reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

A w ciagu dnia? Tez czujesz już wyraźnie ? Bo ja mam wrażenie ze głównie wieczorem jak odpoczywam, w czasie dnia nie czuje. Czasem jak dłużej odpoczywam to się zaczyna ruszać, ale delikatnie :)
czuje, to już potrafią być na prawdę porządne kopniaki, ale sporadyczne w dzień gdy coś robię. Najczęściej jak już leżę albo jem ;D
Ale jestem też parę tygodni do przodu, bo wychodzi na to że będę marcówka.
 
reklama
Cześć Dziewczyny :)
Chciałam się przywitać bo jestem tu nowa:)

Jak się czujecie ? U mnie właśnie zaczyna się 23 tydzień.
To moja 2 ciąża ale pierwsza niestety poroniona kilka lat temu. Ta jest wyczekana 😍
Czy czujecie już ruchy maleństwa ?
Ja od około tygodnia czuje jak mała bryka i robi fikołki.
Pozdrawiam Was serdecznie 😊
heeej! Ja 21 tydzień, fizycznie czuje się super, trochę schudłam przez cukrzycę ciążowa, wiec to na pewno działa na korzyść samopoczucia. Ruchy czuje od jakiś 2 tygodni... Na początku nie wiedziałam w ogóle, że te ruchy, to już te ruchy 🙈🙈 ale teraz już czuję przewroty, coś niesamowitego ❤️
 
heeej! Ja 21 tydzień, fizycznie czuje się super, trochę schudłam przez cukrzycę ciążowa, wiec to na pewno działa na korzyść samopoczucia. Ruchy czuje od jakiś 2 tygodni... Na początku nie wiedziałam w ogóle, że te ruchy, to już te ruchy 🙈🙈 ale teraz już czuję przewroty, coś niesamowitego ❤️
Tak, na początku również nie byłam pewna czy to na pewno to 😊 teraz już czuć dużo wyraźniej. Nie są częste bo głównie wieczorem ale nie da się już tego z niczym innym pomylić 🥰
 
Niesamowite to wszystko 😊
Znasz już płeć maleństwa? U nas dziewczynka 🥰
nie znam płci, na razie trzymam to na później. Zrobimy może jakąś imprezę z uroczystym odkryciem płci. Czekam tylko aż mi trochę się brzuch zaokragli, bo póki co to nie widać, żebym w ciąży byla. Każdy kto się dowiaduje to myśli, że to jakieś wczesne początki a ja już przecież ponad połowa 🤣
 
Cześć Dziewczyny :)
Chciałam się przywitać bo jestem tu nowa:)

Jak się czujecie ? U mnie właśnie zaczyna się 23 tydzień.
To moja 2 ciąża ale pierwsza niestety poroniona kilka lat temu. Ta jest wyczekana 😍
Czy czujecie już ruchy maleństwa ?
Ja od około tygodnia czuje jak mała bryka i robi fikołki.
Pozdrawiam Was serdecznie 😊
Hej i u mnie 23 tydzień, młody wyczynia niezle akrobacje, zwłaszcza w nocy, ale jestem w stanie to znieść, przynajmniej wiem, ze jest 😍
 
reklama
u mnie najbardziej aktywna późnym wieczorem koło 22/23 wtedy zaczynają się akrobacje

Ponieważ to moja pierwsza ciąża zastanawiam się kiedy zaczać kompletować wyprawkę ?
Z powodu utraty pierwszej ciąży cały czas zachowawczo podchodzę do tego tematu i boje się żeby nie zapeszyć i nie kupować za wczesnie. Jak to jest u was ?
Ja również po stracie, ale wyprawkę już kompletuje. Mysle, ze jakieś 50% rzeczy potrzebnych mamy kupione 🤔
 
Do góry