reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

reklama
tak, u mnie cena chyba ponad 2200. Ale dokładnie nie pamiętam. A Ty kiedy byś rozważała zrobić ?
za 2 tygodnie mam prenatalne i myślałam żeby zrobić w przyszłym tygodniu ale cały czas nie jestem przekonana. Chyba jednak trochę blokuje mnie cena bo sens wykonania jak najbardziej widzę.
 
za 2 tygodnie mam prenatalne i myślałam żeby zrobić w przyszłym tygodniu ale cały czas nie jestem przekonana. Chyba jednak trochę blokuje mnie cena bo sens wykonania jak najbardziej widzę.
Badanie jest na pewno warte swojej ceny. Aczkolwiek ja na przykład póki co zdecydowana jestem na test Pappa i USG genetyczne, jak wynik będzie niejasny albo jakiś wątpliwy to nifty, a jak będzie naprawdę niepokojący to jestem zdecydowana na amniopunkcje.
 
Tak pisalyscie o tym mowieniu o ciazy i ja planuje powiedziec dopiero po prenatalnych i zakonczonym 1 trymestrze. Na razie wiedza moi rodzice bo z nimi mieszkamy. Prenatalne mam za tydzien w srode 21.09. Na razie tylko usg + pappa, jak cos wyjdzie nie tak to rozwaze test nipt.
 
Tak pisalyscie o tym mowieniu o ciazy i ja planuje powiedziec dopiero po prenatalnych i zakonczonym 1 trymestrze. Na razie wiedza moi rodzice bo z nimi mieszkamy. Prenatalne mam za tydzien w srode 21.09. Na razie tylko usg + pappa, jak cos wyjdzie nie tak to rozwaze test nipt.
U nas wiedzą jedni i drudzy rodzice, nasze rodzeństwo, dziadkowie męża, i moja najbliższa przyjaciółka a no i moja dentystka 😂 reszta się dowie po prenatalnych, w pracy mam nadzieję też uda mi się utrzymać to dla siebie do prenatalnych
 
reklama
Badanie jest na pewno warte swojej ceny. Aczkolwiek ja na przykład póki co zdecydowana jestem na test Pappa i USG genetyczne, jak wynik będzie niejasny albo jakiś wątpliwy to nifty, a jak będzie naprawdę niepokojący to jestem zdecydowana na amniopunkcje.
Też mam takie same podejście 😉 najpierw PAPPA i USG, jak będzie niejednoznaczne to nifty, a jak będzie to bardzo źle wyglądać to amniopunkcja. Na razie nie zamierzam się stresować
 
Do góry