reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

Hej, niestety szybko muszę z Wami pożegnać. Na wizycie kontrolnej dzisiaj okazało się że serduszko przestało bić. 😔 Czy wie która z Was czy jest na forum jakiś topić grupa wsparcia dotyczącą poronienia?
Dzięki i życzę Wam szczęśliwych rozwiązań.
Bardzo mi przykro 🥺😢 wiem co przechodzisz.

Są wątki, po poronieniu. Ja polecam grupe na FB po poronieniu, kopalnia wiedzy i wsparcia, sama jestem na tej grupie.

Nam bardzo pomogło badanie genetyczne dziecka, poznaliśmy przyczynę poronienia. Możecie też o tym pomyśleć tylko to dodatkowe koszty

Trzymaj się 🤞
 
reklama
Bardzo mi przykro 🥺😢 wiem co przechodzisz.

Są wątki, po poronieniu. Ja polecam grupe na FB po poronieniu, kopalnia wiedzy i wsparcia, sama jestem na tej grupie.

Nam bardzo pomogło badanie genetyczne dziecka, poznaliśmy przyczynę poronienia. Możecie też o tym pomyśleć tylko to dodatkowe koszty

Trzymaj się 🤞
Właśnie jestem po nifty i na dniach miał być wynik. Więc tak naprawdę jakby dał mi odpowiedź to nie wiem czy 'już po' oddawać materiał do badań? Nie wiem do końca jak to się odbywa i wszystko to dla mnie jest nowe...
 
Właśnie jestem po nifty i na dniach miał być wynik. Więc tak naprawdę jakby dał mi odpowiedź to nie wiem czy 'już po' oddawać materiał do badań? Nie wiem do końca jak to się odbywa i wszystko to dla mnie jest nowe...
Tak, dopiero później doczytałam że byłaś już po badaniach nifty. No szczerze mówiąc nie wiem czy w nifty ujawni się przyczyna, jeśli to wada genetyczna to być może to było powodem
 
Dziewczyny a tak z innej bajki. Jak na rodzeństwo reagują starszy brat/ siostra. Moja pierwsza ma 12 lat i była mega, mega zła (ona nie chce mieć żadnego kaszojada w domu :D :D ) przez....pierwsze 30 minut. Po tym czasie już kocha, czeka i jest najszczęśliwsza na świecie! :)
 
reklama
I jeszcze jedno ale szczerze... ile jesteście kg na plusie? Ja +1,5 - 14 tydzień. Aktualnie - waga 65,5 przy 172. Mam taką ochotę na tatara a wiem że nie mogę :(((( normalnie przed 2-gą ciążą tatara jadła bardzo bardzo rzadko a teraz.... to bedzie pierwsze danie zaraz po porodzie :D:D:D:D a drugie sushi z surową rybą :D
 
Do góry