reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

reklama
Proszę o podstawę prawną 😉



Tu również będę wdzięczna o postawę prawną co do L4 ze względu na warunki w pracy



Jak widać wyżej siedzą jest bardzo mała. A pracownice ZUS to ludzie i bez problemu bywają na takich forach 😉

Bonzur,
Serio nie masz co robić i wchodzisz na fora straszyć kontrolami... Po co to robisz? A w zasadzie nie chce tego wiedzieć. Podstawy prawne mnie przerażaja 😂😂😂
 
Nie ma znaczenia póki co czy zjem pozna kolacje i co zjem bo i tak cukier wysoki. Wczoraj ostatni posiłek zjadłam o 18;30 później już nie zjadłam nic bo czułam się fatalnie i cukier dzisiaj 101. I gdzie tu sens i jakaś logika? 🤬 Ja lubię warzywa serio, ale nie na tyle żeby jeść pomidora, ogórka i paprykę do praktycznie każdego posiłku 😅

To mi się wydaję za dużą przerwa, dlatego taki duży cukier rano. Uda się jakoś dopasować ta dietę znajdziesz wkoncu rzeczy ,które Ci zasmakują i cukru nie podniosą. Każdy organizm inny, ale metoda prób i błędów dojdziesz do lepszych posiłków. 😙
 
Miałam tutaj popełnić prawniczy elaborat, już nawet zaczęłam, ale zrezygnowalam. Na tym forum jest zapewne sporo praktykujacych prawniczek, w różnych zawodach, ale nie odpowiadają na te dywagacje z kilku powodów. Po pierwsze, jesteśmy tutaj prywatnie, chcemy się cieszyć upragniona ciąża i większość po prostu unika dyskusji związanych z kwestiami zawodowymi. Po wtóre, każdy praktykujący prawnik, nawet przeciętny merytorycznie, doskonale wie, ze suche powoływanie przepisów, czego usilnie się domagasz, bez odwoływania się do ratio legis ich wprowadzenia , pogladow doktryny i judykatury nie ma najmniejszego sensu, gdyż nie prowadzi to do jednoznacznych wniosków. Nie ma bowiem definicji legalnych tych pojec, a katalog ich desygnatów jest i był zawsze otwarty (vide różnorodne orzecznictwo).
Kazda z nas podejmuje decyzje, które uważa za słuszne, a co a tym idzie będzie musiała poniesc ewentualne ich konsekwencje.
Temat jak dla mnie zamknięty, dodam tylko, ze przeciez decyzje organów podlegają zaskarżeniu, ale to akurat wiedza powszechnie znana 😉

Ależ pieknie to napisałaś 🥰
 
Witam Was Dziewczyny :-)
Trzymajcie dziś za mnie kciuki... mam wizytę o 15:30 i mam niesamowity stres... Oby biło serduszko.....

I tak,jak dla mnie temat L4 też jest zamknięty...

A co do Admina.. kompletnie też się do tego nie nadaje bo się na tym nie znam i wg.. I moje prawie 2letnie dziecko też zabiera mi dużo czasu..

Witam też nowe koleżanki :-)

Ja trzymam kciuki za Was jeśli któraś z Was wizytuje razem ze mną:-)

Już szukam. Dobrych wieści❤
 
ja w sobotę byłam na rodzinnej imprezie, miałam duży problem żeby się ubrać bo nikt nie wie o ciąży. Kupiłam na koniec sukienkę o typie oversize. Moja mama skomentowała że taka wielka ubrałam że nie widać mojej chudości (przed ciąża miałam niedowagę). Pomyślałam tylko żebyś wiedziała coś się pod nią chowa 😀🤣🤣

Nie domyśliła się 😉mamy mają 6zmysl🙃
 
reklama
Do góry