reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

Nawiązując do pytania o grupę zamknięta, to owszem taka istnieje. Napiszcie coś o sobie tutaj, dajcie się trochę poznać, a w między czasie poprosimy o dodanie kolejnych osób 😉
To ja się przedstawiam - Lokata 🙂 33 tydzień rozpoczęty wczoraj, ciąża z cukrzycą 🙂 termin na 22.04, wywoływanie koło 18.04, tyle chyba mogę napisać 🙂 aaaa, no i dziewczynka! 🤰🏼
 
reklama
Cześć, u mnie samopoczucie super :) Jak na III trymestr mam sporo energii! Rozpiera mnie też radość, że poród coraz bliżej i że niedługo ujrzymy z mężem naszego syna :)
Ja też jak na 3 trymestr czułam się ok do tej pory...mimo braku energii humor dopisywał i w ogóle..ale ponad tydz temu dopadło mnie straszne przeziębienie..myślę że nawet miałam pogranicze zapalenia oskrzeli/płuc..na szczęście już jest dużo lepiej i mogęwrócić do szykowania wyprawki i ogarniania pokoiku 😊
Mega się boję porodu no ale teraz juz nie ma wyjścia 😜🤭
Aaa no i tez mam termin na 22.04 jak większość z nas tutaj😉 i nie znamy jeszcze płci bo chcemy niespodziankę...chociaż obstawiamy chłopaka 😁
 
Hej ;) wiem, że pouciekalyscie na wątek zamknięty - ja jestem mama z tamtego roku i też zamknięte wątki u nas :)
Ale pomyślałam że może którejś się przyda - mam sab simplex na sprzedaż, dwa opakowania, oczywiście nowe :) przywiezione przez szwagierke, jak coś to proszę o priv ;) plus jeszcze ********** jakby któraś chciala :)
 
Do góry