sprawa- co robimy z osobami, które się zgłoszą, a nigdy się na wątku nie odzywały, bo pewnie i takie się znajdą, które mówią, że czytają, ale nie piszą? Po to zamykamy wątek, żeby osoby postronne go nie czytały, a tam już będziemy się mogły dzielić zdjęciami czy jakimiś prywatniejszymi sprawami. Z jednej strony prawie pół ciąży już ze sobą spędziłyśmy i fajnie byłoby tę listę zamknąć jak się już trochę znamy. Z drugiej rozumiem, że ktoś może znaleźć forum w styczniu i chciałby być w jakiejś grupie wsparcia przed porodem, ale też nie mamy żadnej pewności czy to nie będzie mąż którejś z nas czy wścibska koleżanka z pracy, która nas tutaj znalazła. 😂 Co w ogóle myślicie w tym temacie? Robimy jakąś selekcję czy przyjmujemy każdego, kto powie, że chciałby być w naszym zamkniętym wątku?

agula301
ancyssko
Andromedaa
Ann81
Anuuula
Bernadkaa
Colorful92
Eewwee
Gocha 05
Hotaru
Joasia M
Karimigotka
kasza_lotek
Katarzynaaa90
Kropka29
Lady90
Leah
lepsze zycie 2021
M_imi
Marta_1991
natalaaa
natalianat
Niuniaaaa
nowalia
Ola0207
olciak19
Paolx
PatPatPat
ro_go
Rozdepka
Sandra2307
Starlights
TePati_95
XnetiX

Mnie się wydaje, że fajnie by było gdyby do grupy miały dostęp dziewczyny, które się do tej pory udzielały. Rozumiem, że ktoś może mieć chęć dołączyć do nas sporo później (np. tak jak piszesz w styczniu) ale wydaje mi się, że wtedy już na tej zamkniętej grupie będzie jednak sporo wrażliwych informacji, zdjęć, naszych różnych emocji, no a jednak, jak przyjdzie ktoś nowy to nie ma pewności co to za osoba. Najwyżej wtedy zostanie im już ten otwarty wątek główny kwietniowych mam, na którym teraz jesteśmy, a z pewnością kilka osób sobie potem tutaj dojdzie i może też utworzy jakąś swoją grupę :) Poza tym na otwartym wątku też nadal będziemy mogły się odzywać, więc jeśli ktoś się tu pojawi zawsze można odpowiedzieć, pomóc..
No, ale to tylko moje zdanie. Uszanuję jak najbardziej wasze jeśli będzie odmienne.
 
reklama
Dziewczyny, napisałam wczoraj do @aniaslu o prywatny wątek.
Odpisała mi, że potrzebuje 2 dziewczyn, które będą moderatorkami - i tutaj ja mogę się zgłosić, bo siedzę w domu, ale potrzebujemy jeszcze jednej chętnej. :)
I listę osób, które mają mieć dostęp do działu. Ja taką listę mam z połowy września, ale od tego czasu część dziewczyn przestała się odzywać (i to mogę sprawdzić, jak ktoś się nie odzywa od ponad miesiąca to na razie bym go nie podawała, jak będzie chciał potem dołączyć to napisze do którejś z nas).
Doszły też nowe osoby, których nie ma na liście poniżej. I teraz prośba, żeby odezwały się dziewczyny, których nie ma na liście, a ja je dopiszę (lista jest alfabetyczna, żeby łatwiej się znaleźć).
Trzecia sprawa- co robimy z osobami, które się zgłoszą, a nigdy się na wątku nie odzywały, bo pewnie i takie się znajdą, które mówią, że czytają, ale nie piszą? Po to zamykamy wątek, żeby osoby postronne go nie czytały, a tam już będziemy się mogły dzielić zdjęciami czy jakimiś prywatniejszymi sprawami. Z jednej strony prawie pół ciąży już ze sobą spędziłyśmy i fajnie byłoby tę listę zamknąć jak się już trochę znamy. Z drugiej rozumiem, że ktoś może znaleźć forum w styczniu i chciałby być w jakiejś grupie wsparcia przed porodem, ale też nie mamy żadnej pewności czy to nie będzie mąż którejś z nas czy wścibska koleżanka z pracy, która nas tutaj znalazła. 😂 Co w ogóle myślicie w tym temacie? Robimy jakąś selekcję czy przyjmujemy każdego, kto powie, że chciałby być w naszym zamkniętym wątku?

agula301
ancyssko
Andromedaa
Ann81
Anuuula
Bernadkaa
Colorful92
Eewwee
Gocha 05
Hotaru
Joasia M
Karimigotka
kasza_lotek
Katarzynaaa90
Kropka29
Lady90
Leah
lepsze zycie 2021
M_imi
Marta_1991
natalaaa
natalianat
Niuniaaaa
nowalia
Ola0207
olciak19
Paolx
PatPatPat
ro_go
Rozdepka
Sandra2307
Starlights
TePati_95
XnetiX
Jak najbardziej jestem za 😀
 
Mnie się wydaje, że fajnie by było gdyby do grupy miały dostęp dziewczyny, które się do tej pory udzielały. Rozumiem, że ktoś może mieć chęć dołączyć do nas sporo później (np. tak jak piszesz w styczniu) ale wydaje mi się, że wtedy już na tej zamkniętej grupie będzie jednak sporo wrażliwych informacji, zdjęć, naszych różnych emocji, no a jednak, jak przyjdzie ktoś nowy to nie ma pewności co to za osoba. Najwyżej wtedy zostanie im już ten otwarty wątek główny kwietniowych mam, na którym teraz jesteśmy, a z pewnością kilka osób sobie potem tutaj dojdzie i może też utworzy jakąś swoją grupę :) Poza tym na otwartym wątku też nadal będziemy mogły się odzywać, więc jeśli ktoś się tu pojawi zawsze można odpowiedzieć, pomóc..
No, ale to tylko moje zdanie. Uszanuję jak najbardziej wasze jeśli będzie odmienne.
Również podzielam Twoje zdanie 🙂 my już trochę się znamy a mzoe na prywatnej podzielimy się swoimi zdjęciami, powiemy o sobie więcej, będziemy na spokojnie mogły się dzielić zdjęciami usg bez obaw o dane a jak dołączy ktoś nowy to dalej nie wiemy kto to 🤔
 
Mnie się wydaje, że fajnie by było gdyby do grupy miały dostęp dziewczyny, które się do tej pory udzielały. Rozumiem, że ktoś może mieć chęć dołączyć do nas sporo później (np. tak jak piszesz w styczniu) ale wydaje mi się, że wtedy już na tej zamkniętej grupie będzie jednak sporo wrażliwych informacji, zdjęć, naszych różnych emocji, no a jednak, jak przyjdzie ktoś nowy to nie ma pewności co to za osoba. Najwyżej wtedy zostanie im już ten otwarty wątek główny kwietniowych mam, na którym teraz jesteśmy, a z pewnością kilka osób sobie potem tutaj dojdzie i może też utworzy jakąś swoją grupę :) Poza tym na otwartym wątku też nadal będziemy mogły się odzywać, więc jeśli ktoś się tu pojawi zawsze można odpowiedzieć, pomóc..
No, ale to tylko moje zdanie. Uszanuję jak najbardziej wasze jeśli będzie odmienne.
Ja też jestem takiego zdania. Że jeśli zamykamy wątek to zostajemy w tym węższym gronie, które się udziela i potem nie przyjmujemy już nowych osób. Na ten moment mam 32 osoby na liście, a pewnie jeszcze kilka dziewczyn się zgłosi, bo tak jak pisałam, lista była z września i w tym czasie kilka osób do nas doszło, ale produkujemy tak dużo treści, że nie jestem w stanie cofnąć się i sprawdzić wszystkich nicków, więc czekam aż same się zgłoszą. 😅
Proszę o dopisanie :)
Dopisałam. 🙃
 
Wszystko jest możliwe, zobaczymy jak dostanę w przyszłym miesiącu na razie się wstrzymam z pisaniem do firmy bo u nas jest nie zaciekwie zwłaszcza że to korporacja na całą Polskę już praktycznie, kombinują jak mogą, sprawdziłam ich sprawozdanie finansowe z 2020 i przeciętna liczba pracowników w tej mojej spółce to 25. Ogólnie to wam powiem tak że strasznie odżyłam na tym l4 bo atmosfera w pracy nie za ciekawa presja czasu stres ogromny nie było dnia żeby się nie stresować zwłaszcza że umowy musiałam podpisywać z klientami zagranicznymi z USA nie zdajecie sobie sprawy jacy to są kopnięci na mózg ludzie najgorzej jest jeszcze z hindusami... Wieczne pretensje o coś, a pod telefonem trzeba być 24h... Maskara
Ja to samo korporacja tylko, że na niemiecki rynek i windykacja. Boże jak się cieszę odkąd jestem na L4 i mam wrażenie że chyba już nie wrócę do korpo. To jednak nie dla każdego. Ciągle przykręcanie śruby i wyścig szczurów... Pieniądze są dobre wiadomo no ale to nie wszystko. Teraz mam ostatni rok studiów i myślę spróbować w szkole po macierzyńskim. Myślę,że tam będzie spokojniej 🙄🥰
 
Dziewczyny, napisałam wczoraj do @aniaslu o prywatny wątek.
Odpisała mi, że potrzebuje 2 dziewczyn, które będą moderatorkami - i tutaj ja mogę się zgłosić, bo siedzę w domu, ale potrzebujemy jeszcze jednej chętnej. :)
I listę osób, które mają mieć dostęp do działu. Ja taką listę mam z połowy września, ale od tego czasu część dziewczyn przestała się odzywać (i to mogę sprawdzić, jak ktoś się nie odzywa od ponad miesiąca to na razie bym go nie podawała, jak będzie chciał potem dołączyć to napisze do którejś z nas).
Doszły też nowe osoby, których nie ma na liście poniżej. I teraz prośba, żeby odezwały się dziewczyny, których nie ma na liście, a ja je dopiszę (lista jest alfabetyczna, żeby łatwiej się znaleźć).
Trzecia sprawa- co robimy z osobami, które się zgłoszą, a nigdy się na wątku nie odzywały, bo pewnie i takie się znajdą, które mówią, że czytają, ale nie piszą? Po to zamykamy wątek, żeby osoby postronne go nie czytały, a tam już będziemy się mogły dzielić zdjęciami czy jakimiś prywatniejszymi sprawami. Z jednej strony prawie pół ciąży już ze sobą spędziłyśmy i fajnie byłoby tę listę zamknąć jak się już trochę znamy. Z drugiej rozumiem, że ktoś może znaleźć forum w styczniu i chciałby być w jakiejś grupie wsparcia przed porodem, ale też nie mamy żadnej pewności czy to nie będzie mąż którejś z nas czy wścibska koleżanka z pracy, która nas tutaj znalazła. 😂 Co w ogóle myślicie w tym temacie? Robimy jakąś selekcję czy przyjmujemy każdego, kto powie, że chciałby być w naszym zamkniętym wątku?

agula301
ancyssko
Andromedaa
Ann81
Anuuula
Bernadkaa
Colorful92
Eewwee
Gocha 05
Hotaru
Joasia M
Karimigotka
kasza_lotek
Katarzynaaa90
Kropka29
Lady90
Leah
lepsze zycie 2021
M_imi
Marta_1991
natalaaa
natalianat
Niuniaaaa
nowalia
Ola0207
olciak19
Paolx
PatPatPat
ro_go
Rozdepka
Sandra2307
Starlights
TePati_95
XnetiX
Ja mogę się zgłosić na drugą moderatorkę :) nie wiem na czym to dokładnie polega ale raczej mam sporo czasu i i tak tu dość często zaglądam :D
 
Kurde dziwnie bo ja słyszałam że puls w ciąży się podnosi ze względu na wzmozona produkcje krwi i jest to calkiem naturalne...Byłam na IP i tam dr. tłumaczył mi z tym pulsem jak to wygląda, nie wiele pamiętam bo jak usłyszałam że ok to chciałam wyjść jak najszybciej 😶😋 a jeśli chodzi o Tsh to ja mam 2.6 i nie kazał mi brać euthyrox powiedział że w normie.🤪
kurcze to ja miałam miesiąc temu 2,9 i jestem ciekawa jak teraz wyjdzie mi tsh przed wizytą będę robiła badania ale to dopiero 9 listopada. Jestem ciekawa czy każe mi przestac brać leki ? Hmmm....
 
reklama
Z tymi endokrynologami tak niestety jest… co lekarz to inna teoria… Ja przed ciąża miałam TSH 2,8 i z racji tego ze planowałam dziecko to dostałam euthyrox 75, wtedy spadło do 1,3. Jak zaszłam w ciąże to dostałam jeszcze większa dawkę i biorę 4 dni w tyg euthyrox 100 i 3 dni w tyg euthyrox 75… po tym zwiększeniu mam tsh 0,6 i gin i endokrynolog powiedział ze to jest dobry wynik
ja brałam 50 na początku i mialam takie bicie serca że myślałam że mi wyskoczy i zaczęłam brać 25 i się dobrze czuje a Ty aż 100... mi by serce chyba wyskoczyło😆
 
Do góry