reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

Ale większość dziewczyn na wątku zamkniętym to popiera. I od początku była informacja że zostaną dodane tylko te osoby które się udzielają 🤷 i nikt nie miał z tym problemu.
tym bardziej uważam, że powstała wyselekcjonowana, zamknięta na innych grupa, nie będę się pchała tam, gdzie mnie nie chcą, powodzenia wszystkim i udanego dnia!
 
reklama
tym bardziej uważam, że powstała wyselekcjonowana, zamknięta na innych grupa, nie będę się pchała tam, gdzie mnie nie chcą, powodzenia wszystkim i udanego dnia!
Ale nikt nie powiedział, ze Cię nie chce. Nie zamykamy się, jeśli przychodzi ktoś nowy, mówi o sobie, udziela się tutaj to go po prostu dodajemy.
Można to nazwać selekcją, ale na pewno nie ze względu na Twój status materialny, kolor oczu czy poglądy religijne bądź polityczne…
Może tylko mi ciezko to zrozumieć, ale przecież nawet jakbyś była najbardziej sławna kobieta w Polsce, Europie, bądź na świecie to przecież rozmawiając zwyczajnie na różne tematy, nikt Cię nie zdemaskuje. Na prawdę zachęcam Cię do aktywności tu ja forum. Bardzo liczę na to ze wątek nie umrze i ze dołączy do nas jeszcze sporo kobiet.
 
tym bardziej uważam, że powstała wyselekcjonowana, zamknięta na innych grupa, nie będę się pchała tam, gdzie mnie nie chcą, powodzenia wszystkim i udanego dnia!
No tak, powstała wyselekcjonowana grupa, ale to chyba nie jest novum, ze zamknięte grupy ze swojej definicji nie są ogólnodostępne 😆
 
Hej! Jestem Emila😊 to moja pierwsza ciąża, aktualnie 16 tydzień + 5 dni. Ciąża przebiega bez większych problemów, z tym wyjątkiem, że mam cukrzycę ciążowa 😞 fizycznie czuje się zdecydowanie lepiej niż psychicznie-mimo, że lekarz zapewnia, że wszystko jest dobrze, ja czuję ciągle jakiś niepokój... Nie potrafię uwierzyć, że przy mojej nadwadze, niedoczynności tarczycy, chorej wątrobie i jeszcze przyplątanej cukrzycy ciążowej wszystko przebiega bezproblemowo... Przesadzam czy to nie aż takie dziwne w naszym stanie? 🤔😛
 
Hej! Jestem Emila😊 to moja pierwsza ciąża, aktualnie 16 tydzień + 5 dni. Ciąża przebiega bez większych problemów, z tym wyjątkiem, że mam cukrzycę ciążowa 😞 fizycznie czuje się zdecydowanie lepiej niż psychicznie-mimo, że lekarz zapewnia, że wszystko jest dobrze, ja czuję ciągle jakiś niepokój... Nie potrafię uwierzyć, że przy mojej nadwadze, niedoczynności tarczycy, chorej wątrobie i jeszcze przyplątanej cukrzycy ciążowej wszystko przebiega bezproblemowo... Przesadzam czy to nie aż takie dziwne w naszym stanie? 🤔😛
Hej🙂 no ja mam też niestety ciągle uczucie niepokoju a to moja druga ciąża. Chociaż wszystko jest ok to o tak nadal się martwię
 
reklama
Do góry