reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Hej. Znalazłam nasze forum zamknięte ale widzę tam tylko wpis administratorki, a miały być też wpisy organizacyjne. Czy tam się trzeba jakoś zalogować?
 
reklama
Hej laseczki nadrobiłam Was 😁 ja już nie śpię od 6 ale to pewnie z tego względu ze jestem przyzwyczajona do porannego wstawania ze względu na prace 🙃 ale od dziś już wolne i jestem mega happy bo mogę skupić się na mieszkaniu żeby wysprzątać i oczywiście na sobie bo planuje zapisać się do szkoły rodzenia itp mój partner oszalał wymalował cały pokój na różowo 😁 i ogólnie będziemy mieć mały remoncik także wiecie jak to jest zawsze jest przy tym bałagan 😏 a co do świat to myślałam ze tylko ja oszalałam bo u mnie już grają świąteczne piosenki powyciagalam jakieś ozdoby już kominek ubrany w lampeczki haha uwielbiam ten klimat 😂 i choinke pewnie tez w listopadzie ubierzemy bo ja wole żeby teraz dłużej postała niż po nowym roku bo ten klimat niestety mija. Jeśli chodzi o biustonosze to ja nosze obecnie takie jak kobiety które miały operacje na piersiach są one strasznie miękkie bez żadnych fiszbin na prawdę super są a dodam ze miałam problem ze znalezieniem odpowiedniego ze względu na to ze bardzo mu się powiększył biust i bolał.. Życzę każdej miłego dnia dziewczynki ❤️
 
Dziewczyny takie przelewanie w macicy czuje co to może być?
Kolejne pytanie już prawie 16 tc a macica nie rosnie zaczynam się już obawiać ze coś jest nie tak a wizyta dopiero 18 listopada nie wiem jak ja wytrzymam do tej wizyty 😭 czy wy też w 16tc nie miałyście brzuszka ciążowego?
 
Dziewczyny takie przelewanie w macicy czuje co to może być?
Kolejne pytanie już prawie 16 tc a macica nie rosnie zaczynam się już obawiać ze coś jest nie tak a wizyta dopiero 18 listopada nie wiem jak ja wytrzymam do tej wizyty 😭 czy wy też w 16tc nie miałyście brzuszka ciążowego?

Ja mam brzuszek wzdeciowy 😂 Macicy jeszcze nie widać. Moja gin powiedziała że koło 18 tc już będzie widoczna przy mojej posturze (zakwalifikowała mnie do średniaków: 172cm 59,5 kg) 🤪
 
Ja mam brzuszek wzdeciowy 😂 Macicy jeszcze nie widać. Moja gin powiedziała że koło 18 tc już będzie widoczna przy mojej posturze (zakwalifikowała mnie do średniaków: 172cm 59,5 kg) 🤪
Mam tyle samo wzrostu co ty ale ważę już 61 😅 a ważyłam 59-58 😁
Też mam wzdeciowy a na dole nic się nie powiększa, ale też jestem szeroka w biodrach to może dlatego 🤷‍♀️
 
@Paolx w tym tygodniu też miałam płasko, myślę, że to kwestia bardzo indywidualna i zależy od naszej budowy. A te przelewania to może być TO:) z czasem powinno być coraz wyraźniejsze.

Co do ruchów to musimy pamiętać, że na kwietniówkach między nami może być nawet cztery tygodnie różnicy, ja np. mam termin na 1.04.
 
Dziewczyny takie przelewanie w macicy czuje co to może być?
Kolejne pytanie już prawie 16 tc a macica nie rosnie zaczynam się już obawiać ze coś jest nie tak a wizyta dopiero 18 listopada nie wiem jak ja wytrzymam do tej wizyty 😭 czy wy też w 16tc nie miałyście brzuszka ciążowego?

Co do "przelewania" w macicy to nie mam pojęcia...a jesteś pewna, że to macica a nie np żołądek, bo przy dużej ilości wypitych płynów to właśnie w żołądku takie atrakcje się dzieją. Jeśli jesteś bardzo zaniepokojona to może poszukaj jakiejś wizyty wcześniej żeby się nie stresować... ale na pewno wszystko jest ok! 😘
 
reklama
Do góry