reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Hej :) Zapraszamy! Może opowiesz coś o sobie 😊

Jasne :) A więc mam 27 lat, to moja pierwsza ciąża - chciana, ale nie do końca planowana :D W maju wzięliśmy ślub, w sierpniu zaszłam w ciążę, chcieliśmy dziecko, ale poszło tak szybko, że na początku bardziej mnie ta ciąża zaskoczyła niż ucieszyła, ale szybko doszłam do siebie i myślę, że może lepiej teraz niż później :) Z racji, że to moja pierwsza ciąża to wszystko jest dla mnie kompletnie nowe, dużo obaw i zastanawiania się jak dam radę w nowej roli :)
A poza tym to pracuję w korpo w dużym mieście, od kilku dni jestem na L4 i aktualnie staram się ogarnąć wyprawkę, ale powoli mi to idzie :D
 
reklama
Jasne :) A więc mam 27 lat, to moja pierwsza ciąża - chciana, ale nie do końca planowana :D W maju wzięliśmy ślub, w sierpniu zaszłam w ciążę, chcieliśmy dziecko, ale poszło tak szybko, że na początku bardziej mnie ta ciąża zaskoczyła niż ucieszyła, ale szybko doszłam do siebie i myślę, że może lepiej teraz niż później :) Z racji, że to moja pierwsza ciąża to wszystko jest dla mnie kompletnie nowe, dużo obaw i zastanawiania się jak dam radę w nowej roli :)
A poza tym to pracuję w korpo w dużym mieście, od kilku dni jestem na L4 i aktualnie staram się ogarnąć wyprawkę, ale powoli mi to idzie :D
Oj tak, u mnie to też będzie pierwsze dziecko i im więcej szukam i czytam na temat wyprawki tym mam wrażenie że jest gorzej i mniej wiem 🙈
 
Macie rację zadzwonię do labo i zapytam z tą glukoza :-) przy pierwszym dziecku tak jest jedna wielka niewiadoma :-)
 
Hej dziewczynki. Melduję się w prawie 28 tc. Jestem Agnieszka i jestem mamą dwójki uroczych dzieci, 2 letniej Julki i prawie 13 letniego syna Jakuba. Teraz w brzuszku mieszka kolejna dziewczynka( prawdopodobnie) Marcysia. Od 25 tc borykam się z cukrzycą ciążową, ale dzięki diecie i determinacji, żeby nie podjadać slodkiego i innych rzeczy, które zawierają cukier, myślę, że wszystko dobrze się ułoży i obejdzie się bez insuliny.
 
Hej Dziewczyny, żegnam się z Wami, myślałam, że można tu liczyć na wsparcie ale skoro zostałam usunięta tylko dlatego, że dopiero teraz mam więcej czasu i chciałam się udzielać, wcześniej zaglądałam tutaj, nie wiedziałam, że istnieje prywatna grupa to odchodzę całkiem, skupię się na pozytywnej energii :) na szczęście są bardziej życzliwe fora do wyboru. A Wam wszystkim życzę szczęśliwego rozwiązania.
 
reklama
Cześć Dziewczyny,
Nie wiem czy niektóre jeszcze mnie kojarzycie. Bylam od poczatku na kwietniowych mamach i odzywalam się jeszcze do października. Zdrowie mi troche dokuczalo wiec miałam przerwę. Teraz znow chciałabym dołączyć, pogadać i dostalam info, że jest zamknięta grupa, ale link który dostalam w wiadomościach nie dziala. Wyświetla sie, że grupa nie istnieje:(
Pisałam też do aniaslu i odpisała ze może mnie dodać tylko moderator grupy. Pomocy, ratunku😆
Pozdrawiam!
 
Do góry