reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Mi to się milion imion podobało, ale mąż wszystkie odrzucił. Najbardziej bym chyba chciała Borys albo Igor, ale mąż powiedział, że z tych rosyjsko brzmiących może być jedynie Wiktor, to już wolałam Piotrka. 😁

Ja się wczoraj wepchnęłam w kolejkę. Musiałam jechać do PGE 40 km, wchodzę i tłum ludzi, okienka 4, stałam ze 20 minut, dobrze że miałam ze sobą wodę. Potem zwolniło się miejsce siedzące i kolejne 20 minut czekania. Wreszcie była moja kolej, przy okienku byłam z 15 minut, ale Pan nie był w stanie wszystkiego zrobić, więc powiedział, żeby iść do okienka obok. No więc stanęłam pierwsza w kolejce i od razu słyszę za sobą, że halo, teraz nie moja kolej, więc odpowiadam, że Pan mnie odesłał, ale to nie znaczy że będę stała od nowa w kolejce, a Pani do mnie dlaczego nie, więc mówię, że jestem tutaj od godziny, a poza tym jestem w ciąży i proszę sobie odpuścić.

Brzmi jak nic, ale dla mnie to były wyżyny asertywności wobec obcej osoby, więc adrenalina mi skoczyła aż mi się ręce trzęsly. 😂
 
reklama
Mi to się milion imion podobało, ale mąż mi wszystkie odrzucił. Najbardziej bym chyba chciała Borys albo Igor, ale mąż powiedział, że z tych rosyjsko brzmiących może być jedynie Wiktor, to już wolałam Piotrka. 😁

Ja się wczoraj wepchnęłam w kolejkę. Myślałam jechać do PGE 40 km, wchodzę i tłum ludzi, okienka 4, stałam ze 20 minut, dobrze że miałam ze sobą wodę. Potem zwolniło się miejsce siedzące i kolejne 20 minut czekania. Wreszcie była moja kolej, przy okienku byłam z 15 minut, ale Pan nie był w stanie wszystkiego zrobić, więc powiedział, żeby iść do okienka obok. No więc stanęłam pierwsza w kolejce i od razu słyszę za sobą, że halo, teraz nie moja kolej, więc odpowiadam, że Pan mnie odesłał, ale to nie znaczy że będę stała od nowa w kolejce, a Pani do mnie dlaczego nie, więc mówię, że jestem tutaj od godziny, a poza tym jestem w ciąży i proszę sobie odpuścić.

Brzmi jak nic, ale dla mnie to były wyżyny asertywności wobec obcej osoby, więc adrenalina mi skoczyła aż mi się ręce trzęsly. 😂
Potrafią wyprowadzić z równowagi, mi się tak wtryniaja jak z daleka mnie widzą mimo że brzuch już mam wyraźnie z przodu 😬.... Najgorsze są kobiety😑 zero empatii i zrozumienia , a same nie mają co w domu robić i plączą się żeby czlowieka wkurzyć...
Jeśli chodzi o Borys to myślałam o tym ale mój M wyczytał że to mongolskie imie🤣 i stwierdził że nie chce mongola 😅 głupek... w każdym razie ma być dziewczynka i dalej spekulacje (zaostrzone dyskusje) 🤣🤣
 
No dziewczyny, takiego piątku się nie spodziewałam😁 Jestem po badaniu, wszystko jest okej, wiek ciąży 15+3, więc w sumie na razie dwa dni mniej niż pierwotnie, ale nie ma co przesądzać, dalej liczę na 18.04 😁
Jestem jeszcze trochę skonfundowana, bo tak bardoz bardoz bardzo chciałam córeczkę... No i masz babo, będzie chłopiec 😍💙 załączam wam fotę mojego ufoluda, na razie chyba zostaniemy przy Aleksandrze, ale myślimy jeszcze, oboje jesteśmy w szoku. Trochę mi smutno, musiałam powiedzieć bye bye Mariannie, bo Mariana w życiu nie chcę, no nie leży już mi to imię. A tak mi pasowało,bo najbliższa rodzina Janusz, Maria i Janina, więc byłby miks wszystkich. No ale kochać będę tak samo, ale jestem trochę zawiedziona, czekam kiedy minie pierwszy szok 🙈✌️
 

Załączniki

  • 166c007a-dbf0-46f2-9315-ebc033fde7bb.jpg
    166c007a-dbf0-46f2-9315-ebc033fde7bb.jpg
    33,4 KB · Wyświetleń: 59
No dziewczyny, takiego piątku się nie spodziewałam😁 Jestem po badaniu, wszystko jest okej, wiek ciąży 15+3, więc w sumie na razie dwa dni mniej niż pierwotnie, ale nie ma co przesądzać, dalej liczę na 18.04 😁
Jestem jeszcze trochę skonfundowana, bo tak bardoz bardoz bardzo chciałam córeczkę... No i masz babo, będzie chłopiec 😍💙 załączam wam fotę mojego ufoluda, na razie chyba zostaniemy przy Aleksandrze, ale myślimy jeszcze, oboje jesteśmy w szoku. Trochę mi smutno, musiałam powiedzieć bye bye Mariannie, bo Mariana w życiu nie chcę, no nie leży już mi to imię. A tak mi pasowało,bo najbliższa rodzina Janusz, Maria i Janina, więc byłby miks wszystkich. No ale kochać będę tak samo, ale jestem trochę zawiedziona, czekam kiedy minie pierwszy szok 🙈✌️
Gratuluję ❤️

Nam też najbliżej do Aleksandra, ale żebym była pewna na 100 % to nie ma mowy 🤪
 
reklama
Do góry