reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama
byłas juz może u lekarza???
Nie, za wcześnie. Jestem 4 dni przed terminem @. Kreski coraz wyraźniejsze, ale to będzie moje 3 dziecko. 2 lata temu poroniłam. Nie będę się za bardzo spieszyć. Pójdę może za 2 tygodnie. Chyba, że coś mnie podkusi wcześniej. 😂 Ty już byłaś?
 

Załączniki

  • IMG_20230726_053428405.jpg
    IMG_20230726_053428405.jpg
    289,1 KB · Wyświetleń: 292
Nie, za wcześnie. Jestem 4 dni przed terminem @. Kreski coraz wyraźniejsze, ale to będzie moje 3 dziecko. 2 lata temu poroniłam. Nie będę się za bardzo spieszyć. Pójdę może za 2 tygodnie. Chyba, że coś mnie podkusi wcześniej. 😂 Ty już byłaś?
ooo piekne kreseczki jak na 4 dni przed:))))
ja tez mam syna 5 lat
nie byłam jeszczce zapisałam sie na 21 sierpnia bede wtedy w 7plus 6 dni
 
Ostatnia edycja:
ooo piekne kreseczki jak na 4 dni przed:))))
ja tez mam syna 5 lat
nie byłam jeszczce zapisałam sie na 21 sierpnia bede wtedy w 8 plus 6 dni

ooo piekne kreseczki jak na 4 dni przed:))))
ja tez mam syna 5 lat
nie byłam jeszczce zapisałam sie na 21 sierpnia bede wtedy w 8 plus 6 dni
to moj 4 dni przed:)
chwała za te testy co tak wczesnie wykrywaja ciąze:D
 

Załączniki

  • 362343495_1260142548711187_2088644045502815479_n (4).jpg
    362343495_1260142548711187_2088644045502815479_n (4).jpg
    40,8 KB · Wyświetleń: 267
Twoje kreseczki solidne. 🥰 Też mam córkę 5 lat. Skończy w sierpniu, druga córcia w czerwcu skończyła roczek i tak postanowiliśmy spróbować jeszcze raz, bo jak nie teraz to już nigdy się nie zdecydujemy. 😄 ja w zasadzie testuje od 6dpo. 😂😂 A kreseczka pojawiła się na 6 dni przed @.
 
Hej ja wstępnie termin na 6 kwietnia. Ale bez fajerwerków tym razem. To moja 5 ciąża, a nie posiadam dzieci więc niestety nie napalam się. Ide dziś na bete i zbadać progesteron.
Termin podobny. Trzymam w takim razie mocno kciuki. Wiem, że to trudne. Ja po stracie ciąży dostałam zalecenia, żeby brać acard od pozytywnego testu i poprosiłam o duphaston od początku ciąży, bo bardzo się bałam. Na szczęście do tej pory był to jeden raz, ale kolejną ciążę żyłam w stresie o każdy dzień i teraz boje się powtórki.

Miałaś jakąś diagnostykę w kierunku poronień?
 
reklama
Termin podobny. Trzymam w takim razie mocno kciuki. Wiem, że to trudne. Ja po stracie ciąży dostałam zalecenia, żeby brać acard od pozytywnego testu i poprosiłam o duphaston od początku ciąży, bo bardzo się bałam. Na szczęście do tej pory był to jeden raz, ale kolejną ciążę żyłam w stresie o każdy dzień i teraz boje się powtórki.

Miałaś jakąś diagnostykę w kierunku poro
Hej ja wstępnie termin na 6 kwietnia. Ale bez fajerwerków tym razem. To moja 5 ciąża, a nie posiadam dzieci więc niestety nie napalam się. Ide dziś na bete i zbadać progesteron.
Mussi byc teraz dobrze!!! i bedzie zobaczysz!!!!!
 
Do góry