reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

Mam nadzieję 😊 mi z aplikacji wychodziłoby dziś 6+2 ale z USG dzień młodsza ciąża, czyli o tak wszystko super się zgadza. Martwilam się przed pierwszym USG bo w pierwszej ciąży od początku ciąża dużo młodsza.

Tylko z tego co widziałam masz termin na ostatnie dni kwietnia, a mi wyszlo na 24 kwietnia 🌸
Z terminu aplikacji mi wychodzi na 29 kwietnia. Z usg na 25. Ale lekarz mówił, że datę dokładną poda na usg polowkowym.
 
reklama
@pietraczkaa miałam to samo w poprzedniej ciąży. Co badanie to inny wiek ciąży. Dużo młodsza.. Nic się nie zgadzało. Dlatego u tej kobietki pomylonej jak usłyszałam że 2 tyg. Różnicy to się załamałam.
A jest 2 dni różnicy z usg. A wymiary tamte od babki były z kosmosu. Zarodek ma dopiero dziś centymetr, a ona podawała 1,18cm i wiek 5 tydz. Ale zrobiła źle pomiary, wczoraj dr wszystko mi wyjaśnił.
Dajcie spokój 🤦‍♀️ co za lekarze "leczą".
 
Kochana to jeszcze nie jest zbyt duży pęcherzyk 🙂 okolice 7 mm to już trzeba obserwować. Mam nadzieję, że będzie dobrze

Owszem w pierwszej ciąży straconej mój pecherzyk był powiększony i była wada genetyczna ale ja miałam pęcherzyk 8,7mm a ciaza z USG 7+1 także różnica ogromna. Głowa do góry ❤️
Dziękuję, Twoja odpowiedź podniosła mnie na duchu. Jestem umówiona na jutro na 20:00 do innego lekarza, dowiem się więcej, a stres w niczym teraz nie pomoże. Wierzę, że będzie dobrze, chociaż historie w internecie nie pocieszają. Też w poprzedniej ciąży miałam cukrzycę ciążową, teraz już od 4 tygodnia na ścisłej diecie z metmorfiną (brałam już przed ciążą) i cukier dziś rano przez ten stres i niepewność wyższy.
 
@pietraczkaa miałam to samo w poprzedniej ciąży. Co badanie to inny wiek ciąży. Dużo młodsza.. Nic się nie zgadzało. Dlatego u tej kobietki pomylonej jak usłyszałam że 2 tyg. Różnicy to się załamałam.
A jest 2 dni różnicy z usg. A wymiary tamte od babki były z kosmosu. Zarodek ma dopiero dziś centymetr, a ona podawała 1,18cm i wiek 5 tydz. Ale zrobiła źle pomiary, wczoraj dr wszystko mi wyjaśnił.
Dajcie spokój 🤦‍♀️ co za lekarze "leczą".
O kurcze 🤬
No daj spokój, tylko straciłaś nerwy i czas. Niektórzy lekarza to naprawdę nie wiem skąd wie wzięli 🤷 oby teraz już bylo wszystko dobrze
 
reklama
Tak pierwsze. Chociaż ciąża druga 😢
Mam 28 lat
A Ty ile masz lat? Bo z wpisów kojarzę że też druga ciąża jak u mnie
Pierwsze. Trzy lata temu całkiem przypadkowo wyłapałam biochema. Ale to był może 5tc. Albo nawet wcześniej. Zrobiłam test był bladzioch a beta bardzo niska. Dostałam po kilku dniach ostrego krwawienia. Beta spadła, a lekarz nic nie widział już na usg.
A mam 27 lat. Śmieje się, że może urodzę w urodziny, bo ja 1 majowa.
 
Do góry