reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Ja aktualnie jem bo muszę... Ech 😔 zjadłam dzisiaj na. Obiad ziemniaki z kotletem mielonym z indyka i do tego pomidory i po godz miałam cukier 128..
Ja jem wtedy, kiedy jestem głodna.. ogolnie rzecz biorąc, jak mam na cos ochotę, to to zjem. Jem ziemniaki i czasami biale pieczywo.. w ciągu dnia nie mam problemu z cukrem i po jedzeniu jest on max 100.. zjem nawet czasami jakieś ciastko male lub cukierka ale ogólnie w ogóle nie mam chęci na słodkie wiec to mnie ratuje 🙈😊 ja mam tylko problem z tym cukrem na czczo i potrafi mi skakać tak jak pisałam.. a najgorsze, że wieczorem nie mam juz ochoty i chęci na jedzenie przed spaniem.. a potem cukier wysoki rano 🙄🙄🙄
Niedawno kilka dni pod rząd mialam 95 lub blisko tego a znowu teraz od kilku dni mam ładnie, 86 do max 90..
 
reklama
A mówią że to najlepszy czas na ciąże bo się człowiek nie morduje w upale 30 pare stopni z brzuchem. A tu chyba na odwrót 😔
Ja potwierdzam córkę mam z końca października i lato to była masakra . Nogi puchły , a nawet dłonie . Nie polecam
Ja też chciałabym wam podziękować dziewczyny za to, że jesteście. Że widzę, jak podobnie przeżywamy kolejne wizyty, martwimy się czy wszystko będzie ok, cieszymy z dobrych wieści i sobie nawzajem doradzamy oraz dajemy wsparcie.
Niestety u mnie sytuacja akurat taka, że przyjaciółki nie mam obecnie żadnej (długa historia i nie na forum otwarte :), a mama praktycznie wcale się nie interesuje. Już prędzej teściowa o cokolwiek zapyta.
Wczoraj pochwaliliśmy się reszcie rodziny, chrzestna popłakała się ze szczęścia, wszyscy nam gratulowali, a rodzice moi, szczególnie mama, ani me ani be.
Ona urodziła mnie mając 35lat i myślała chyba, że dla mnie też najważniejsze będzie wszystko inne tylko nie dziecko. A ja młoda siksa 23 lata i już pcham się w pieluchy. Może jakby interesowało ją cokolwiek w moim życiu poza studiami i szkołą, to wiedziałaby więcej. Kompletnie nie mam w niej wsparcia.
Dobrze, że narzeczony nadrabia i jest mi najbliższą w świecie osobą.
Sorki dziewczyny, musiałam się wygadać 😐
nie przejmuj się ta sytuacja ! Najważniejsze żeby wam było dobrze i abyście byli szczęśliwi . Ja mam 36 lat 2 dzieci mieszkanie itd , i jak moja mama się dowiedziała o 3 ciąży to tez nie zadowolona …. ale w końcu to moje życie , moje wybory .
 
Ja jem wtedy, kiedy jestem głodna.. ogolnie rzecz biorąc, jak mam na cos ochotę, to to zjem. Jem ziemniaki i czasami biale pieczywo.. w ciągu dnia nie mam problemu z cukrem i po jedzeniu jest on max 100.. zjem nawet czasami jakieś ciastko male lub cukierka ale ogólnie w ogóle nie mam chęci na słodkie wiec to mnie ratuje 🙈😊 ja mam tylko problem z tym cukrem na czczo i potrafi mi skakać tak jak pisałam.. a najgorsze, że wieczorem nie mam juz ochoty i chęci na jedzenie przed spaniem.. a potem cukier wysoki rano 🙄🙄🙄
Niedawno kilka dni pod rząd mialam 95 lub blisko tego a znowu teraz od kilku dni mam ładnie, 86 do max 90..
No właśnie... Ja ostatnio zjadłam po obiedzie kilka chipsów i też był ok. Raczej nie jem tego czego nie można aż tak nie wariuje ale tak jak i Ty to nocne jedzenie na siłę kanapka... Teraz powinnam zjeść kolację i na samą myśl mi nie dobrze. Dobrze że was mam tu na forum ❤️
 
Dziewczyny przyszła mi dzisiaj „paczka” z BebiProgram. Zarejestrowałam się tam jakiś czas temu, żeby poczytać więcej informacji i gdzieś na Facebooku wyczytałam, ze wysyłają właśnie coś takiego. Dostaliśmy kontrastowe karty i zestaw kart z fajnymi napisami miesięcy albo np „To będzie chłopiec” 😍 Super sprawa.. W dodatku za darmoszke 😅
Ja też całkiem niedawno dostałam 😁 Zapomniałam się pochwalić 🙈🙈🙈 Ale potwierdzam, karty kontrastowe i inne, które można fajnie wykorzystać do zrobienia zdjęć są bardzo fajne 🤩
 
Macie porobione suwaczki w sygnaturach?? Bo ja Waszych nie widzę. Chciałabym sobie zrobić i niby robię według instrukcji, ale ciągle jej nie widać. A może to widać tylko na komputerze a na telefonie już nie? Chyba że coś źle robię..
Na tel suwaczek nie jest widoczny😊
Ja już dzwoniłam się umawiać bo ja na badania do Rzeszowa a jest garstka lekarzy, do których warto iść to z terminami może być różnie 🙈 i się teraz jeszcze zastanawiam u kogo w Polsce prowadzić ciążę, każda znajoma poleca swojego lekarza 😅
Prawie moje rodzinne strony😍
A propos wyprawki to ja nie mam nawet jeszcze listy 😓 Czekamy na klucze do mieszkania od dewelopera i kończymy robić projekt mieszkania więc głównie to było teraz na tapecie. Mam nadzieję, że uda nam się to wkrótce domknąć i wtedy można się w końcu skupić na dzidzi :D

Mam pytanie, ale od razu uprzedzę, że jestem totalnym laikiem jeśli chodzi o jakiekolwiek sprzęty dla bobasów :D Także nic jeszcze nie sprawdzałam, nie czytałam itp. ale na mieście (nie w sklepie a widziałam ludzi na spacerze :D) wpadły mi w oko wózki Jumany 😍 no są po prostu prześliczne, ale nie wiem właśnie jak z innymi parametrami u nich oprócz wyglądu xd Czy któraś z Was może kojarzy i ma jakąś opinie?

2020_02_10_9999_7-2048x20481-1.jpg

pol_pl_Tako-Junama-Mirror-Satin-Wozek-Gleboko-spacerowy-05-10953_1.jpg

junama-fluo.jpg
Te wózki są śliczne, myślałam o nim w poprzedniej ciąży ale jak okazało się, że będzie chłopak to zdecydowaliśmy się na inny😊 Moja koleżanka ma i sobie bardzo chwali😊
A ktoś z Was ma bol pleców? Np po intensywniejszym dniu? Mnie lapie kulawica nogi normalnie jak prąd poleżę i przechodzi 😶
Ja po intensywnym dniu to mam ból w pachwinach🙈 Ledwie chodzę w tedy🙈
Dziewczyny ja mam takie pytanie do tych co już czują ruchy. Bo nie wiem czy to to 😄 ja mam wrażenie, że mam bańkę w brzuchu, która pęka. Dwie koleżanki mówią, że to pierwsze ruchy a mąż, że to bączek po jelitach 😜sama nie wiem czy się ekscytować bo to trochę wcześnie.
Który masz tc🤔 Pierwsze ruchy tak właśnie czułam jak pękająca bańka😁 Teraz czuję jak by mi ktoś pstrczka dał od środka w brzuch🙈
 
A mnie zastanawia jak wiele z Was już na tym etapie musi pilnować cukrów. Czy to z powodu cukrzycy ciążowej w poprzedniej ciąży? Skąd wiecie, ze jest z tym problem? Ja do czasu krzywej cukrowej to nawet nie wiem czy jest ok czy nie.
 
A mnie zastanawia jak wiele z Was już na tym etapie musi pilnować cukrów. Czy to z powodu cukrzycy ciążowej w poprzedniej ciąży? Skąd wiecie, ze jest z tym problem? Ja do czasu krzywej cukrowej to nawet nie wiem czy jest ok czy nie.
ja robilam krzywa cukrowa na samym początku ciazy jakos w 6 czy 7 tyg bo jak pokazałam zwykle badania to wyszedl mi cukier chyba 99? Czy 97? I lekarz skierował od razu na krzywa bo za dużo.. zrobilam ja i mialam wynik 0.9 ponad normę i od razu mnie zakwalifikowali na cukrzyce ciążowa i diabetolog i cyrki z mierzeniem cukru itd 🥺😪😪
To moja pierwsza ciąża 😊

To samo mam z ciśnieniem, na początku ciazy na wizytach bylo po 140 i mi kazali w domu mierzyć bez lekarza bo za dużo 🤣 w domu oczywiście jest w sam raz 😅
 
reklama
Do góry