reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

Tak,bo naczytałam sie że często zdarza się że wychodzi źle,szacuje jedynie ryzyko wystąpienia wady,a później i tak trzeba pogłębić diagnostykę. Mój lekarz mówi że jeśli wynik USG budziłby jakieś wątpliwości to warto go zrobić
Tez o tym słyszałam, czytałam tez na forum, ze to badanie zniszczyło „radość z ciąży”, a dziecko urodziło się zdrowe mimo nieciekawego wyniku. Niestety tym są obarczone badania oparte na zasadzie ryzyka, ze nie dają pewności. W mojej ocenie jednak warto je zrobić, zwłaszcza, ze nie jest to drogie badanie.
 
reklama
Cześć :) dziewczyny a jak wasze włosy? Zawsze słyszałam, że w ciąży są super a dopiero po porodzie zaczynają się problemy przez szalejące hormony. A ja od początku ciąży mam problem z wypadającymi włosami, co mycie i szczotkowanie to wyciągam garście włosów. Naprawdę boję się, że za chwilkę będę łysa 😱
u mnie też lecą jak głupie ale mam problemy z tarczycą więc może to też ma wpływ. Z synem też mi długo leciały, dopiero w III trymestrze i połogu było lepiej, potem przyszedł okres (w 7 tygodniu po porodzie na kontrolnym USG gin widziała owulację już) i zaczęły znowu wypadać
 
Tez o tym słyszałam, czytałam tez na forum, ze to badanie zniszczyło „radość z ciąży”, a dziecko urodziło się zdrowe mimo nieciekawego wyniku. Niestety tym są obarczone badania oparte na zasadzie ryzyka, ze nie dają pewności. W mojej ocenie jednak warto je zrobić, zwłaszcza, ze nie jest to drogie badanie.
Jutro mam wizytę u lekarza to jeszcze z nim przegadam
 
reklama
Do góry