reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

Dziewczyny cieszę się z Waszych dobrych wieści po wizytach ❤️
Sama nie mogę się już doczekać. A wizyta dopiero 28.
Czuję się fatalnie, jeśli mam być szczera. Dziś już wjechały suszone śliwki, bo rozdęta jestem jak krowa. Te ciągłe mdłości doprowadzają mnie do szału, senność i jak to nazywam trep w gębie.
No to ponarzekałam sobie 🙈
Znam ten ból 🙈 ja czasem wstaje w nocy bo wymioty męczą :/ i te ciagle mdłości… pocieszam się ze już 12 tydzień wiec mam nadzieje ze za chwile będzie lepiej ;)
 
reklama
Mam

Mam podobnie właśnie ;/ jutro wizyta wiec się zapytam o co chodzi.. generalnie w moczu czysto ale w morfologii wyszły leukocyty, neutrofile i ig podwyższone. Może to świadczyć o infekcji ale jutro dopiero konsultacja :/
U mnie wyszły leukocyty ze pytała czy nic mi się nie dzieje - mówię ze kompletnie nic ... kazała powtórzyć i fajtycznie umyć się i z połowy moczu dopiero walić do kubeczka ;-) od razu lepsze wyniki :p może to tylko złe pobrana próbka ;) ja bym za pare dni
Powtórzyła i opcjonalnie sok z żurawiny do diety ;-)
 
Tylko m
U mnie wyszły leukocyty ze pytała czy nic mi się nie dzieje - mówię ze kompletnie nic ... kazała powtórzyć i fajtycznie umyć się i z połowy moczu dopiero walić do kubeczka ;-) od razu lepsze wyniki :p może to tylko złe pobrana próbka ;) ja bym za pare dni
Powtórzyła i opcjonalnie sok z żurawiny do diety ;-
Tylko mi to w krwi wyszło 🙈 w moczu czysto
 
Cześć dziewczynki,
Gratuluję pomyślnych wizyt i nie mogę doczekać sie swojej wtorkowej :D
Dziś miałam w pracy taki zjazd, w glowie mi sie krecilo, slabo mi bylo, myslalam że usnę na stojaco. Potem po jedzeniu odeszło jak ręką odjął.. po pracy odebralam swoj glukometr i teraz w koncu bede i ją mieć świadomość tych cukrów :D
Podpowiedzcie kiedy sobie mierzycie ten cukier? Na czczo i potem 1h po posilku? A przed samym spaniem albo ew w nocy?
 
Ooo! Do jakiego lekarza chodzisz?
Bo ja idę teraz w poniedziałek do Dr Bartkowiaka w aldemedzie. A prywatnie chodzę do dr Adamusa.
Idę do Wojciecha Grada do Polikliniki 28 września, a dla potwierdzenia ciąży poszłam do Waśińskiego z Wigoru ale nie chciałabym aby prowadził mi ciążę.. Zraziłam się do niego po moim porodzie.. ale to długa historia..
A co do Bartkowiaka.. Bardzo dobry lekarz tykę że ciężko było się do niego dostac jak dzwoniłam wcześniej.. :-) ale tak ogólnie to byłam u niego kilka razy i bardzo fajny konkretny lekarz.. :-)
 
Idę do Wojciecha Grada do Polikliniki 28 września, a dla potwierdzenia ciąży poszłam do Waśińskiego z Wigoru ale nie chciałabym aby prowadził mi ciążę.. Zraziłam się do niego po moim porodzie.. ale to długa historia..
A co do Bartkowiaka.. Bardzo dobry lekarz tykę że ciężko było się do niego dostac jak dzwoniłam wcześniej.. :-) ale tak ogólnie to byłam u niego kilka razy i bardzo fajny konkretny lekarz.. :-)
Ja poszłam do niego do gabinetu i powiedziałam że ma mnie przyjąć bo jestem w ciąży. Z grymasem dal mi termin na 19 września.
Ja się właśnie zastanawiam czy po prostu nie prowadzić ciąży na nfz i prywatnie.
 
Cześć dziewczynki,
Gratuluję pomyślnych wizyt i nie mogę doczekać sie swojej wtorkowej :D
Dziś miałam w pracy taki zjazd, w glowie mi sie krecilo, slabo mi bylo, myslalam że usnę na stojaco. Potem po jedzeniu odeszło jak ręką odjął.. po pracy odebralam swoj glukometr i teraz w koncu bede i ją mieć świadomość tych cukrów :D
Podpowiedzcie kiedy sobie mierzycie ten cukier? Na czczo i potem 1h po posilku? A przed samym spaniem albo ew w nocy?
Ja zawsze rano po chwili jak wstanę. I później 1h po każdym posiłku.
 
Cześć dziewczynki,
Gratuluję pomyślnych wizyt i nie mogę doczekać sie swojej wtorkowej :D
Dziś miałam w pracy taki zjazd, w glowie mi sie krecilo, slabo mi bylo, myslalam że usnę na stojaco. Potem po jedzeniu odeszło jak ręką odjął.. po pracy odebralam swoj glukometr i teraz w koncu bede i ją mieć świadomość tych cukrów :D
Podpowiedzcie kiedy sobie mierzycie ten cukier? Na czczo i potem 1h po posilku? A przed samym spaniem albo ew w nocy?
Po obudzeniu
I godzinę po głównych posiłkach. W nocy póki co nie mierze 😃

Może faktycznie organizm głodny tak zareagował. Trzeba jeść jednak w miarę regularnie. Dla mnie to też ciężkie, najbardziej w pracy ale jakoś trzeba próbować 🙂
 
reklama
Do góry