reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Z wyprawką na razie też czekam i myslę, że zacznę w styczniu podobnie jak @agula301
Te najważniejsze rzeczy typu wózek, wanienka, łóżeczko mam, trochę ubranek bym chciała dokupić, szczególnie tych najmniejszych, ale dla mnie to jeszcze za wcześnie, jakieś mam w sobie lęki...
Czuje dokładnie to samo, czekam też do stycznia wyprawką. Teraz oglądam na necie. Czasem sobie dodaje do koszyka na allegro 🤪
Foteliki chcialam obejrzeć na żywo i maz zaoferował że w styczniu pojedziemy do sklepu i będę oglądać co chce i ile chce...nawet mowil ze weźmie wolne 🤪
 
reklama
Co do wyprawki to ja planuję tak na poważnie zacząć się rozglądać dopiero po nowym roku. Wcześniej to wiadomo, pewnie kupię jakieś ciuszki jak mi coś wpadnie w oko albo będzie na fajnej przecenie ale zupełnie bez spiny i pośpiechu. Co z tego że np kupię wózek już teraz jak będzie stał w kartonie do wiosny i będzie problem co z nim zrobić 😅 Teraz wszystko jest na tyle łatwo dostępne, że jakby się człowiek uparł to pewnie w tydzień by całą wyprawkę skompletował łącznie z dostawą do domu 😁
Jak jest hajs to myślę że w jeden dzień by wszytsko zamowil 🤪
 
O to widzę, że jestem w nielicznej grupie jeśli chodzi o wyprawkę bo łóżeczko-dostawke chciałabym zamówić teraz na black friday jak się trafi fajna promocja 😂 chcemy kupić chicco next to me magic, cena troche powala ale jesteśmy zdecydowani, tyle że jak się uda dorwać taniej to biorę od razu 😅 jestem na jednej grupie na fb to strasznie dużo dziewczyn ma tam już wózki 😲 u nas jak się trafi fajna promocja to będzie łóżeczko, jakies ciuszki pewnie też nakupie bo ciężko się oprzeć 😂 ale resztę na pewno na spokojnie po nowym roku, mamy jeszcze czas 😉
 
Dziewczyny ile pijecie kaw dziennie? Ja miałam na początku ciąży obrzydzenie jak kawę uwielbiam. Teraz piję jedno latte dziennie ale mąż przyjdzie z pracy i też bym miała ochotę z nim napić się kawy...jak bym kupila bezkofeinowa bo mogłabym taka drugą wypić?
 
Co do wyprawki to ja planuję tak na poważnie zacząć się rozglądać dopiero po nowym roku. Wcześniej to wiadomo, pewnie kupię jakieś ciuszki jak mi coś wpadnie w oko albo będzie na fajnej przecenie ale zupełnie bez spiny i pośpiechu. Co z tego że np kupię wózek już teraz jak będzie stał w kartonie do wiosny i będzie problem co z nim zrobić 😅 Teraz wszystko jest na tyle łatwo dostępne, że jakby się człowiek uparł to pewnie w tydzień by całą wyprawkę skompletował łącznie z dostawą do domu 😁
Na pewno w tydzień by się dało wszystko ogarnąć, też jeszcze nic nie mamy 😁
Ale akurat byliśmy niedawno wózki oglądać i jako ciekawostkę powiem co się dowiedziałam w dwóch sklepach, może komuś to pomoże. Na niektóre modele czeka się teraz nawet do 8 tygodni. No i na przykład kupując na Black Friday (co rozważmy, jeśli faktycznie będą fajne promocje) można wpłacić tylko niewielką zaliczkę, żeby zaklepać sobie niższą cenę, a wózek odebrać w dogodnym dla siebie terminie, nawet w marcu 😁
 
Dziewczyny ile pijecie kaw dziennie? Ja miałam na początku ciąży obrzydzenie jak kawę uwielbiam. Teraz piję jedno latte dziennie ale mąż przyjdzie z pracy i też bym miała ochotę z nim napić się kawy...jak bym kupila bezkofeinowa bo mogłabym taka drugą wypić?
Bezkofeinową to można pić raczej w opór, bo nie ma kofeiny a ją powinno się w ciąży ograniczać 😊 ja jak juz pije kawe to pije zbożową inke ale ze mnie słaby kawosz 😅
 
O to widzę, że jestem w nielicznej grupie jeśli chodzi o wyprawkę bo łóżeczko-dostawke chciałabym zamówić teraz na black friday jak się trafi fajna promocja 😂 chcemy kupić chicco next to me magic, cena troche powala ale jesteśmy zdecydowani, tyle że jak się uda dorwać taniej to biorę od razu 😅 jestem na jednej grupie na fb to strasznie dużo dziewczyn ma tam już wózki 😲 u nas jak się trafi fajna promocja to będzie łóżeczko, jakies ciuszki pewnie też nakupie bo ciężko się oprzeć 😂 ale resztę na pewno na spokojnie po nowym roku, mamy jeszcze czas 😉

Haha widzę, że nie tylko ja czatuję na black friday :D mamy podobny plan. Czekam na promki, choć nie spodziewam się za wiele :( a to łózeczko też mi się bardzo podoba :)
 
reklama
Dziewczyny ile pijecie kaw dziennie? Ja miałam na początku ciąży obrzydzenie jak kawę uwielbiam. Teraz piję jedno latte dziennie ale mąż przyjdzie z pracy i też bym miała ochotę z nim napić się kawy...jak bym kupila bezkofeinowa bo mogłabym taka drugą wypić?
Ja nie piję wcale.. A to dlatego że do słabego spania nie chce sobie jeszcze dokładać kawy 🤪
Natomiast bezkofeinowej nigdy nie próbowałam chyba.. Ale że akurat mi tego nie brakuje to nie będę kombinować
 
Do góry