reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

reklama
No ja mam z woda podobnie :/ teraz wymuszam w siebie bo muszę dużo pic żeby te bakterie wypłukać 🙈 mdłości mnie się jeszcze trzymają a mam 11tc, mam nadzieje ze za chwile mina całkowicie ;) a co do wielkości brzuszka to ja już tez mam okrągły i ciężko go ukryć 🙈 mam nadzieje ze żurawina mi troszkę chociaż pomoze i złagodzi ból 😥
Mi na zapalenie pęcherza pomaga woda z duuuuza ilością cytryny. Bakterie nie lubią kwasnego i u mnie to działało cuda, kiedy żurawina prawie bez efektu. Może warto spróbować jeśli dasz radę z mdłościami.

Ja też mam problem z wodą. Piję herbatę (mięta, pokrzywa, rumianek, z rana jedna czarna bo kawy nie przełknę 🤮), gdzie normalnie herbaty nawet specjalnie nie lubię 🤷🏻‍♀️ Wmuszam w siebie wodę ale idzie jak po gruzie. Dodatkowo na ostatniej morfologii wyszło mi lekkie odwodnienie (wtedy piłam sporo, ale były upały a po sterydach byłam ciągle cala spocona), więc pewnie teraz też czeka mnie opierdziel od lekarza, ale nie jestem w stanie + te mdłości 🤢
 
Mi na zapalenie pęcherza pomaga woda z duuuuza ilością cytryny. Bakterie nie lubią kwasnego i u mnie to działało cuda, kiedy żurawina prawie bez efektu. Może warto spróbować jeśli dasz radę z mdłościami.

Ja też mam problem z wodą. Piję herbatę (mięta, pokrzywa, rumianek, z rana jedna czarna bo kawy nie przełknę 🤮), gdzie normalnie herbaty nawet specjalnie nie lubię 🤷🏻‍♀️ Wmuszam w siebie wodę ale idzie jak po gruzie. Dodatkowo na ostatniej morfologii wyszło mi lekkie odwodnienie (wtedy piłam sporo, ale były upały a po sterydach byłam ciągle cala spocona), więc pewnie teraz też czeka mnie opierdziel od lekarza, ale nie jestem w stanie + te mdłości 🤢
Wodę z cytryną raczej dam radę chociaż ostatnio jak się napiłam do witaj porcelano 😅 ja ani kawy ani herbaty nie pije jakoś mnie nie ciągnie ;/ a tak lubiłam ze 2 kawki sobie wypić w ciągu dnia. A ty miałaś zapalenie pecherza w ciąży ?
 
To my się nie chwalimy jeszcze 😱 wie moja siostra i przyjaciółka (no i ich mężowie). Ja jakoś nawet o tym nie myślę jeszcze... Może powiemy po wizycie 23.09 albo po prenatalnych. Póki co sama mogłabym o tym zapomnieć gdyby nie mdłości i samopoczucie 🙈 teściowa już mi kilka razy powiedziała że mogłabym być w ciazy (mamy 2latka w domu). Ba, nawet ledwo po porodzie kilka osób zapytało "to kiedy drugie?" gdzie wtedy myślałam że nigdy 😱
 
Moje przyjaciółki wiedzą od testu. Mama i teściowa od tygodnia. Mniej więcej w tym samym czasie powiedziałam synowi (17 lat), choć chciałam jeszcze poczekać, ale nie miałam wyjścia. Wychaczylam na grupie wanienke z przewijakiem za 5 zł I musiał mi pomóc ją wnieść do domu 😅Wiem, że za wcześnie na kupowanie czegokolwiek , ale była okazja 😉Starszy syn jeszcze nie wie, nie mieszka już z nami (20 lat)
 
Mi na zapalenie pęcherza pomaga woda z duuuuza ilością cytryny. Bakterie nie lubią kwasnego i u mnie to działało cuda, kiedy żurawina prawie bez efektu. Może warto spróbować jeśli dasz radę z mdłościami.

Ja też mam problem z wodą. Piję herbatę (mięta, pokrzywa, rumianek, z rana jedna czarna bo kawy nie przełknę 🤮), gdzie normalnie herbaty nawet specjalnie nie lubię 🤷🏻‍♀️ Wmuszam w siebie wodę ale idzie jak po gruzie. Dodatkowo na ostatniej morfologii wyszło mi lekkie odwodnienie (wtedy piłam sporo, ale były upały a po sterydach byłam ciągle cala spocona), więc pewnie teraz też czeka mnie opierdziel od lekarza, ale nie jestem w stanie + te mdłości 🤢
Pokrzywa nie powinna być pita w ciąży bez konsultacji z lekarzem.
 
Wodę z cytryną raczej dam radę chociaż ostatnio jak się napiłam do witaj porcelano 😅 ja ani kawy ani herbaty nie pije jakoś mnie nie ciągnie ;/ a tak lubiłam ze 2 kawki sobie wypić w ciągu dnia. A ty miałaś zapalenie pecherza w ciąży ?
W tej nie, w poprzedniej czułam kilka razy że może się rozkręcać i działałam szybko z wodą z cytryną. Nie musiałam brać leków w ciąży, mocz prawidłowy. Z tym że ja przed ciążą miałam dosyć często problemy z pęcherzem więc już wiedziałam jak to się zaczyna i kiedy zadziałać. Po ciąży o dziwo o wiele rzadziej mi się to zdarzało - może z 2 razy czułam że coś się święci i wjeżdżała woda z cytryna, nawet nie musiałam brać furaginy.
Ostrzegam tylko że to taka naprawdę kwaśna ta woda musi być 🙈 ale chyba jednak nie mogę o tym mówić 🤢😂
 
Moje przyjaciółki wiedzą od testu. Mama i teściowa od tygodnia. Mniej więcej w tym samym czasie powiedziałam synowi (17 lat), choć chciałam jeszcze poczekać, ale nie miałam wyjścia. Wychaczylam na grupie wanienke z przewijakiem za 5 zł I musiał mi pomóc ją wnieść do domu 😅Wiem, że za wcześnie na kupowanie czegokolwiek , ale była okazja 😉Starszy syn jeszcze nie wie, nie mieszka już z nami (20 lat)
o wow to taki maluszek po przerwie to dopiero wyzwanie.
Ja mam dużo rzeczy po młodszym dziecku cześć przechowywałam u rodziców . A teraz muszę wszystko trzymać w domu bo oni o niczym nie wiedzą a powiedzieli ze skoro nie planujemy już dzieci to nie będą tego trzymać 🤣🤣
 
reklama
Do góry