reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

@Serio beta ładnie przyrasta, wierzę że wszystko będzie dobrze. Na USG widać cokolwiek dopiero powyżej bety 1000. Teraz masz piękny przyrost, widac że ciąża się rozwija. Za tydzień powinnaś być choć trochę spokojniejsza.
Ja biore letrox 75, teraz przekroczyłam normę lab, a co dopiero dla kobiet w ciąży. Za tydzień powtarzam wyniki, więc się okaże czy jeszc,e zmieniamy dawke. Ja wcześniej brałam przy staraniach i w ciąży, bo TSH albo w granicy bez lekow, a jednak w pierwszym trymestrze ono lubi zaszaleć i zaszalalo.. nie planowałam tej ciąży i lekarz trochę mnie nastraszył że moje TSH to teraz większe zagrożenie niż moje komórki NK. No ale zobaczymy.
@Darina87 to nadal bardzo wczesna ciąża, która rozwija się z dnia na dzień. W jednym dniu nic nie widac, w kolejnym jest zarodek, a zaraz później serduszko. Może drugi bliźniak potrzebuje jeszcze dodatkowego dnia czy dwóch. Staraj się myśleć pozytywnie ❤️

Stram się, ale jest ciężko.
Nie dziękuję 😗
 
reklama
Miałam bardzo podobnie w 3 ciąży z tym że była to na początku ciąża trojacza. Jeden zarodek rozwijal sie prawidołowo, drugi niestety bardzo słabo (serduszko biło ale bardzo słabo i przestało) a trzecie było pustym jajem płodowym. Z tej ciąży mam syna który swoim gadulstwem nadrabia za trzech 😁 tamte dwa się wchłonęły a na pamiątkę mam tylko jedno zdjęcie z usg.
Nie ukrywam że czasem sobie wyobrażam jakby to było mieć trojaczki.
Ale czasem się tak niestety dzieje i nie mamy na to wpływu 🙄
Być może u Ciebie zarodek jeszcze się pojawi czego Ci życzę ;)

A ile masz dzieci?
Ciężkie to są tematy i wierzę, że rozmyślasz co by było gdyby, chyba każda kobieta tak ma 🤨🤔
 
Dziś zaczął mnie boleć cycek i to jeden 😂 o co chodzi...
Wiecie co tak sobie myślę, że jak zrobiłam test to tak po około 5dniach, miałam krwawienie to chyba za dużo powiedziane może to było plamienie i może wtedy ten jeden zarodek straciłam. Mówiłam o tym Pani doktor przed badaniem, ale zapytała tylko czy test był pozytywny.
 
Witam dziewczyny. Nieśmiało mogę chyba zaliczyć się do waszego grona. Beta 17/08 4239,020 mlU/ml, dzisiejszy wynik 7868,760. Wg ap termin 20 kwietnia. , dzisiaj 5 tydzień 1 dzień, a pierwsza wizyta 31 sierpnia myślicie, że będzie widać zarodek?

Myślę, że tak. Trzymam kciuki 😉
 
reklama
A ile masz dzieci?
Ciężkie to są tematy i wierzę, że rozmyślasz co by było gdyby, chyba każda kobieta tak ma 🤨🤔
Mam dwójkę. Córkę i syna. Oprócz nich dwie ciąże poronione. Teraz w sumie 5 ciąża i mam nadzieję że będzie szczęśliwe zakończenie. Tylko tą jedną ciąże miałam bliźniaczą (trojaczą) ;)
 
Do góry