reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

No ale napisałam że to było jednorazowe 😂 a i tak wywaliło cukier, bo te nieszczęsna pozna kolacje jem. Natomiast wczoraj utknęłam na zajęciach nieco dłużej niż przewidywałam i wjechał pod wieczór banan i dzisiaj cukier jest 98. Dla mnie to jest loteria a nie dieta. Jadę dzisiejszych do przyszpitalnej poradni, może oni coś nowego doradza
W tej poradni masz wizytę?
Ja wczoraj zjadłam cukierki. Niby się słodkie nie wydawały ale po jakoś 1h czy nawet wcześniej cukier zmierzyłam a tam 190. To było gdzieś o 19 i juz ze strachu nic do ust nie wsadziłam tylko wodę na siłę piłam. A rano cukier 75. Mi on skacze tylko jak coś zjem słodkiego.
 
reklama
W tej poradni masz wizytę?
Ja wczoraj zjadłam cukierki. Niby się słodkie nie wydawały ale po jakoś 1h czy nawet wcześniej cukier zmierzyłam a tam 190. To było gdzieś o 19 i juz ze strachu nic do ust nie wsadziłam tylko wodę na siłę piłam. A rano cukier 75. Mi on skacze tylko jak coś zjem słodkiego.
Tak, jestem od 8 na oddziale póki co nic się nie dzieje, ale zrobili USG i badanie ginekologiczne 😅

Dla mnie nadal cukrzyca jest zagadką ale mam jeszcze tyle czasu może w końcu się jakoś dotrzemy 😊

Czyli miałaś długą przerwę i niski cukier 🙄 to już w ogóle nie rozumiem 🤷 a dobrze się czujesz ?
 
Hejka Dziewczyny :-)
Coś u mnie w mieście szaro buro i ponuro.... A jak u Was ?
Jak się dziś czujecie ??
Tak sobie dziś pomyślałam bo suplementuje oczywiście witaminy.. I tam jest Jod... I czytałam że to on może powodować spadek tsh.. a ja mam tsh 0,01... więc tak się zastanawiam czy ro nie przez niego tak mi wynik wyszedł... hm... spróbuję popytać w aptece czy są jakieś witaminy bez Jodu i wtedy powtórzę badanie...

@Darina87 dostałam skierowania bo właśnie ten tsh słaby mi wyszedł a cukier na czczo miałam 94..I lekarz woli to skonsultować z kimś kto się na tym zna...

Miłego Dzionka dla Was i powodzenia na wizytach :-) ja następna mam 28 września :-) ale zapomniałam się spytać o skierowanie o prenatalne więc dziś będę dzwonić do gina aby mi je wystawił...
Sprawdź sobie badania w innym laboratorium ;) i nie samo tsh. Zrób tsh, ft3i ft4 :) ja jednego dnia robiłam badania w jednym laboratorium i wyniki kosmiczne a następnego dnia w drugim i tak wszystko ładnie w normie( a przyjmowałam jod i selen) konsultowałam to z lekarzem a on sam mówił ze niektóre laboratoria „zawyżają” 🙈
 
W tej poradni masz wizytę?
Ja wczoraj zjadłam cukierki. Niby się słodkie nie wydawały ale po jakoś 1h czy nawet wcześniej cukier zmierzyłam a tam 190. To było gdzieś o 19 i juz ze strachu nic do ust nie wsadziłam tylko wodę na siłę piłam. A rano cukier 75. Mi on skacze tylko jak coś zjem słodkiego.
Ty to jesteś odważna, przy cukrzycy pączki, cukierki.... 👀
 
Tak, jestem od 8 na oddziale póki co nic się nie dzieje, ale zrobili USG i badanie ginekologiczne 😅

Dla mnie nadal cukrzyca jest zagadką ale mam jeszcze tyle czasu może w końcu się jakoś dotrzemy 😊

Czyli miałaś długą przerwę i niski cukier 🙄 to już w ogóle nie rozumiem 🤷 a dobrze się czujesz ?
I jak badania? Jak maluszek? Ja idę 19 i się doczekać nie mogę ❤️
Ja choruje na nią od początku tego roku i dla mnie do dziś jest zagadką. Przed 10 jadłam śniadanie i teraz cukier mam 129. Więc jest w porządku.
Czasem zjem nawet po 21 i cukier tez w granicach 80 więc u mnie to chyba nie ma znaczenia jaki odstęp czasu.
Dobrze. Naprawdę. Tylko czasem mam takie napady na słodkie, że poradzić sobie nie potrafię. No jak wczoraj. Ale po godzinie mi 190 spadł do 120 więc nie wiem jak działa u mnie ta cukrzyca.
 
Ty to jesteś odważna, przy cukrzycy pączki, cukierki.... 👀
Tez tak pomyślałam 😁 Za chwile przyszła jednak myśl, ze ja bym tez nie wytrzymała z ta wstrzemięźliwością 😅 Nigdy w swoim życiu nie miałam jakiejś diety, nie musiałam nic ograniczając, ogólnie lubię jeść, wiec chyba tez miałabym takie odruchy po paczusia 🙈
 
Ty to jesteś odważna, przy cukrzycy pączki, cukierki.... 👀
Bo moja cukrzyca jest naprawdę dziwna. Bo to typ 1 z objawami 2 przy Hashimoto i niedoczynności tarczycy. 🤦🏻‍♀️ A najlepsze jest, że mierząc po paczkach po 1h czy nawet wcześniej mierzyłam bo tutaj dziewczyna mówiła że po paczkach może od razu cukier skoczyć to mój wynosił max 130. A po cukierkach już wysoki. Ale wiem że ich już nie mogę.
 
I jak badania? Jak maluszek? Ja idę 19 i się doczekać nie mogę ❤️
Ja choruje na nią od początku tego roku i dla mnie do dziś jest zagadką. Przed 10 jadłam śniadanie i teraz cukier mam 129. Więc jest w porządku.
Czasem zjem nawet po 21 i cukier tez w granicach 80 więc u mnie to chyba nie ma znaczenia jaki odstęp czasu.
Dobrze. Naprawdę. Tylko czasem mam takie napady na słodkie, że poradzić sobie nie potrafię. No jak wczoraj. Ale po godzinie mi 190 spadł do 120 więc nie wiem jak działa u mnie ta cukrzyca.
Kurcze to zazdroszczę cukru na czczo dobrego, ja natomiast mam po godzinie zawsze dobry, nawet po tym bananie 😂
Z dzieckiem dobrze ❤️ mialam USG już przez brzuch więc ciążowo mocno, tętno 150, zdjęcia nie mam niestety. Ale na fotelu też było badanie. Ogólnie super jest szpital. Nie wiem czy są dziewczyny z Warszawy, ale jestem w poradni na Karowej i po dzisiejszej wizycie chyba zdecyduje się na poród tutaj
 
Tez tak pomyślałam 😁 Za chwile przyszła jednak myśl, ze ja bym tez nie wytrzymała z ta wstrzemięźliwością 😅 Nigdy w swoim życiu nie miałam jakiejś diety, nie musiałam nic ograniczając, ogólnie lubię jeść, wiec chyba tez miałabym takie odruchy po paczusia 🙈
Przed ciąża słodkiego nie jadłam. Nie ciągnęło mnie w ogóle. A teraz to jakaś masakra. Co chwilę bym coś słodkiego jadła🤣 ale nie mogę. Jak już zjem paczką to nic innego słodkiego nie jem.
 
reklama
Kurcze to zazdroszczę cukru na czczo dobrego, ja natomiast mam po godzinie zawsze dobry, nawet po tym bananie 😂
Z dzieckiem dobrze ❤️ mialam USG już przez brzuch więc ciążowo mocno, tętno 150, zdjęcia nie mam niestety. Ale na fotelu też było badanie. Ogólnie super jest szpital. Nie wiem czy są dziewczyny z Warszawy, ale jestem w poradni na Karowej i po dzisiejszej wizycie chyba zdecyduje się na poród tutaj
Jeeejku ❤️
Ja akurat jestem z lubuskiego więc mam 2 szpitale do wyboru. Wojewódzki i inny.
 
Do góry