reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Hej ja też tak mamy jak ty, tylko ja znowu widzę że macica rano jakby większa a wieczór mniejsza macica a większy brzuch 😅 ten brzuch to chyba wywala po prostu po jedzeniu bo trochę jelita się podniosły do góry, oglądałam filmik jak rośnie dziecko w brzuchu i w sumie 15 tydzień to jeszcze nie było widać za bardzo dopwiro gdzieś tak 17 tydzień 18. Zastanawiam się właśnie czy nie iść na wizytę 4 listopada bo mnie zaczyna martwić ten brzuch ale dzisiaj ma mi przyjść Doppler płodu i zobaczymy czy znajdę puls czy nie 😁 jak nie to chyba się przejdę dla świętego spokoju.
Nie denerwuj się brzuchem serio...jak patrzę tu na Wasze to mój też zdaje się niezbyt duży ot jakbym się objadła i miała wzdęcia. Jak założę luźniejsza bluzę to nic nie widać
 
reklama
Byłam z córką w przychodni, lekarka powiedziała że kaszel czysto alergiczny i nie widzi przeszkód aby nie szła do przedszkola. Dostałyśmy syropy, zaświadczenoe ze jest osłuchowo ok 🙂 dzwoniłam do wychowawczyni powiedziec że kaszle ale ona mówi że mam ją przyprowadzić jutro i koniec więc jutro ruszamy do przedszkola 🙂
 
Dziewczyny mi wyszły dwie opryszczki na górnej i Dolnej wardze szok! Już się wystarszylam bo piszą że to zagrożenie dla płodu ale przeczytałam forum mamaginekolog i trochę się uspokoiłam od razu zaczynam smarować maścią akurat mam w domu, ale powiem wam że orpyszki nie miałam chyba z 3 lata! Zażywam witaminy jem owoce i nie wierzę.
Mi się pojawia w nosie i tak dawno nie miałam i teraz ostatnio po tym przeziebieniu i zajady i zaczęłam czuć ten nos i na złość w domu zdanej maści...ale był spirytus i sobie wzięłam na wacik dwa razy i się przypaliło.
Ale mecze się z kurzajką na stopie...syn przywlókl z basenu..nigdy nie miałam a teraz mi się odnawia w tym samym miejscu co jakiś czas...niby można w ciąży to zamrażanie...ale sana nie wiem
 
A ja powiem tak w poprzedniej ciąży chodziłam prywatnie do lekarza co wizyta 200 zł wszystkie badania płatne i co gdy zaczął się problem i trafiłam do szpitala gdzie natychmiast miałam robiona cesarkę by ratować życie moje i dziecka lekarz się już do mnie nie odezwał, ani razu, żadnego nawet SMS czy wszystko ok miałam do niego ogromny żal do tej pory ciśnienie mi skacze jak o nim pomyśle [emoji35] teraz wybrałam lekarza do którego pierwsze dwie wizyty byłam prywatnie a teraz już chodzę na NFZ i ma całkiem inne podejście do sprawy
To chyba zależy od lekarza. Ja prywatnie wszystkie ciążę ale jak w 2 zaczęły się komplikacje to ręce rozkładał i moeil że infekcja i żeby się starać ja uwierzyłam i kolejna ciąża i infekcja ucha a on ze to po infekcji ucha. Cenie lekarzy którzy potrafią powiedzieć proszę isc do kogoś innego ja pani nie pomogę skończyły sue moje możliwości...jakbym nie zmieniła lekarze pewnie po raz kolejny byłoby to samo...
 
Co do wyprawki to wózek też mamy po synu i to kupiliśmy używany ale jak nowy więc ten wydatek odpada ☺
Jedynie fotelik będziemy musieli pewnie kupić bo oddaliśmy męża siostrze. Urodziła dokładnie miesiąc temu więc napewno do kwietnia będzie jeszcze w użytku no ale trudno 🙂
Będę szukać na początek czegoś małego do spania. Czegoś co w razie czego będę mogła w dzień spokojnie przemiescic do innego pokoju.
Przewijak, wanienkę wszystko mamy. Ubranka też poszły dla szwagierki ale będzie na bieżąco oddawać jak mały będzie wyrastał z nich 😉 Coś tam napewno dokupię bo mąż wie, że ja nie umiem przejść obok pięknych ciuszków obojętnie 😆😆
 
Ja pewnie nie mam ze względu na to że mimo tych strat nie potwierdzono u mnie zespołu atyfisfolipidiwego...tak myślę...dla mnie 4 zł a 80 to i tak już super
Wiesz ja też nie mam żadnych badań i przepisują mi za darmo więc zwróć uwagę lekarzowi żeby na recepcie napisał C ( to oznacza ciaze) tak mi mówiła farmaceutka i będziesz mieć za darmo :)
 
Byłam z córką w przychodni, lekarka powiedziała że kaszel czysto alergiczny i nie widzi przeszkód aby nie szła do przedszkola. Dostałyśmy syropy, zaświadczenoe ze jest osłuchowo ok 🙂 dzwoniłam do wychowawczyni powiedziec że kaszle ale ona mówi że mam ją przyprowadzić jutro i koniec więc jutro ruszamy do przedszkola 🙂
Robisz jej może inhalacje? :) ja przy alergii u syna stosowałam i fajnie się mu oddychało:)
 
Wszystkiego najlepszego dla maluszka 💓 Wiesz może czy miała zakładany szew lub pessar? I tak pięknie dotrwała do 36tc, moje marzenie.
Nic nie wiem właśnie rodzice są w szoku starali ie o dziecko 2 lata najpierw ona miała problemy z owulacja a później okazało się że on ma problemu ze sperma ale finalanie się im udało dobrze ze urodziła bo już się strasznie męczyła, dam znać jak czegoś się dowiem więcej bo na razie to niech się naciesza dzidziusiem. 😊
 
reklama
Do góry