reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Jak by była dziewczynka to marzy mi się Helenka po babci męża🙈 Jak będzie chłopak to nie mam pojęcia, ale też chciała bym żeby był z końca rankingu🙈 Albo nie ze środka, bo na końcu są zazwyczaj specyficzne imiona😁
Helanka też mi się marzyła po mojej babci ale się mąż nie zgodził 😥 ale będzie dość podobne imię Selena- córka wybrała bo ma koleżankę w przedszkolu i jej się spodobało i nam w sumie też. A jeśli byłby jednak chłopak to Oskar 😊
 
Pamiętacie jak pisałam Wam o dziewczynie, której wywoływali poród po terminie? Skończylo się cc bo dziecku zanikało tętno, był gdzieś przyklejony i owiniety pępowiną.
Od kilku dni dziewczyna goraczkuje, zaczęła wymiotować itp. Dziś trafiła do szpitala. Sepsa, bardzo ciężki stan.
To moja szwagierka 😟😟
Wszystko ostatnio jest nie tak jak być powinno. .
Bardzo przykra historia... Dużo zdrówka dla szwagierki ! 🤗💞 Oby wszystko skończyło się dobrze ! dlatego właśnie jak zastanawiam się nad porodem to myślę,że chyba jednak będę miała druga planowana cesarkę boje się takich historii strasznie. Sama też przenosiłam córkę aż dwa tygodnie ale wtedy byłam jeszcze zupełnie zielona i nie wiedziałam że coś złego może się wydarzyć i na szczęście wszystko było ok ale teraz 🙄
 
Hej dziewczyny, szkoda że tworzycie prywatny wątek, ale Wasza decyzja. Nie każdy jest osobą która codziennie pisze co zjadła co kupiła, nie ujmując nikomu . Są osoby które w momentach newralgicznych swojej ciazy chcą, mogą się podzielić swoimi wątpliwościami, chcą poczytac tak po prostu i rozwiać swoje wątpliwości. Nikt tu nikomu nie zagląda do życia prywatnego ...myślę że gdzieś ktoś się zagalopował z przemyśleniami wątku prywatnego . Tu chodziło o ogólnodostępne sprawy i wspieranie się nawzajem , ,,z powodzenia Wam wszystkim życzę, na szczęście w sieci jest mnóstwo forów i zawsze się można dowiedzieć czegoś o ciąży na podobnym etapie. Serdeczności!
Tyle, ze my tutaj nie zmuszamy nikogo do tego żeby pisał co kupił, zjadł etc. Kochana, każda z nas ma tutaj takie momenty w których najchętniej po ścianach byśmy chodziły i dzięki tej grupie możemy się uzewnętrznić a nie trzymać emocje w sobie co skutkuje później jeszcze gorszym samopoczuciem. Jesteśmy ze sobą już na tyle długo, ze utworzyła się tutaj między nami więź a dzięki wątkowy prywatnemu będziemy mogły właśnie trochę pozakładać sobie do życia prywatnego bez obawy, ze czyta nas ktoś nie powołany. Dla większości z nas motyw wątku prywatnego został przyjęty na tak, a tak jak dziewczyny wspominają zawsze pozostaje ten wątek w którym napewno każda z nas dalej będzie się udzielać ☺️ I masz racje, w sieci jest mnóstwo forów ciążowych dlatego mam nadzieje, ze któreś z nich spełni Twoje oczekiwania ❤️
Mogę prosić o informację gdzie kupiłaś? Śliczny jest 😍

Nikt nie napisał, że z momentem utworzenia wątku prywatnego ten wątek zostanie zamknięty. Więc jeśli ktoś będzie miał życzenie tu coś napisać i się poradzić to też dostanie odpowiedź ☺️
Ja zamówiłam na Vinted za 9 zł 😍 Mój pierwszy zakup i z tego co widziałam to jest ich bardzo dużo. Jak chcesz, to zaraz wynajde linki z tym samym kompletem. Ogólnie jest on z H&M ale nie sprawdzałam czy są one jeszcze dostępne 😄
Ja wczoraj tak nie spałam między 1 a 5 rano, więc dzisiejsze zawrotne 5.5h wydaje się w ogóle szczytem marzeń 😴 to będzie dobry dzień dziewczyny, idę na tydzień urlopu, byle się dziś przemęczyć do tej 15 ✌️

@agula301 @ancyssko @TePati_95 no nie mogę się przez was napatrzeć na ten komplet, jaki wzięłyście rozmiar? 😍 U mnie na razie czeka komplet z Pepco z Harrym Potterem i też taki komplet 3 małych trójkątnych chustek, też HP 😁chyba w sumie wam się tu nie chwaliłam, że z moim mężem mamy lekkiego pierdolca na HP, na tyle, że nasz ślub był w klimacie a w podróż poślubną m.in. pojechaliśmy do Londynu do Studia Warner Bros 🤭
Mój jest malutki bo w rozmiarze 56 ale na sam początek myśle ze go wykorzystam. No chyba ze młody urodzi się mega duży to wtedy będzie na wydanie 😅
U nas panuje Batman 😂 Ja nie jestem aż taka wielka fanka ale Stary... Myśle ze idea ślubu w stylu Batmana była by dla niego wymarzona. Ja tak jak Ty jestem wielka fanka HP 😍 A ślub w tym stylu brzmi fantastycznie 😍
 
Jeden dzień nie weszłam na forum - wczoraj. Dzień świra miałam w pracy 🤪 I 30 stron do nadrobienia miałam. I… lubię to 😍
W kwestii grupy prywatnej to powiem szczerze, że ze względu na to że forum jest obecnie otwarte to selekcjonuje to co piszę.

Dostosuje się jednak do decyzji większości. Proszę tylko mnie dopisać do listy - grzecznie się udzielam, z resztą nie wytrzymałabym żeby się nie odezwać 😜

Dzisiaj podejmę próbę z detektorem znów. W końcu musi się udać. U mnie 14+1/4 także do 16tc jeszcze brakuje. Ale wiadomo, że nie wytrzymam jeśli nie spróbuję 🤪

Poszukuje dobrego serialu na Netflix. Mam wrażenie, że już całego Netflixa obejrzałam. Polećcie coś 🙏
 
Mój jest malutki bo w rozmiarze 56 ale na sam początek myśle ze go wykorzystam. No chyba ze młody urodzi się mega duży to wtedy będzie na wydanie 😅
Myślę, że napewno wykorzystasz, bo hm ma zawyżoną rozmiarówkę. Miałam taki sam komplet przy Kubie, też pierwszy zakup, tylko w rozmiarze 62 - Kuba dorósł do niego jak miał 6 tygodni 😱
 
Ale zazdroszczę 😍 Ja kiedyś mówiłam, że pierwszy test na chłopaka to będzie właśnie, że musi ze mną obejrzeć wszystkie 8 filmów, a potem poznałam mojego męża, który ledwo zmęczył 3. 😂 Ale dzięki temu mogę mu opowiadać różne historie z HP, bo nic nie wie. Jakiś czas temu opowiadałam Kluskowi opowieść o trzech braciach do snu, bo to pierwsze co przyszło mi do głowy, a mój mąż 'nie za dużo tam śmierci?' 😂
Wow! 3 części to i tak wyczyn. Ja jak wymyśliłam maraton HP to wytrzymał ledwo do początku drugiego filmu i zasnął 😂 A opowieść o trzech braci w ekranizacji zrobiła na mnie mega wrażenie bo to tak absolutnie mój styl filmowy 😉

Mi udało się pospać dzisiaj aż do 9 chociaż pierwsza pobudkę i tak miałam po 4 ale stwierdziłam, ze nie.. Muszę się jeszcze przespać bo dzisiaj idziemy na wesele i mam nadzieje posiedzieć trochę tym bardziej, ze to już ostatnia taka impreza u nas wśród znajomych 😄
 
I jeszcze jedno. Poinformowałam wreszcie pracodawcę o ciąży. Przy dopasowanych bluzkach zaczyna być widać brzuszek a już mam dość worków. Reakcja pozytywna. Ufff… 😃 W przyszłym tygodniu omówimy plany jak moją chwilową nieobecność zastąpić. Tak jak pisałam planuje pójść na zwolnienie 2 tyg przed TP by nie urodzić w pracy. Po porodzie pewnie na miesiąc się wyłącze i chciałabym wrócić w formie macierzyńskiego i umowy zlecenia. Nie będę miała z kim młodego zostawić a mogę pracować zdalnie. Pewnie godziny pracy będą trochę rozbite w ciągu dnia, ale jak mąż wróci z pracy to będę nadrabiać. Taki to mam plan, ale zobaczymy co na to pracodawca. Jednak to zawsze ryzyko dla nich że coś nie wypali. Mam nadzieje że dam radę. Mój drugi syn będzie miał już 8 lat także może nie będzie zle. Lubię moją pracę i to bardzo 😁
 
Jeden dzień nie weszłam na forum - wczoraj. Dzień świra miałam w pracy 🤪 I 30 stron do nadrobienia miałam. I… lubię to 😍
W kwestii grupy prywatnej to powiem szczerze, że ze względu na to że forum jest obecnie otwarte to selekcjonuje to co piszę.

Dostosuje się jednak do decyzji większości. Proszę tylko mnie dopisać do listy - grzecznie się udzielam, z resztą nie wytrzymałabym żeby się nie odezwać 😜

Dzisiaj podejmę próbę z detektorem znów. W końcu musi się udać. U mnie 14+1/4 także do 16tc jeszcze brakuje. Ale wiadomo, że nie wytrzymam jeśli nie spróbuję 🤪

Poszukuje dobrego serialu na Netflix. Mam wrażenie, że już całego Netflixa obejrzałam. Polećcie coś 🙏
Z tym detektorem to tak jak wcześniej pisałam - są jego plusy i minusy. Ja pierwszy raz spróbowałam w 12 tygodniu (11+4) i wtedy mi się nie udało ale moja znajoma stanowczo kazała mi przestać panikować i spróbować za pare dni. Teraz jestem w 14 (13+6) i odrazu wyłapuje malucha ale uwierz mi, nie ma na to zasady. Jedna z naszych koleżanek złapała malucha dopiero jak była w 16 tygodniu. Jeśli mogę Ci doradzić to spróbuj z samego rana zaraz jak się tylko przebudzisz. U mnie działa 😅
Myślę, że napewno wykorzystasz, bo hm ma zawyżoną rozmiarówkę. Miałam taki sam komplet przy Kubie, też pierwszy zakup, tylko w rozmiarze 62 - Kuba dorósł do niego jak miał 6 tygodni 😱
No właśnie taki duży mi się wydaje ten komplecik w porównaniu do innych które mam w rozmiarze 56 dlatego dobrze wiedzieć, ze rozmiarówka jest zawyżona. Ja mam bzika na punkcie tych ciuszków dlatego śmieje się, ze nie uniknionym jest to ze zapewne czegoś nie zdążę młodemu założyć 😂
 
reklama
Ja tez lepiej spie, wstaje juz przewaznie raz/dwa na siku, wczesniej chyba z szesc i fatalnie spalam. Za to zaczely mnie troszke bardziej pobolewac piersi.. 🤔
 
Do góry