reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Co do wyprawki to ja planuję tak na poważnie zacząć się rozglądać dopiero po nowym roku. Wcześniej to wiadomo, pewnie kupię jakieś ciuszki jak mi coś wpadnie w oko albo będzie na fajnej przecenie ale zupełnie bez spiny i pośpiechu. Co z tego że np kupię wózek już teraz jak będzie stał w kartonie do wiosny i będzie problem co z nim zrobić 😅 Teraz wszystko jest na tyle łatwo dostępne, że jakby się człowiek uparł to pewnie w tydzień by całą wyprawkę skompletował łącznie z dostawą do domu 😁
 
reklama
Ja w tym roku nie mogę doczekać się świąt ze względu na to że to będą pierwsze u nas w domku 😁 zawsze ubieraliśmy jakąś średniej wielkości choinkę bo nie było miejsca na dużą a w tym roku już będziemy mogli sobie pozwolić na pełnowymiarową 😁

@StopKlatka jaki cudak! Zdecydowanie proszę o fotorelację 😊 U nas dziś ma się powiększyć rodzinka, pani z fundacji ma przywieźć dwa małe kotki 😍
 
Z wyprawką na razie też czekam i myslę, że zacznę w styczniu podobnie jak @agula301
Te najważniejsze rzeczy typu wózek, wanienka, łóżeczko mam, trochę ubranek bym chciała dokupić, szczególnie tych najmniejszych, ale dla mnie to jeszcze za wcześnie, jakieś mam w sobie lęki...
Też tak miałam, ale ostatnio jak coś mi się uwidzi to mowie mamie żeby kupila 🤣😂
 
Ja tez nie jestem religijna, od kilku lat moje swieta sa coraz gorsze z roku na rok i pierwszy raz nie wiedziec czemu tak bardzo sie ciesze na tegoroczne. Moze dlatego ze w Polsce (teoretycznie w zeszlym roku tez byly w Pl ale te wszystkie obostrzenia spowodowaly ze byly najsmutniejsze, tylko ja i dzieci przy stole, maz zostal w UK a siostra miala limit wyczerpany tesciami) a moze dlatego ze w koncu we wlasnym domu a nie w malym mieszkanku, z normalnym stolem przy ktorym mozna usiasc i zjesc jak czlowiek, w koncu majac miejsce na postawienie choinki... mam nadzieje ze te swieta beda udane.

Co do zdjec chetnie sie bede dzielic na zamknietym watku :)
 
Ja w tym roku nie mogę doczekać się świąt ze względu na to że to będą pierwsze u nas w domku 😁 zawsze ubieraliśmy jakąś średniej wielkości choinkę bo nie było miejsca na dużą a w tym roku już będziemy mogli sobie pozwolić na pełnowymiarową 😁

@StopKlatka jaki cudak! Zdecydowanie proszę o fotorelację 😊 U nas dziś ma się powiększyć rodzinka, pani z fundacji ma przywieźć dwa małe kotki 😍
 
Ostatnia edycja:
Ja w tym roku nie mogę doczekać się świąt ze względu na to że to będą pierwsze u nas w domku 😁 zawsze ubieraliśmy jakąś średniej wielkości choinkę bo nie było miejsca na dużą a w tym roku już będziemy mogli sobie pozwolić na pełnowymiarową 😁

@StopKlatka jaki cudak! Zdecydowanie proszę o fotorelację 😊 U nas dziś ma się powiększyć rodzinka, pani z fundacji ma przywieźć dwa małe kotki 😍

Oooo zazdroszczę bardzo! U nas niestety tylko mini choinka :D bardziej na szerokość niż wysokość :D ale zawsze coś 😅

Ojeeej będizecie mieć dwa kotki? 🥰
 
Oj ogarniemy na pewno! :D rozglądamy się teraz za nowym, poręcznym odkurzaczem (sierść) :D
Ooo 40kg to już konkretnie :D słodziak :)

Mam ten sam plan co do wieczorów z herbatką i filmami :D i mam właśnie zamiar cieszyć się tym czasem w roku! zawsze grudzień w pracy był ciężki, więc w końcu będzie spokojnie :)
Co do odkurzacza ja mam philips speed Pro max Aqua i do kłaków petarda. Mam ta wersje z najmocniejsza bateria i z tymi wszystkimi szczotkami. Turboszczotka to dla mnie zbawienie żeby odkurzyć narożnik czy łóżko 😁 ale drugi raz nie wzięłabym tej opcji z myciem podłogi - przy psie się nie sprawdza w ogóle i trzeba i tak najpierw odkurzyć i drugi raz myć, bez sensu🙈
Planujesz już w grudniu być na zwolnieniu? :)

Polecam mam też inne😂 małe kudlacze♡♡♡♡ wolę z nimi rozmawiać niż z niektórymi ludźmi 🙈😜💜
Dawaj mnie tu wszystkie 🤩🤩🤩
 
Ja mam odkurzacz dyson animal extra i przy 2 psach sprawdza się bardzo dobrze
Zbawieniem jest to, że jest bezprzewodowy więc można użyć w każdej chwili bez większego wysiłku 🤪
Natomiast żeby było idelanie to chyba musiałabym odkurzać dwa razy dziennie czego nie robię 🙊
 
reklama
Jeśli macie ochotę pooglądać małe bąki jak rosną na prywatnym wątku będę wrzucać 💜🐶 oto Velvet suczka :) jest ich 4 babki/2 gostków😅 ....Zapraszam można tulić dowoli🤪😃
Slodki ! ❤️🤗 Też miałam kupić goldena i już nawet byłam w jednej hodowli oglądać ale w końcu zaczęliśmy się zastanawiać czy do bloków to aby na pewno dobry pomysł bo to jednak bardzo duży pies. I stanęło na szpicu japońskim będzie do kolan i nie potrzebuje aż tak bardzo dużo ruchu 😊ma teraz 14 tygodni i dalej walczymy z toaleta na dworze. Spasowały jej maty i nie chce się nauczyć...
 

Załączniki

  • received_170852911911147.jpeg
    received_170852911911147.jpeg
    142,6 KB · Wyświetleń: 28
  • received_1044578399417629.jpeg
    received_1044578399417629.jpeg
    178,6 KB · Wyświetleń: 34
Ostatnia edycja:
Do góry