reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Ja właśnie nie miałam żadnego zaświadczenia od lekarza, a ten dokument do becikowego dostałam od razu w szpitalu podczas wypisu i spisali sobie, że byłam pod opieką właśnie z karty ciąży, bo oprócz niej chcieli ode mnie tylko NIP pracodawcy i wyniki badań z ostatniego miesiąca.
A widzisz, czyli w różnych miejscach jest różna praktyka.
To może faktycznie lepiej wpisać do karty ciąży, u mnie to nie miało znaczenia, ale może u kogoś będzie tak samo jak miała @Ann_81

@M_imi co to za stronka z tymi ozdobami?🤩
 
reklama
@Gocha 05 @StopKlatka @Marta_1991 jeeej dziewczyny nie straszcie mnie 🙈 my tez kupiliśmy suszarke ze względu na ograniczone miejsce w przyszlym mieszkaniu.. ciekawe czy będę się z nią potrafiła dogadać 😅 ogromna ilość osób chwali te suszarki ale właśnie trzeba chyba a suszyć na niskich temp i delikatnych programach typu mix lub te delikatne wlasnie 😊 zobaczymy
Ja w suszarce susze posciel i reczniki głównie. Inne rzeczy wywieszam. Mam samsunga
 
Jejku dziewczyny jak ja tak czytam, że każda z Was miała złe przeczucie to się zaczynam stresować. Ja przy tej ciąży tak mam, cały czas się zamartwiam 😥
Dziewczynom chyba nie chodzi o zamartwianie się...ja też tak miałam w tych dwóch poprzednich ciążach...przyszedł tqki moment ze czułam że cis jest nie tak. Teraz sie poprostu zamartwiam jak większość z nas 😝
 
Dlatego ja mam włączona opcja (przynajmniej tak mi się wydaje ze kiedyś miałam) żeby nie dochodziły do mnie numery od „podejrzanych połączeń” i póki co cisza a na tym BebiProgram chyba nie podawałam swojego numeru tylko adres, ale muszę to zweryfikować rzeczywiście 😬
ach, bo ty masz pewnie ajfona, nie? Ja w moim adroidzie to już nie mam na nich siły, mam więcej poblokowanych numerów niz kontaktów 🤣🤣🤣
 
reklama
Dziewczynki ja dzisiejszy dzień zaliczam do udanych. Byłam na masażu dla ciężarnych- było świetnie 😄 planuje chodzić raz w tygodniu ( dostałam instrukcje jakie ćwiczenia mam wykonywać w domu, żeby mnie kręgosłup nie bolał, jak się kłaść i schodzić z łóżka i wiele innych wskazówek) a pod koniec zaliczony kebab. To było mi potrzebne. Teraz lulu bo jutro do pracy. Życzę wszystkim słodkich snów i oczywiście przespania całej nocy. 😄
 
Do góry