reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

A ja chyba nie potrzebnie ciągle strzelam jakis test 🙈 i juz sie nakręcam... bo kreski jakby słabsze.. no ale robione wieczorem
 
reklama
A ja chyba nie potrzebnie ciągle strzelam jakis test 🙈 i juz sie nakręcam... bo kreski jakby słabsze.. no ale robione wieczorem
Nie kombinuj nie testuj .. wyszło raz .. i teraz cierpliwe czekaj :-) myśl pozytywnie ! I tak nie zapobiegniemy temu co ma się stać, wiec trzeba wierzyć i wmawiać sobie ze będzie dobrze ;) tez świruje nawet dziś myslam żeby iść na betę .. ale to niema sensu - lepiej te 50 zł wydać na coś dla siebie ;-) tylko spokój nas uratuje ;-)
 
Nie kombinuj nie testuj .. wyszło raz .. i teraz cierpliwe czekaj :-) myśl pozytywnie ! I tak nie zapobiegniemy temu co ma się stać, wiec trzeba wierzyć i wmawiać sobie ze będzie dobrze ;) tez świruje nawet dziś myslam żeby iść na betę .. ale to niema sensu - lepiej te 50 zł wydać na coś dla siebie ;-) tylko spokój nas uratuje ;-)
Dokładnie :) chociaż też sama już kombinuje żeby wcześniej iść na wizytę prywatnie, sprawdzić czy wszystko ok. Ale szkoda wywalać kasę skoro mam już umówiona na 16.08. Dodatkowo dziś doszły jakieś zawroty głowy przy wstawaniu :/
 
Hej dziewczyny, ja już po wizycie, mam swój pęcherzyk ciążowy z ciałkiem żółtym, jest ładnie w macicy, natomiast te moje bóle to skutek torbieli na prawym jajniku. Dostałam duphoston i powinna się wchłonąć. Za 2 tygodnie kolejna wizyta i mam nadzieję będzie dalej wszystko ok 😁
 

Załączniki

  • 16599572902084574401689442520720.jpg
    16599572902084574401689442520720.jpg
    840,4 KB · Wyświetleń: 68
Hej dziewczyny, ja już po wizycie, mam swój pęcherzyk ciążowy z ciałkiem żółtym, jest ładnie w macicy, natomiast te moje bóle to skutek torbieli na prawym jajniku. Dostałam duphoston i powinna się wchłonąć. Za 2 tygodnie kolejna wizyta i mam nadzieję będzie dalej wszystko ok 😁
gratulacje. Teraz czekanie na serduszko😀
 
Hej dziewczyny, ja już po wizycie, mam swój pęcherzyk ciążowy z ciałkiem żółtym, jest ładnie w macicy, natomiast te moje bóle to skutek torbieli na prawym jajniku. Dostałam duphoston i powinna się wchłonąć. Za 2 tygodnie kolejna wizyta i mam nadzieję będzie dalej wszystko ok 😁
który dziś masz tydzień/dzień ?
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny, ja już po wizycie, mam swój pęcherzyk ciążowy z ciałkiem żółtym, jest ładnie w macicy, natomiast te moje bóle to skutek torbieli na prawym jajniku. Dostałam duphoston i powinna się wchłonąć. Za 2 tygodnie kolejna wizyta i mam nadzieję będzie dalej wszystko ok 😁
Super wiadomości 😁 kto następny na wizytę ?
 
reklama
Do góry