reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

Czy używacie już może detektor tętna? Wydaję mi się, że słyszałam bicie serduszeka, ale jeszcze nje zczytuje się pomiar tętna. Nie wiem, czg to normalne ? Aktualnie 12tc :)
 
reklama
Czy używacie już może detektor tętna? Wydaję mi się, że słyszałam bicie serduszeka, ale jeszcze nje zczytuje się pomiar tętna. Nie wiem, czg to normalne ? Aktualnie 12tc :)
Witaj! Ja czekam do prenatalnych i jak wszystko będzie dobrze to dopiero planuję zamówić detektor. A jakiej firmy Ty masz? Ja upatrzyłam Angel Sounds.
 
Czy mogłybyście ocenić czy na tym filmiku słuchać bicie serca dzidzi ?
Wklejam link z youtube, bo niestety nie mogę dodać tutaj pliku.
Link:
 
Czy mogłybyście ocenić czy na tym filmiku słuchać bicie serca dzidzi ?
Wklejam link z youtube, bo niestety nie mogę dodać tutaj pliku.
Link:
Teoretycznie brzmi jak tętno maluszka, ale 12 tydzień to trochę szybko - macica jest na tyle nisko jeszcze że uchwycenie czegokolwiek jest bardzo niepewne. Koło 16 powinno już być to pewniejsze
 
reklama
Do góry