reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Moja waga ciągle -0,5 kg względem stanu sprzed ciąży. Tydzień 14+4/ 15+0. Jak tam u Was z wagą? Trochę zaczynam się martwić czy nie powinnam jakoś wmusić w siebie więcej jedzenia 😜
 
reklama
Moja waga ciągle -0,5 kg względem stanu sprzed ciąży. Tydzień 14+4/ 15+0. Jak tam u Was z wagą? Trochę zaczynam się martwić czy nie powinnam jakoś wmusić w siebie więcej jedzenia 😜
przełom 15/16 55.5 kg, waga startowa 52.5. A wygląda to tak 😁 sorry za buciarnię w tle 🤣
 

Załączniki

  • a26b5fbc-6fba-495c-9ad0-f7190902a042.jpg
    a26b5fbc-6fba-495c-9ad0-f7190902a042.jpg
    33 KB · Wyświetleń: 79
Juz godzinę czekam w gabinecie, lekarza brak... Ale jestem spokojna więc mogę siedzieć 🙂 chociaż jutro pewnie i tak pojadę do swojego lekarza, skonsultuje to z nim bo w zasadzie z tą lekarz która mnie przyjęła pracuje, więc może stwierdzi że nie ma potrzeby 🙂
 
reklama
Do góry