reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Ja dziewczyny jeszcze w łóżku w nocy obudziłam się z bólem z tyłu pleców jakby nerka w tak bardziej z boku i z tyłu po jednej stronie, ale na szczęście mi przeszło nie wiem co to było ale maskara 😩
Współczuję 😔 ważne że już przeszło 🙂 mi znowu z tydzień temu wszedł jakiś ból w lewą łydkę i lewy pół dupek... Aż chodzić nie mogę ale ze tylek i łydka? Kustykam jak pierdola z tym tyłkiem 🙈
 
reklama
Współczuję 😔 ważne że już przeszło 🙂 mi znowu z tydzień temu wszedł jakiś ból w lewą łydkę i lewy pół dupek... Aż chodzić nie mogę ale ze tylek i łydka? Kustykam jak pierdola z tym tyłkiem 🙈
ja to samo! Dokładnie ten sam ból i napieprzanko w kość ogonową. Gdzieś ucisk na nerwy, przechodzi i wraca co kilka dni, po prostu muszę to wyleżeć i grzeję dupkę ciepłym termoforem 🤭 bałam się trochę rwy kulszowej,bo to też wlasnie rwanie półdupek-pod kolano, ale nie było innych charakterystycznych objawów, więc lekarz kazał się nie martwić... I zwolnić tempo 😶
 
Dokładnie, czuję się jakby ktoś wybrał sobie nasze forum do czytania zamiast książki 🙈 mówiłyśmy z kąd jesteśmy, część z nas czym się zajmuje a nikt nie raczył się odezwać i chociaż napisać czego kolwiek a później czytam cos w stylu " nie wyobrażam sobie dnia bez Waszych historii" i myślę co???!!!

Dokładnie! Przecież my nie wymagałyśmy dzielenia się osobistymi historiami...
 
Mnie dopadło jakiś przeziębienie... 🙁 Już się tak cieszyłam, że Mąż przechorował a mnie się upiekło a tu...dupa! Tzn nie ma póki co tragedii, bo właściwie "tylko" gardło mnie boli. Płucze od wczoraj szałwią ale też czytam, że zdania podzielone czy można...jak żyć?!
 
A powiedzcie mi, kiedy mamy przejść na tą grupę prywatną? Listę mamy praktycznie zweryfikowaną, mamy 2 adminki to jakie teraz są kroki/ramy czasowe ? [emoji846]
@Ann_81 ?

Mam takie same odczucia jak Wy, bardzo dziwnie się z tą wiedzą teraz czuje, jak kolejne osoby się "ujawniają" [emoji85] niby publiczne wiec czego się spodziewać ale jak człowiek nie wie to inaczej podchodzi hehe
Ja już wcześniej poprosiłam administratorkę o grupę zamknięta ale nie odpisuje a to wszystko od niej zależy
 
ja to samo! Dokładnie ten sam ból i napieprzanko w kość ogonową. Gdzieś ucisk na nerwy, przechodzi i wraca co kilka dni, po prostu muszę to wyleżeć i grzeję dupkę ciepłym termoforem 🤭 bałam się trochę rwy kulszowej,bo to też wlasnie rwanie półdupek-pod kolano, ale nie było innych charakterystycznych objawów, więc lekarz kazał się nie martwić... I zwolnić tempo 😶
Może to ciążowe? 😁 Ale współczuję bo niby bardzo nie boli ale ja np jak siadam i krzywo usiądę to taki ból. Łapie jakby kość się "wygięła" 😐 Boże jaka stara jestem 😂🙈 z corka to nic a nic mi nie było, miałam siłę, humor i zdrowie a tu ooo.. Moja mama mówi że na pewno będzie chłopiec bo zupełnie inaczej wyglądam i się czuje jak z córką ale podobno nic między nogami nie ma 😁 ale jeszcze wczesnie więc może i syn będzie 😍😁
 
reklama
Do góry