reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

reklama
A mówiłam że będzie ***** burza ;D wywołałam wilka z lasu ;D
Nie chce mi się wdawać w tę dyskusję ;)

U mnie wiedzą już wszyscy co powinni, większość wie od samego początku ;)
Nie mogłam wytrzymać ;)
 
Dziewczynki jakby powstał wątek prywatny to pamiętajcie o mnie proszę 💓.
Ja na admina się nie nadaje, bo za dużo się u mnie dzieje z tą ciążą, że sama nie nadążam 🙈.
a co się dzieje jeśli mogę zapytać ?... Może pisałaś ,ale nie jestem tu od początku . U mnie w ciąży to się dzieją problemy na razie ,ale tak bywa
 
Ufff nadrobiłam 20 parę stron.
Mam wyrzuty sumienia co do mojej opinii o L4 nie wiedziałam i nie sądziłam, że dla niektórych to aż tak drażliwy temat. Ale pisałam co myślę.
Ja na admina się nie nadaje, za bardzo jestem zakręcona w tej ciąży chyba jeszcze się nie oswoiłam 🙈 ale bardzo bym chciała należeć do prywatnej grupy.
U mnie wie dość dużo osób ale nie tak że rozpowiadam na prawo i lewo chociaż w głębi serca jestem tak szczęśliwa ze bym chciała to wykrzyczec 🤣.
Cieszę się z pozytywnych wizyt koleżanek 💞
A tym które się czymś martwią całym sercem wspieram i wierzę, że będzie dobrze. Ktoś pisał o krwiaku- na pierwszej wizycie w 5 tc miałam takiego 3 cm na kolejnej w 8 już nie było po nim śladu 🙂.
 
Mi już troszkę lepiej jest, nie czuje bólu przy oddawaniu moczu tylko takie parcie na mocz . Witaminę C biorę i teraz pije ta żurawinę, jutro wyniki badań to się okaże. Dzięki za informacje o tym probiotyki zapytam się mojej pani doktor ;) a ty który tc?
Warto sprobować. Jest ze wskazaniem między innymi dla kobiet w ciąży. Mi lekarka dała darmową próbkę tego priobiotyku jak wspomnialam że pewnie znów będzie problem z pęcherzem. Sprobowałam i dokupiłam całe opakowanie. I widze że jak zaczelam stosować to jest lepiej. Jutro też ide zrobić badania i będę widzieć co wyjdzie w moczu. A potrafiłam miec leukocyty nawet w granicach 50-70 🤦‍♀️. Jeśli wyniki bedą w normie to będe go stosować.
Jutro zaczynam 12 tc.
 
Hej :-) czekam na wiadomość od @aniaslu w tej sprawie wątku....
A na badaniach w miarę ok, najważniejsze że serduszko biję i jednak mam 8t1d ciazy :-) ale taka niepewność bo nie mam pojęcia kiedy dokładnie ostatnio miałam @ ;-) dostałam skierowanie na pił e do endokrynologa i do poradni diabetologicznej.. a tak to wsio ok ;-)
 
Warto sprobować. Jest ze wskazaniem między innymi dla kobiet w ciąży. Mi lekarka dała darmową próbkę tego priobiotyku jak wspomnialam że pewnie znów będzie problem z pęcherzem. Sprobowałam i dokupiłam całe opakowanie. I widze że jak zaczelam stosować to jest lepiej. Jutro też ide zrobić badania i będę widzieć co wyjdzie w moczu. A potrafiłam miec leukocyty nawet w granicach 50-70 🤦‍♀️. Jeśli wyniki bedą w normie to będe go stosować.
Jutro zaczynam 12 tc.
To tak jak ja jutro 12tc ;) daj znać jak twoje wyniki jutro ;) posiew tez robisz ? Ja i ogólne zrobię i posiew bo jak coś wyjdzie to od będę miała prędzej wynik. Po tej żurawinie mi lepiej rano czułam jakby mi pęcherz doskwierał teraz już tak nie, tylko biegam co chwile bo duzooo pije ale odpukać nie boli przy oddawaniu moczu.
 
reklama
Do góry