reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Dobrze czytać, że u Was dobrze;)
Co do psiaków;) mam buldożke i od jakiegoś czasu nie odstępuje mnie na krok, a raczej mojego brzucha😁 zawsze była tulasna, ale widzę różnicę. Rozmawiałam z moją przyjaciółką, tez jest w ciąży i mówi że u niej z psem to samo. U Was też?;) pewnie czują, ale żeby aż tak?🥰
 
reklama
Dobrze czytać, że u Was dobrze;)
Co do psiaków;) mam buldożke i od jakiegoś czasu nie odstępuje mnie na krok, a raczej mojego brzucha😁 zawsze była tulasna, ale widzę różnicę. Rozmawiałam z moją przyjaciółką, tez jest w ciąży i mówi że u niej z psem to samo. U Was też?;) pewnie czują, ale żeby aż tak?🥰
Tak mój tez łazi za mną po domu i często się przytula, a raczej taki nie był. Do tego nie ciągnie mnie na spacerach jak wariat i nie skacze po mnie jak wracam do domu (a wcześniej to skakał aż do głowy z radości😁)
 
Miłego dnia wszystkim 🥰🥰🥰 Ja standardowo kilka pobudek w nocy, dłuższa po 4, ale zasnęłam ok. 5:30i później snem sprawiedliwego spałam do 9🤭
Dziewczyny, czy wszystkie bierzecie DHA w zbiorowych witaminach, czy może jest ktoś, kto łyka osobno? Od którego tygodnia to przyjmujecie?
 
Omg ❤️ To sama słodycz!! Ja tez mam labradora czekoladowego, ale mój ma już 7 lat to już taki poważny pan 😊

Cudne te labki! :) Dorosły panicz jak nic :)
My mamy czarnego diabła, znaleziony gdzieś pałętający się po wsi i teraz mamy z nim dużo wrażeń 😂 bardzo jestem ciekawa i oczywiście mam troszkę obaw, jak się odnajdzie przy takim maluchu :)
 
Miłego dnia wszystkim 🥰🥰🥰 Ja standardowo kilka pobudek w nocy, dłuższa po 4, ale zasnęłam ok. 5:30i później snem sprawiedliwego spałam do 9🤭
Dziewczyny, czy wszystkie bierzecie DHA w zbiorowych witaminach, czy może jest ktoś, kto łyka osobno? Od którego tygodnia to przyjmujecie?
Ja biore Pregna Plus i Pregna DHA. Lekarz mówiłmże od 12 tc mam dodatkowo łykać DHA.

Cześć wszystkim :D
 
Spojrzałam jeszcze raz na mój wpis i aż mnie samą zatkało, że napisałam, że jestem w pierwszej ciąży 😔 W drugiej!!! W pierwszej straciliśmy córeczkę 😭 Nie wiem, czemu tak napisałam, ale aż samej mi się zrobiło smutno 😔
Nie martw się tak bywa z rozpędu...teraz poprostu jesteś szczęśliwa bo wszystko zmierza w dobrym kierunku, ja czasem marzyłam zeby zapomnieć i nie myśleć i zdarzały mi się już takie dni...teraz w ciąży myślę codziennie o chłopcach ze oni tam są w niebie takie dwa Aniołki Stróże gratis i teraz musu być już wszystko dobrze z taką obstawą 🥰
 
Dobrze czytać, że u Was dobrze;)
Co do psiaków;) mam buldożke i od jakiegoś czasu nie odstępuje mnie na krok, a raczej mojego brzucha😁 zawsze była tulasna, ale widzę różnicę. Rozmawiałam z moją przyjaciółką, tez jest w ciąży i mówi że u niej z psem to samo. U Was też?;) pewnie czują, ale żeby aż tak?🥰
My też mamy Francuza też już starszy pan ma 7 lat i zawsze był mój cycek, jak to się mąż śmieje...nakrzyczalam na niego jak coś spsocił a on i tak przychodził się przymilić. Zastanawiamy się jak przeżyje małe dziecko, bo ogólnie to ten typ zaborczy nie lubiący obcych. Jak syn do mnie przychodzi polezec do łózkato on musi między nami I liże syna zeby mnie nie dotykał...nigdy nas nie ugryzł ani na nas nie warknął...ale rodzice mają nowofundlanda...lat prawie 2...pies zupełnie pozbawiony agresji i kochający wszystkich tylko jest nieokiełznany...jak się cieszy to całym sobą...takie duże dziecko...to będzie wyzwanie.
 
Miłego dnia wszystkim 🥰🥰🥰 Ja standardowo kilka pobudek w nocy, dłuższa po 4, ale zasnęłam ok. 5:30i później snem sprawiedliwego spałam do 9🤭
Dziewczyny, czy wszystkie bierzecie DHA w zbiorowych witaminach, czy może jest ktoś, kto łyka osobno? Od którego tygodnia to przyjmujecie?
Ja biorę prenatal duo od 13tc:) tam jest dha w osobnej kapsułce

Cudne te labki! :) Dorosły panicz jak nic :)
My mamy czarnego diabła, znaleziony gdzieś pałętający się po wsi i teraz mamy z nim dużo wrażeń 😂 bardzo jestem ciekawa i oczywiście mam troszkę obaw, jak się odnajdzie przy takim maluchu :)
Pieski to radość 😁 a Wasz miał odczynienia z jakimiś dziećmi? Np znajomych, czy sąsiadów? Nasz to dzieci na ulicy to liże, a znajomi byli z synkiem 10-miesięcznym to mój pies udawał ze nie widzi tego dziecka 🤣 ja się tylko boje jak się zazdrośnik będzie zachowywał przy karmieniu, bo jak mąż podchodzi dać mi buzi to się wkurza i szczeka 😂 a rano jak mąż daje mi całusa jak śpię to pies tez ryja nastawia do całowania 🤣
 
A powiedzcie czy na tym etapie jakoś przygotowujecie się do porodu i macierzyństwa, doszkalacie się? Mam na myśli jakieś książki, webinary, wartościowe materiały na YouTube, itp.? A może wykonujecie jakieś ćwiczenia stricte dla ciężarnych?
Ja mam trochę poczucie winy, że tak niewiele w tym kierunku robię. Kupiłam pare książek, ale średnio mi to idzie. Ruchu też nie mam zbyt dużo.
Dajcie znać jak u Was to wygląda i czy macie ewentualnie coś do polecenia? ☺️
 
reklama
Do góry