reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Hej noc do d.. bo mała jeszcze się budziła teraz nie śpi od 3 i się bawi [emoji85] ja po mały szykuje się na badania tylko mi się za bardzo siku nie chce [emoji3061] miłego dnia [emoji8]
Ja też pospałam do 4:20 i.... koniec 🙈🙈🙈

Ja wczoraj tak nie spałam między 1 a 5 rano, więc dzisiejsze zawrotne 5.5h wydaje się w ogóle szczytem marzeń 😴 to będzie dobry dzień dziewczyny, idę na tydzień urlopu, byle się dziś przemęczyć do tej 15 ✌️

@agula301 @ancyssko @TePati_95 no nie mogę się przez was napatrzeć na ten komplet, jaki wzięłyście rozmiar? 😍 U mnie na razie czeka komplet z Pepco z Harrym Potterem i też taki komplet 3 małych trójkątnych chustek, też HP 😁chyba w sumie wam się tu nie chwaliłam, że z moim mężem mamy lekkiego pierdolca na HP, na tyle, że nasz ślub był w klimacie a w podróż poślubną m.in. pojechaliśmy do Londynu do Studia Warner Bros 🤭
 
reklama
Ja dzis do 6.30 i już nie mogę dalej usnac a mąż poszedl do pracy.. 🙈 sa takie dni wlasnie ze mogę spać jak on wyjdzie do ok. 9 a potem kolejnego dnia juz zero spania 😳
Ale za to dzis znowu ladny cukier bo 87 ✅
Jutro mamy rodzinne spotkanie u moich dziadkow i powiemy reszcie rodziny o dzidziusiu 🙈 u nas dzis 14+4🙂
 
Hej dziewczyny, szkoda że tworzycie prywatny wątek, ale Wasza decyzja. Nie każdy jest osobą która codziennie pisze co zjadła co kupiła, nie ujmując nikomu . Są osoby które w momentach newralgicznych swojej ciazy chcą, mogą się podzielić swoimi wątpliwościami, chcą poczytac tak po prostu i rozwiać swoje wątpliwości. Nikt tu nikomu nie zagląda do życia prywatnego ...myślę że gdzieś ktoś się zagalopował z przemyśleniami wątku prywatnego . Tu chodziło o ogólnodostępne sprawy i wspieranie się nawzajem , ,,z powodzenia Wam wszystkim życzę, na szczęście w sieci jest mnóstwo forów i zawsze się można dowiedzieć czegoś o ciąży na podobnym etapie. Serdeczności!
Hmm to jest wątek który stworzyłysmy same można powiedzieć że zzylysmy się że sobą i chcemy się wymieniać bardziej prywatnymi informacjami dla tego chemy przejść na prywatne a jeśli nie chcesz być z nami na 100% w naszych historiach i swoich też to przepraszam ale takie "zaglądanie do okna" nie jest fajne
 
Ja dzis do 6.30 i już nie mogę dalej usnac a mąż poszedl do pracy.. 🙈 sa takie dni wlasnie ze mogę spać jak on wyjdzie do ok. 9 a potem kolejnego dnia juz zero spania 😳
Ale za to dzis znowu ladny cukier bo 87 ✅
Jutro mamy rodzinne spotkanie u moich dziadkow i powiemy reszcie rodziny o dzidziusiu 🙈 u nas dzis 14+4🙂
O piękny cukier! 😍 Ja zaraz sprawdzę 🙂 ja mogłam dzisiaj pospać dłużej bo córka została w domu bo wvzuraj wróciła z gilem to nie mogę spać... A o ona już wstała 😐 to są przypadłości losu 😁
 
Dzien dobry :)
Matko jak dobrze ze jutro nie musze nastawiac budzika na 5.30. Nienawidze dzwieku budzika przez to wstawanie. W dodatku jestem od zawsze typem sowy, moj mozg chyba regeneruje sie we snie w znacznie pozniejszych godzinach niz innych ludzi bo pomimo zmeczenia jestem w stanie dobrze funkcjonowac do pozna ale poranne wstawanie to dla mnie koszmar. Jesli nie pospie do minimum 8 to jestem nie do zycia. Probowalam nawet zasypiac okolo 21 ale to tez nic nie dalo. Ile bym nie przespala to w momencie kiedy musze wstac wczesnie rano jestem wykonczona. W dodatku w chwili kiedy zasne za wczesnie to spie niespokojnie, budze sie co chwile. Twardy sen lapie chyba dopiero kolo 3 nad ranem. Oszalec idzie.
 
U mnie na razie czeka komplet z Pepco z Harrym Potterem i też taki komplet 3 małych trójkątnych chustek, też HP 😁chyba w sumie wam się tu nie chwaliłam, że z moim mężem mamy lekkiego pierdolca na HP, na tyle, że nasz ślub był w klimacie a w podróż poślubną m.in. pojechaliśmy do Londynu do Studia Warner Bros 🤭

Oj ja to zdecydowanie rozumiem!!😀 Wydaje mi się, że teraz sporo jest dla bobasów rzeczy z HP, oczywiście też je kupię 🤩

@Kwietnióweczka, napisałaś o codziennym dzieleniu się co się jadło itp. - po co tak zakrzywiać, przecież przechodzimy w ten sposób w jakieś skrajności. Nie wszystkie dziewczyny piszą tu często, a przecież również będą w wątku prywatnym. Nam chodzi o osoby, które zupełnie się nie odzywały. Niemal każdy wątek przyszłych mam przechodzi na prywatny, a publiczny i tak zostaje, więc nie jest to jakaś nasza fanaberia :) Podobnie jest z resztą na innych forach.


U mnie niestety znów brak snu :( Czytałam nawet, że to najczęstszy objaw 15 i 16 tygodnia, a u mnie teraz 15t5d/6d 😅 także pewnie jeszcze trochę to potrwa.
 
Starlights mialam bezsennosc z jednym z synow, plusem w tym wszystkim bylo to ze mimo bezsennosci nie czulam sie jakos bardzo niewyspana. Smialam sie ze organizm przestawil sie juz na bezsenne noce z noworodkiem.

U mnie postepem jest to ze potrafie wytrzymac noc bez wstawania na siku. A jesli juz musze to raz. Na poczatku budzilam sie srednio co 2h i toaleta 3-4 razy w nocy to byla norma.
 
Ja wczoraj tak nie spałam między 1 a 5 rano, więc dzisiejsze zawrotne 5.5h wydaje się w ogóle szczytem marzeń 😴 to będzie dobry dzień dziewczyny, idę na tydzień urlopu, byle się dziś przemęczyć do tej 15 ✌️

@agula301 @ancyssko @TePati_95 no nie mogę się przez was napatrzeć na ten komplet, jaki wzięłyście rozmiar? 😍 U mnie na razie czeka komplet z Pepco z Harrym Potterem i też taki komplet 3 małych trójkątnych chustek, też HP 😁chyba w sumie wam się tu nie chwaliłam, że z moim mężem mamy lekkiego pierdolca na HP, na tyle, że nasz ślub był w klimacie a w podróż poślubną m.in. pojechaliśmy do Londynu do Studia Warner Bros 🤭
HP 🤩 a ja wczoraj staremu wysyłałam screena ze smyka ze fajnie jakby dzieciak był duży już to będę sobie kupować zabawki.. yy znaczy jemu 🤣 chce Hermione 🤣

Ja poszłam spać o 24, wstałam o 1 na siku, później o 5 i od 5 nie śpię.. u nas dzis takie wiatrzycho ze zaraz okna wylecą tak wieje 😱
 

Załączniki

  • A85BE684-8A10-4454-8642-BAA207DB0C70.png
    A85BE684-8A10-4454-8642-BAA207DB0C70.png
    384,1 KB · Wyświetleń: 43
Witajcie z rana mamuśki

Anuuula piękny cukier ! Oby tak dalej .

Idę się ogarnąć szybko i lecę mała do przedszkola odprowadzić . Później jade z moczem do ginekologa i po recepte do nefrologa . Znowu zabiegany dzień się szykuje
 
reklama
Hej dziewczyny, udanych wizyt dziś ✊🏻
U mnie ze spaniem byla masakra w pierwszym trymestrze, mało spałam, w dzień zero drzemek, chodziłam jak zombie 🥱 a teraz się odmieniło i śpię jak szalona, nawet jak prześpię te 9-10 godzin to i tak drzemka w ciągu dnia musi być, bo opadam z sił 😅 u mnie dziś już 14+2, ten czas leci jak szalony, a dopiero robilam test 😲😀
 
Do góry