reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Przyznam Wam się tak szczerze mówiąc, że fakt że tyle czasu staraliśmy się o dziecko i to że od samego początku kompletnie nie czuję się jakbym była w ciąży sprawia że jak tak piszecie o tych wózkach i tak dalej to jakoś tak do mojego mózgu nie dociera że ja też powinnam zacząć się tym interesować, mam wrażenie że przecież mnie to nie dotyczy 🙈 Cieszę się strasznie z tej ciąży ale jakoś cały czas nie mogę uwierzyć w to że rzeczywiście się udało 🙈
Ja mam tak, że nie chce zapeszać. Poczekam jeszcze chwilkę. Ale moje dwie kumpele już mi przygotowały swoje paczusie z ubrankami 😄Też mi ciężko w to uwierzyć, że po 5 latach starań wreszcie się udało. Byłam u różnych lekarzy i każdy inseminacja. Ale ja się strasznie przed tym broniłam. Aż, trafiłam na lekarza, który zrobił mi drożność i w 3 miesiącu pykło 😄
 
Moja waga ciągle -0,5 kg względem stanu sprzed ciąży. Tydzień 14+4/ 15+0. Jak tam u Was z wagą? Trochę zaczynam się martwić czy nie powinnam jakoś wmusić w siebie więcej jedzenia 😜
Ja ważyłam przed 60kg, zeszłam do 56kg ale strasznie wymiotowałam, cały dzień czułam się jak na kacu, było mi cały czas niedobrze. Jedzenie nie smakowało, wstręt do mięsa a nawet do wody i ogromny stres. Jutro zaczynam równy 15 tydzień i skoczyłam na 58kg. A masz cukrzyce ciążową?
 
reklama
No właśnie to mnie martwi. Teraz skóra jeszcze jest taka, że się ją chwyci a co będzie później. Jak brzuch coraz większy i twardszy. 😬 no nic pożyjemy zobaczymy.
Ja też podaję sobie w brzuch, daleko od pępka z lewej lub prawej strony. Moja doktor też mówiła, że pod koniec ciąży można będzie w udo. Ale właśnie... zobaczymy jak to będzie szło 🥴😉
 
Do góry