reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Ankaa95
Pamiętacie jak pisałam Wam o dziewczynie, której wywoływali poród po terminie? Skończylo się cc bo dziecku zanikało tętno, był gdzieś przyklejony i owiniety pępowiną.
Od kilku dni dziewczyna goraczkuje, zaczęła wymiotować itp. Dziś trafiła do szpitala. Sepsa, bardzo ciężki stan.
To moja szwagierka 😟😟
Wszystko ostatnio jest nie tak jak być powinno. .
I jak się czuje szwagierka? Jest lepiej? Jeśli już pisałaś, a mi umknęło to przepraszam
 
Jakieś 2 lata temu piłam głównie cole i soki.. Woda to było coś starsznego🤷‍♀️
Ale w końcu postanowiłam schudnąć i o dziwo najlatwiej zrezygnowało mi się ze słodkich napojów, natrudniejsze były słodycze i w sumie do tej pory nie ograniczyłam ich na tyle ile bym chciała 😁
Ale teraz w ciąży mam momenty wodowstrętu.. I na pewno nie pije wystarczająco dużo..
 
Ja też mam problem z piciem odpowiedniej ilości płynów, znalazłam na to taki sposób że gotuję sobie gar kompotu i piję go cały dzień. I wtedy nie mam problemu że za mało wypiłam, może nie jest to najzdrowsze ale na pewno lepsze od kupnych napoi i staram się go jakoś bardzo nie słodzić 😁
 
Mi też woda nie wchodziła w ogóle. Znalazłam taki sposób, że kupiłam butelkę z dziubkiem 0,7l i sok żurawinowy 100%. Co rano napełniam ją wodą mineralną z dodatkiem tego soku i teraz wchodzi jak złoto, raz że z dziubkiem łatwiej wziąć chociaż dwa łyki co jakiś czas, a dwa że z sokiem w końcu mi jakoś podchodzi, do tego żurawina działa antyseptycznie na drogi moczowe, a w ciąży jest to niestety częsty problem.
 
reklama
Do góry