reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

a wiesz ze zgodnie z konstytucją nikt z nas nie ma prawa ingerować w płodność innych? Wiesz o tym że nie można nikogo zmusić do antykoncepcji ? Dlaczego uważasz że Ty najlepiej wiesz co dla innych było by dobre i jak powinni żyć?

Margines społeczny nie jest niczym niezwykłym w każdym kraju niezależne od ustroju czy świadczeń socjalnych istnieje. Widzę że pojęcie eugenikę jest Ci bliskie.
Jeśli.nie jesteś zadowolona z krajowych rozwiązań systemowych to powinnaś pomyśleć raczej o kandydowaniu na jakiś wyższy urzad krajowy zamiast próbować podnosić ciśnienia grupie ciężarnych kobiet.

Zamierzam w odpowiednim wieku 😉
 
reklama
Dziewczyny apropo tych testów to jak np wyjdzie w nich coś nie tak to i tak lekarze zalecają amniopunkcje, czy jak to wyglada?
I czy jest jakis czas, do kiedy mozna zrobic ten test?

@Kinnia95 wow a po czym Ci tak skoczylo? :( I co robisz, wode pijesz? Masz juz te insuline?
górnej granicy zasadniczo nie ma.
Jedynie amniopunkcja czyli badanie kariorypu dziecka daje 100 % pewność w kwestii istnienia konkretnej wady.
 
górnej granicy zasadniczo nie ma.
Jedynie amniopunkcja czyli badanie kariorypu dziecka daje 100 % pewność w kwestii istnienia konkretnej wady.
górnej granicy zasadniczo nie ma.
Jedynie amniopunkcja czyli badanie kariorypu dziecka daje 100 % pewność w kwestii istnienia konkretnej wady.
czyli jeśli w badaniu genetycznym ryzyko wychodzi wysoki to robienie płodowego DNA nie ma sens konieczna jest amniopunkcja.
 
Pije wodę. Nie. Nie. Na razie schodzę z tabletek. Ale lekarka mówiła, że może mi skakać cukier, bo z 2000 zeszłam na 1000. Jutro zobaczę jął będzie nadal wysoki to w poniedziałek pójdę na wizytę. Dopiero dziś tak mi skoczył wieczorem. Wcześniej miałam od 75 do 130
Z tabletek czyli z metforminy ? Dlaczego schodzisz ?
Ja dziś wszamałam o 13 arbuza i cukier pi nim to 120. Więc ja już nie wiem co mogę a czego nie.
Ja spróbuję i do tego jogurt naturalny z orzechami i może jakoś to bedzie 🙈
 
reklama
Do góry