reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Tak, kotkę i kota 🙈 Aktualnie mają około 9 tygodni więc takie Maluszki na razie 😊 Musimy później tylko pamiętać żeby je wykastrować/wysterylizować jak tylko będzie to możliwe żeby nam się na wiosnę gromadka jeszcze bardziej nie powiększyła 😅
Cudnie. Ja swojego brałam z bidula jak miał około 4-5 mcy. To był grudzień...a dokładnie 6 grudnia...6 lat temu. Od razu zaznaczyłam, że to Mikołaj dla mnie bo nie mam dzieci😊 kastrowalam go już lutym bo jego mocz nabrał zapaszku i trzeba było.
 

Załączniki

  • 20210615_184833.jpg
    20210615_184833.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 40
reklama
Miłego dnia wszystkim 🥰🥰🥰 Ja standardowo kilka pobudek w nocy, dłuższa po 4, ale zasnęłam ok. 5:30i później snem sprawiedliwego spałam do 9🤭
Dziewczyny, czy wszystkie bierzecie DHA w zbiorowych witaminach, czy może jest ktoś, kto łyka osobno? Od którego tygodnia to przyjmujecie?
Ja biorę z wit. przyjmuje od 11 tyg lekarz mi nie kazał wcześniej, że będzie jeszcze na to czas
 
Dzień dobry Dziewczyny :)

Ja dzisiaj miałam wizytę kontrolną (18+4). Wszystko z Młodą dobrze.

Niemniej jednak od wczoraj nie mam humoru/jakoś tak się nie układa.

Miałam wczoraj telco z koleżankami, gdzie jedna z nich jest w 8 miesiącu. Nie wiem czemu, ale to spotkanie mnie zdołowało... Chciałam się pochwalić, że jestem w ciąży, a usłyszałam z jej ust "przecież to dopiero początek", "na tak wczesnym etapie, to ja o wyprawce nie myślałam" oraz milion innych nieprzyjemnych tekstów, jak wyśmianie mebli z Ikei, wózków Cybex itd. Generalnie dla swojego spokoju psychicznego nie chcę się z nią kontaktować przez najbliższe miesiące.

Poza tym, jadąc dzisiaj do lekarza zaczęło mi coś stukać w aucie, szybka wizyta na stacji diagnostycznej i auto idzie dzisiaj do mechanika. Dodatkowe wydatki :(

Mam nadzieję, że na prenatalnych 15 listopada będę w lepszym humorze i bardziej się skupię na Małej.
@Uni_Cat, ja też jestem 18+4 i również 15 listopada mam prenatalne :)))))))
 
Części Dziewczyny! Jaki tu ruch od rana 🙈😅

Ja byłam wczoraj wieczorem u internisty, pani doktor osłuchała mnie płuca są czyste, więc to najważniejsze. Mam za to zapalenie zatok, dostałam antybiotyk ze wskazaniem, że jak przez 3 dni mi się nie polepszy to mam zacząć brać. Robię okłady z soli i kupiliśmy wczoraj inhalator, więc dzisiaj też wdrożyłam tę metodę (pani doktor stwierdziła: do dzieci i tak będziecie musieli kupić także polecam ).

Cukry mi wariują, dzisiaj 98 rano 😨, ale pani doktor też potwierdziła, że przy infekcji tak będzie. Nie wiem tylko czy zwiększać teraz insulinę czy czekać 🤷🏻‍♀️

Co do DHA, to ja biorę już od dawna a od początku drugiego trymestru w postaci Prenatal DHA.

Z kupowaniem jakichkolwiek rzeczy wyprawowych my się jeszcze wstrzymujemy. Nawet żadnego ubranka nie kupiłam. Jakoś się boję.. Jedynie jak Mąż przyniósł z Lidla maskotkę za pieczątki to mu powiedziałam, że musi być jeszcze jedna bo dwójkę dzieci będzie miał! 😅

Widzę, że w wiekszości mocno zwierzakowe jesteśmy. 😍 My z Mężem uwielbiamy psiaki i obydwoje pochodzimy z domów, gdzie zawsze były psy. Jednak przy mieszkaniu w bloku, wygrała wygoda trochę i zdecydowaliśmy się rok temu na kotkę. Czarną.❤️ Taki nasz amulet na odczarowanie nieszczęść jakie nas wtedy spotkały. I powiem Wam, że ja bym teraz siedząc w domu oszalała bez niej. Ciągle za mną łazi, nawet do toalety 🙈, no i jest z kim pogadać. 😅
 
Ja Wam powiem, że w listopadzie i grudniu zawsze ceny są najwyzsze, bo święta. Black Friday to może i jest, ale w USA, w PL te promocje to porażka. Kiedyś facet prowadził stronę internetową Fake Friday i można było sobie porównać ceny danych produktów (tam akurat była elektronika) na przestrzeni kilku miesięcy i zawsze we wrześniu/październiku była podwyżka, żeby potem zrobić sztuczną promocję na Black Friday i Święta.
 
Ja Wam powiem, że w listopadzie i grudniu zawsze ceny są najwyzsze, bo święta. Black Friday to może i jest, ale w USA, w PL te promocje to porażka. Kiedyś facet prowadził stronę internetową Fake Friday i można było sobie porównać ceny danych produktów (tam akurat była elektronika) na przestrzeni kilku miesięcy i zawsze we wrześniu/październiku była podwyżka, żeby potem zrobić sztuczną promocję na Black Friday i Święta.
Popieram 100% trąbią o tych rzekomych promocjach żeby się nie nabierać 😔 bo wielki szał wtedy jest a zadna okazja...😕
 
Też myślę teraz o zakupie szafy, bo już się z niczym nie mieszczę, a będzie przecież jeszcze więcej z czasem😱 sama zaprojektowałaś sobie paxa? ps.jesteś z Trójmiasta?:)!
Tak sami projektujemy paxy. :) mamy w garderobie plus teraz będziemy kupowali do pokojów dzieci. Póki co jakieś proste - cztery szuflady i półki, a później będziemy w miarę potrzeb modyfikowali :)
7 lat mieszkaliśmy w Gdańsku, a rok temu przeprowadziliśmy się na wieś pod Gdańskiem :)
 
reklama
Miłego dnia wszystkim 🥰🥰🥰 Ja standardowo kilka pobudek w nocy, dłuższa po 4, ale zasnęłam ok. 5:30i później snem sprawiedliwego spałam do 9🤭
Dziewczyny, czy wszystkie bierzecie DHA w zbiorowych witaminach, czy może jest ktoś, kto łyka osobno? Od którego tygodnia to przyjmujecie?

Cześć ja od mniej więcej 9 tygodnia biorę na dokładkę jedna tabletkę pregny dha rano
 
Do góry