reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Też lubię zjeść kebsa raz na jakiś czas też wjedzie pizza po takim jedzeniu więcej ruchu dużo wody i powinno być dobrze , mu diabetolog mówił że jak mam taką zachciankę na coś nie zdrowego to żeby sobie zwiększyć insulinę o jedna czy dwie jednostki [emoji16]
A ja znowu mam dylemat jedzeniowy [emoji16] przez tą chorobę mało jadłam, od wczoraj wraca smak, jestem głodna jak wilk mimo posiłków i mam straszna ochotę na kebaba [emoji85] zamawiamy zawsze u znajomego więc sprawdzony, zawsze można wziąć bez sosu i frytek samo mięsko z surówka [emoji16]
 
@Ann_81 wlasnie się zorientowałam, ze zamówiłam identyczny zestaw z Twojego profilowego dla swojego malucha i właśnie dzisiaj doszedł! Jest przeuroczy 🥰😍

Zobacz załącznik 1331059
Też go lubiłam, miałam w rozmiarze 74. 😁 Dzięki temu, że jest uroczy to sprzedał się potem w kilka minut. 😂 Ja wszystkie ubrania po Klusku na bieżąco wyprzedaję, więc teraz dla Piotrusia będę wybierać na nowo. 😊 Od prenatalnych mówimy Piotruś, więc chyba już ten Pjoter zostanie. 🤣
 
Też go lubiłam, miałam w rozmiarze 74. 😁 Dzięki temu, że jest uroczy to sprzedał się potem w kilka minut. 😂 Ja wszystkie ubrania po Klusku na bieżąco wyprzedaję, więc teraz dla Piotrusia będę wybierać na nowo. 😊 Od prenatalnych mówimy Piotruś, więc chyba już ten Pjoter zostanie. 🤣

My osiągnęliśmy z Mężem porozumienie co do wstępnych imion, ale to Wam powiem po wynikach Panoramy jak będziemy mieć potwierdzone płci na 100% (chociaż ja mam cichą nadzieję, że ta parka już zostanie 🙊).
 
Też go lubiłam, miałam w rozmiarze 74. 😁 Dzięki temu, że jest uroczy to sprzedał się potem w kilka minut. 😂 Ja wszystkie ubrania po Klusku na bieżąco wyprzedaję, więc teraz dla Piotrusia będę wybierać na nowo. 😊 Od prenatalnych mówimy Piotruś, więc chyba już ten Pjoter zostanie. 🤣
No ja chyba podawiadomie go kupiłam bo nawet w tamtym momencie sobie myślałam - gdzieś już go widziałam - i nie żałuje 🥰

No cóż... Mybze starym doszliśmy do porozumienia tylko w jednym imieniu i na chwile obecna nazwaliśmy naszego syna - Batman 😂 Strasznie się sprzeczamy w tej kwestii i chyba do samego końca się nie będziemy umieli dogadać. Stary chce Oliwiera a ja Antka Ignasia albo Franka... i żadne z nas nie chce ustąpić dlatego ze wspólnym porozumieniu zapadło - Batman... 😂😂😂 Chciałabym wam pokazać miny naszych znajomych kiedy pytają o imię a my wspólnie jednogłośnie odpowiadamy - No Batman 😂😂
 
reklama
17 listopada w femmed u naszego lekarza, a 15 drugie prenatalne u dr Swatowskiego w luxmedzie :))
Ja prenetalne u swatowskiego jakoś dopiero w grudniu będę miała koło 8 :) ale śmiesznie że mamy tego samego prowadzącego i tego samego od badań prenetalnych :D jak narazie się mijamy ciekawe czy się zdarzy ze się spotkamy :) a powiedz mi gdzie robisz badania? W femmedzie mają laboratorium? Ja jak narazie w luxmedzie robiłam
 
Do góry