reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Dzien dobry wszystkim pobudzonym Mamusiom ☺ Dziś tak dobrze mi się spało że aż nie możliwe 😃 1 tylko marsz do WC i snów dużo 🤪.... aż wstałam sprawdzić czy spie🤣🤣🤣🤣 Miłego dnia♡
To chyba dziś przeszło na mnie, niby pospałam do budzika ale jakieś głupoty mi się śniły, milion razy się budziłam i wychodziłam siku 🙈
 
reklama
A ja syna wyprawiłam do szkoły. Puściłam roombę na salonie, zobacze czy jej energii starczy dojechać do syna pokoju. Ja z psem zamknelam się w sypialni i leżymy. Terroryzował mnie żebym go wpuściła na łóżko, ale jak się rozgrzeje w poduchach to chrapie. Poza tym maz dal mi zakaz podnoszenia go a on sam nie wejdzie a zejść mu ciężko...
Rety nie mam pomysły co na obiad...
Ostatnio przez to siedzenie w domu mylą mi się dni...dzis postanowiłam ambitnie poczytać zeby nie wypaść z obiegu...
Tak piszecie ze Wam brakuje pracy itd. że bezużyteczne, a ja tak sie ciesze ze mogę siedzieć w domu. Oczywiście jakbym nie miała perspektywy powrotu to też bym była załamana, tak miałam po urodzeniu syna. Umowa sie skończyła, pieniądze do dnia porodu z ZUS a potem pieluchy, mleko i kolka i skaza białkowa. Jak ja zazdrościłam mężowi ze rano wychodzi i może ciepłą kawę wypić...
Dziewczyny mimo ograniczeń cieszcie się tym stanem...nadróbcie prasówkę, pooglądajcie seriale, poróbcie coś na co normalnie szkoda Wam było czasu...😘
Ja zaczynam L4 od 22, lekarz już mnie dawno wyganiał ale ja twardo, że ja chce do pracy bo w domu zwariuje. Ale już po mału mam dość.
 
Sluchajcie poleżałam jeszcze w łóżku godzinie, nic nie jadłam tylko 2 łyki wody aby popić tabletkę na TSH i myślę sobie... a zmierzę cukier... wstaje po godzinie, mierze nadal na czczo bo nic nie jadłam i co?! 89..... jakim cudem ?! Jak było 96 a nagle 89..... no bez jaj 🙄
 
Hej melduje się i ja , już po kawce ,śniadanku ,jakoś dziś mnie energia rozpiera [emoji16] mimo że córcia wstała o 3:30 i bawiła się z mężem w salonie do prawie 4:30 [emoji85] potem ją uspilam i wstała koło 7
Życzę miłego dnia [emoji8]
Kurde nie wiem czy pisałam w czoraj ale z bąblem wszystko ok ale nie wiem nadal kto mieszka w brzuszku [emoji3590]
 
Dzień dobry kobietki:)
U nas już kolejny dzień pochmurno, ciekawe czy będzie cały dzień padać jak wczoraj. Obudziłam się w nocy o 3, nos całkowicie zatkany, podejrzewam, że to przez duże dawki progesteronu. Mogę oddychać tylko ustami i takie spanie jest koszmarne:/ Rano aż wzięłam od córeczki trochę soli fizjologicznej, może choć trochę pomoże.

Dziękuję za info odnośnie cukrów, trochę mi się rozjaśniło. Ja to mam takiego stresa przed krzywą, ostatnim razem myślałam, że tego nie przeżyję, ale u mnie jest złożony problem, mdleję itp. fobia na całego.

@Joasia M z tymi obiadami to wiecznie jest problem, czasami mam dość 🙈 u mnie często makarony w różnych wariantach, dzisiaj ze szpinakiem i wędzonym pstrągiem.

@kasza_lotek chwal się co to za piesek:) kocham szczeniaki 💓 ale roboty to będziesz miała 🙈
 
Dzień dobry wszystkim. 😁
Dziś podobno ma się pojawić wątek zamknięty, nie wiem jak to wygląda, czy każdy może tam zakładać tematy czy tylko moderatorki? Ale właśnie prośba, że jeśli każdy może to żeby się wstrzymać.
Ja założę główny wątek z pogaduszkami i chcę sobie tam zarezerwować pierwsze 2-3 posty na takie sprawy organizacyjne jak listę osób, którą potem uzupełnimy planowaną datą porodu czy płcią/imieniem dzieci czy mini regulamin. :) Potem łatwo będzie mi to edytować i każdy będzie mógł sobie zawsze spojrzeć i przypomnieć.
 
Dzień dobry wszystkim. 😁
Dziś podobno ma się pojawić wątek zamknięty, nie wiem jak to wygląda, czy każdy może tam zakładać tematy czy tylko moderatorki? Ale właśnie prośba, że jeśli każdy może to żeby się wstrzymać.
Ja założę główny wątek z pogaduszkami i chcę sobie tam zarezerwować pierwsze 2-3 posty na takie sprawy organizacyjne jak listę osób, którą potem uzupełnimy planowaną datą porodu czy płcią/imieniem dzieci czy mini regulamin. :) Potem łatwo będzie mi to edytować i każdy będzie mógł sobie zawsze spojrzeć i przypomnieć.
Super😍 Czekam na zielone światło jak wszytko tam ogarniesz😁
 
Sluchajcie poleżałam jeszcze w łóżku godzinie, nic nie jadłam tylko 2 łyki wody aby popić tabletkę na TSH i myślę sobie... a zmierzę cukier... wstaje po godzinie, mierze nadal na czczo bo nic nie jadłam i co?! 89..... jakim cudem ?! Jak było 96 a nagle 89..... no bez jaj 🙄
Ja mam tak że jak nie śpię to w normie sam spada. Insuline produkujesz i spada. W nocy produkuje się glukagon i dlatego cukier wywala. Nawet intensywne myślenie spala cukier.
 
reklama
Do góry