reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

reklama
Cześć, Dziewczyny :)
Widzę, że 22.04. to dla wielu ważna data, ale ja też z powodu cukrzycy wcześniej będę rozwiązywana, wstępnie 17.04 mam się zgłosić do szpitala :)
Jak się czujecie? Czy którejś może skróciła się trochę szyjka?
I jeszcze pytanie - czy jest gdzieś jakaś grupa zamknięta? Coś mało postów tutaj ;)
 
Ostatnia edycja:
Cześć, Dziewczyny :)
Widzę, że 22.04. to dla wielu ważna data, ale ja też z powodu cukrzycy wcześniej będę rozwiązywana, wstępnie 17.04 mam się zgłosić do szpitala :)
Jak się czujecie? Czy którejś może skróciła się trochę szyjka?
I jeszcze pytanie - czy jest gdzieś jakaś grupa zamknięta? Coś mało postów tutaj ;)
Dołączam się do pytania o grupę :)
 
Cześć, Dziewczyny :)
Widzę, że 22.04. to dla wielu ważna data, ale ja też z powodu cukrzycy wcześniej będę rozwiązywana, wstępnie 17.04 mam się zgłosić do szpitala :)
Jak się czujecie? Czy którejś może skróciła się trochę szyjka?
I jeszcze pytanie - czy jest gdzieś jakaś grupa zamknięta? Coś mało postów tutaj ;)
Cześć, u mnie samopoczucie super :) Jak na III trymestr mam sporo energii! Rozpiera mnie też radość, że poród coraz bliżej i że niedługo ujrzymy z mężem naszego syna :)
 
Cześć, Dziewczyny :)
Widzę, że 22.04. to dla wielu ważna data, ale ja też z powodu cukrzycy wcześniej będę rozwiązywana, wstępnie 17.04 mam się zgłosić do szpitala :)
Jak się czujecie? Czy którejś może skróciła się trochę szyjka?
I jeszcze pytanie - czy jest gdzieś jakaś grupa zamknięta? Coś mało postów tutaj ;)
Hejka :-)
Samopoczucie u mnie również dobre :-) tylko chyba już moje ciało trenuje do porodu bo często mam twardnienia brzucha.. Mi lekarz ma.dac skierowanie na 13 kwietnia , ale chyba już to pisalam i przepraszam ze się powtarzam.. ;) Mi co do szyjki lekarz tylko mowi że jest długa i zamknięta..
 
Hej dziewczyny ja mam termin na 30.04. Mam pytanie co bierzecie do szpitala walizkę czy torbę? I jakie ciuszki do maluszka?
 
Hej dziewczyny ja mam termin na 30.04. Mam pytanie co bierzecie do szpitala walizkę czy torbę? I jakie ciuszki do maluszka?
wydaje mi się, że torba na kolkach będzie wygodniejsza. A ubranka dla malucha to sprawdź czy musisz mieć, bo widziałam, ze w PL dziewczyny biorą tylko ubranka na wyjście, a na pobyt szpital daje swoje. Jeśli musisz mieć swoje to wzięłabym 4 x pajac albo 4 x body długi rękaw i 4 x półśpiochy/spodenki plus skarpetki i jeszcze bawełniane czapeczki.
 
wydaje mi się, że torba na kolkach będzie wygodniejsza. A ubranka dla malucha to sprawdź czy musisz mieć, bo widziałam, ze w PL dziewczyny biorą tylko ubranka na wyjście, a na pobyt szpital daje swoje. Jeśli musisz mieć swoje to wzięłabym 4 x pajac albo 4 x body długi rękaw i 4 x półśpiochy/spodenki plus skarpetki i jeszcze bawełniane czapeczki.
Dzięki w szpitalu w którym rodze właśnie nie ma napisane co trzeba wziąć dla dziecka tylko opisane co dla mamy. A na wyjście jak myslisz jakiś kombinezon czy wystarczy sweterek i przykryć kocykiem
 
reklama
Dzięki w szpitalu w którym rodze właśnie nie ma napisane co trzeba wziąć dla dziecka tylko opisane co dla mamy. A na wyjście jak myslisz jakiś kombinezon czy wystarczy sweterek i przykryć kocykiem
trzeba obserwować już potem pogodę, bo na koniec kwietnia może być zarówno 5 stopni jak i 20 🤷‍♀️
Ja jestem optymistka i planuje wziąć czapeczkę, otulacz do fotelik, body na to jakiś dresik czy pajac taki dresowy i tyle. Co prawda kupiłam kombinezon takiego misia, ale zaczynam coraz częściej myśleć ze bez potrzeby. Zobaczymy, może użyje na pierwsze spacery. U mnie termin na 18.04.
 
Do góry