reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
U mnie na sterydach chyba było więcej wzdęć i obrzęków, bałam się, że będę tyła w oczach. Teraz bez sterydow już i w 2 trymestrze nagle waga stoi. Dodatkowo też czuje się lepiej pod względem wielkości brzucha czy takich obrzęków (miałam wrażenie, że nawet twarz była większa). :) Tylko też ze względu na wzrost to waga dużo wyższa niż u większości jak widzę 😀

Też biorę heparynę, włączona trochę zapobiegawczo poporonieniach, a dodatkowo immunolog był na urlopie w czasie początku ciąży i inny lekarz o tym zadecydował. Teraz czekam na wyniki i wizytę i może odstawię heparynę (oby). Na dawce 0.6 ml poziom Anty-Xa był poniżej normy, więc jak się okaże, że muszę kontynuować to na pewno dawka w górę. Dodatkowo te problemy z dostaniem heparynę w aptece.
 

Załączniki

  • DC53F2CC-0C44-4B1F-924E-887AA698B47F.png
    DC53F2CC-0C44-4B1F-924E-887AA698B47F.png
    84,8 KB · Wyświetleń: 60
@Marta1991 super ze wszystko w porządku bardzo się cieszę ❤️ sama tez bym od razu jechała na szpital także bardzo się cieszę 😗😗 ja po badaniach trwało długo i wszystko w porządku wiadomo 100% nie daje ale cieszę się bardzo ze do tej pory wszystko jest ok wszystkie narządy pracują serduszko sprawne z czterema komorami główka tez w porządku mała się tak ruszała ze musiałam kilka razy wstawać z fotela podskakiwać 😁 No i dziewczynka 100%
 

Załączniki

  • IMG_5495.jpg
    IMG_5495.jpg
    63,8 KB · Wyświetleń: 71
reklama
W takich momentach zawsze możesz na nas liczyć ❤️ można powiedzieć ze ta grupa to taka druga mała społeczna rodzinka! Już do końca pewnie będziemy przezywać wszystkie razem wzloty i upadki 😍 I tak jak cały czas powtarzam oby do kwietnia a później przez 18 lat 😂

Pragnę dodatkowo zauważyć, że tak naprawdę większość z nas nie dzieląc się jeszcze info o ciąży z rodziną, tutaj nam o niej mówiła. Także bliska ta forumowa rodzina. 😂
 
Do góry