reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Skoro temat dostawek/łóżeczek na tapecie, to o coś zapytam. Jak się urodzi maluszek, to będę miała w domu ruchliwą trzylatkę i nie bardzo wiem, w czym umieścić malucha w ciągu dnia, kiedy będę chciała mieć wszystko na oku. Te przenośne łóżeczko super, ale nie przy moim małym metrażu, no nie ma opcji, nie wejdzie. Kokony baaardzo mi się podobają, ale gdzie go niby umieścić przy biegającej i skaczącej trzylatce, żeby maluch był bezpieczny. Normalnie mam dylemat i tak szczerze, to nie wiem jak to rozwiązać. Przy pierwszym było łatwo, salon z aneksem, dziecko na łóżku w kokonie albo na kocyku, wszystko pod kontrolą, ale teraz to nie przejdzie.. 😑
Kto jeszcze będzie miał podobną różnicę wieku?
 
reklama
Skoro temat dostawek/łóżeczek na tapecie, to o coś zapytam. Jak się urodzi maluszek, to będę miała w domu ruchliwą trzylatkę i nie bardzo wiem, w czym umieścić malucha w ciągu dnia, kiedy będę chciała mieć wszystko na oku. Te przenośne łóżeczko super, ale nie przy moim małym metrażu, no nie ma opcji, nie wejdzie. Kokony baaardzo mi się podobają, ale gdzie go niby umieścić przy biegającej i skaczącej trzylatce, żeby maluch był bezpieczny. Normalnie mam dylemat i tak szczerze, to nie wiem jak to rozwiązać. Przy pierwszym było łatwo, salon z aneksem, dziecko na łóżku w kokonie albo na kocyku, wszystko pod kontrolą, ale teraz to nie przejdzie.. 😑
Kto jeszcze będzie miał podobną różnicę wieku?
możesz w wózku po prostu, będziesz mogła go wygodnie przestawić i mieć na oku, a jednocześnie będzie na tyle wysoko, że jak starsze dziecko będzie latać to nic się nie stanie 🙂👍
 
Widzę że nie tylko ja nie mogę spać 🤣😅...I wstawanko "skoro świt" 😃🤪
taaa cały tydzień tak, nie śpię od 4 🙈 młody się kręcił, kot się kręcił,niewygodnie mi też już łóżku już znaleźć pozycję, więc chyba czas na zakup rogala. Do tego od kilku dni budzę się z posmakiem krwi,do tej pory miałam tylko skrzepy w nosie a teraz już po prostu mi co jakiś czas puszczają naczynka w nosie. Też całkowicie normalne, więc się nie martwię, cieszę się że nie mam już mdłości,bo z tym metalicznym posmakiem w buzi nie byłoby mi wesoło 😶
 
Widzę że nie tylko ja nie mogę spać 🤣😅...I wstawanko "skoro świt" 😃🤪
No tragedia z tym spaniem, codziennie budzę się po 4 🙈

taaa cały tydzień tak, nie śpię od 4 🙈 młody się kręcił, kot się kręcił,niewygodnie mi też już łóżku już znaleźć pozycję, więc chyba czas na zakup rogala. Do tego od kilku dni budzę się z posmakiem krwi,do tej pory miałam tylko skrzepy w nosie a teraz już po prostu mi co jakiś czas puszczają naczynka w nosie. Też całkowicie normalne, więc się nie martwię, cieszę się że nie mam już mdłości,bo z tym metalicznym posmakiem w buzi nie byłoby mi wesoło 😶
A mi od 3 tygodni nos się ciągle zatyka, do tego stopnia, że śpię oddychając całe noce przez usta.. podejrzewam, że to przez to budzę się tak wcześnie:/ i te skrzepy też mam ciągle, a nawet krew mi z nosa czasami poleci. Ciąża błogosławiony stan 👌
 
A o której kładziecie się spać? Ja ok 24 przed oczywiście 4 razy sik co by nie podróżować w nocy 🤣 a nos zatkany i chyba zatoki się włączają więc wesoło😶
 
Hej dziewczyny. To już listopad! Ja będę miała podobna różnice wieku moja Wika bedxie miała prawie 4 latka bo z czerwca jest. Postawimy normalne łóżeczko napewno w sypialni i wózek żebym mogła wszędzie podjechać z małą. Kosz Mojżesza też będziemy meic w salonie ale to tylko wtedy gdy będziemy mieć caly czas na oku maluszka. Dobrego dnia dziewczyny! My się zbieramy na 12 na cmentarz
 
Dziewczyny teraz tak leżę i czuje nagle takie wybrzuszenie na dole w macicy i pojawiła się taka Górka była tak z 1min i znikła czy to dziecko? 😁Bo mówię do męża patrz a on faktycznie a przecież to dopiero 15 tydzień a lekarka mi mówiła że ruchy to dopiero w 20 tyg
 
reklama
Dziewczyny teraz tak leżę i czuje nagle takie wybrzuszenie na dole w macicy i pojawiła się taka Górka była tak z 1min i znikła czy to dziecko? 😁Bo mówię do męża patrz a on faktycznie a przecież to dopiero 15 tydzień a lekarka mi mówiła że ruchy to dopiero w 20 tyg
całkiem możliwe jeśli jesteś bardzo szczuplutka to pewnie to 🙂
 
Do góry