reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

reklama
Cześć Dziewczyny :)
Chciałam się przywitać bo jestem tu nowa:)

Jak się czujecie ? U mnie właśnie zaczyna się 23 tydzień.
To moja 2 ciąża ale pierwsza niestety poroniona kilka lat temu. Ta jest wyczekana 😍
Czy czujecie już ruchy maleństwa ?
Ja od około tygodnia czuje jak mała bryka i robi fikołki.
Pozdrawiam Was serdecznie 😊
cześć, u mnie 2 tygodnie starsza ciąża, ruchy już długo, długo czuję ale to też moja 4 ciąża (niestety 2 z nich to straty). Przesuwanie poczułam jakoś w okolicy 18tc, a ok 2-3 tygodnie później już stuknięcia. Mój najbardziej się kopie jak coś choć delikatnie uciska na brzuch.
 
Cześć Dziewczyny :)
Chciałam się przywitać bo jestem tu nowa:)

Jak się czujecie ? U mnie właśnie zaczyna się 23 tydzień.
To moja 2 ciąża ale pierwsza niestety poroniona kilka lat temu. Ta jest wyczekana 😍
Czy czujecie już ruchy maleństwa ?
Ja od około tygodnia czuje jak mała bryka i robi fikołki.
Pozdrawiam Was serdecznie 😊
Hej ;)
Miło Cię gościć w naszym gronie <3
 
cześć, u mnie 2 tygodnie starsza ciąża, ruchy już długo, długo czuję ale to też moja 4 ciąża (niestety 2 z nich to straty). Przesuwanie poczułam jakoś w okolicy 18tc, a ok 2-3 tygodnie później już stuknięcia. Mój najbardziej się kopie jak coś choć delikatnie uciska na brzuch.
u mnie najbardziej aktywna późnym wieczorem koło 22/23 wtedy zaczynają się akrobacje

Ponieważ to moja pierwsza ciąża zastanawiam się kiedy zaczać kompletować wyprawkę ?
Z powodu utraty pierwszej ciąży cały czas zachowawczo podchodzę do tego tematu i boje się żeby nie zapeszyć i nie kupować za wczesnie. Jak to jest u was ?
 
u mnie najbardziej aktywna późnym wieczorem koło 22/23 wtedy zaczynają się akrobacje

Ponieważ to moja pierwsza ciąża zastanawiam się kiedy zaczać kompletować wyprawkę ?
Z powodu utraty pierwszej ciąży cały czas zachowawczo podchodzę do tego tematu i boje się żeby nie zapeszyć i nie kupować za wczesnie. Jak to jest u was ?
większość już gotowa, zostało lozeczko i niania i pierdółki typu pieluchy, smoczki itp.

U mnie największe akrobacje są między północą a druga w nocy, na tyle że zasnąć nie mogę.

Mam nadzieję że nie będzie tak jak się już urodzi ;D
 
większość już gotowa, zostało lozeczko i niania i pierdółki typu pieluchy, smoczki itp.

U mnie największe akrobacje są między północą a druga w nocy, na tyle że zasnąć nie mogę.

Mam nadzieję że nie będzie tak jak się już urodzi ;D
A w ciagu dnia? Tez czujesz już wyraźnie ? Bo ja mam wrażenie ze głównie wieczorem jak odpoczywam, w czasie dnia nie czuje. Czasem jak dłużej odpoczywam to się zaczyna ruszać, ale delikatnie :)
 
A w ciagu dnia? Tez czujesz już wyraźnie ? Bo ja mam wrażenie ze głównie wieczorem jak odpoczywam, w czasie dnia nie czuje. Czasem jak dłużej odpoczywam to się zaczyna ruszać, ale delikatnie :)
Ja mam podobnie, a nawet w sumie chyba tylko wieczorami coś czuję, u mnie 21+1 😀 u mnie łożysko na przedniej ścianie
Też jestem po stracie, calkiem niedawno bo w czerwcu ale mimo to powoli kompletuje wyprawkę. Póki co wszystko jest dobrze i mam nadzieję, że tak będzie do kwietnia. 🌸
 
Ja mam podobnie, a nawet w sumie chyba tylko wieczorami coś czuję, u mnie 21+1 😀 u mnie łożysko na przedniej ścianie
Też jestem po stracie, calkiem niedawno bo w czerwcu ale mimo to powoli kompletuje wyprawkę. Póki co wszystko jest dobrze i mam nadzieję, że tak będzie do kwietnia. 🌸
Myśle ze tuż po Nowym Roku zacznę szał zakupowy :)
Na pewno będzie wszystko dobrze, musi być 😊 tego nam życzę.
 
reklama
Do góry